Şimdi Ara

Surface RT ve Pro, yeni ülkelere merhaba diyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Surface RT ve Pro, yeni ülkelere merhaba diyor

Yazılım devi Microsoft'un Windows 8 ile birlikte teknoloji dünyasına sunduğu tabletleri Surface RT ve Surface Pro, birçok yeni ülkede satışa sunulmaya hazırlanıyor.

Microsoft'tan yapılan açıklamaya göre Surface RT, yakın zamanda Japonya, Meksika, Yeni Zelanda, Rusya, Singapur ve Tayvan'da satışa sunulacak. Benzer açıklamayı Surface Pro için de yapan Microsoft, hali hazırda ABD ve Kanada'da satışta olan Surface Pro'nun yakında Avusturya, Çin, Fransa, Almanya, Hong Kong, Yeni Zelanda ve İngltere'de satışa sunulacağı duyururken, yakın zamanda ifadesinin hangi tarihi ifade ettiğiyle ilgili herhangi bir bilgi ise vermedi.

Adından da anlaşılacağı üzere Windows RT'li tablet olan Surface RT, geçtiğimiz ay da Avusturya, Belçika, Danimarka, Finlandiya, İrlanda, İtalya, Lüksemburg, Hollanda, Norveç, Portekiz, İspanya, İsveç ve İsviçre'de satışa sunulmuştu.

• Kısmetse önümüzdeki yıl Türkiye'ye de gelir. Bu kadar da dışlanılmaz ki arkadaş.
  • Singapur ve tavyan var. Türkiye yok vallahi bravo arkadaş ülke 3. Dünya ülkelerine döndü.

• pazar yokki burda gelsin adamlar....

• çok sağlam bir kaynak hatta ve hatta microsoft türkiyeden bir yetkiliden aldığım duyum türkiye ye hiç bir zaman ne RT ne de PRO gelmeyecek.

• Bu fiyat bu performans ile peş para etmez ler AMD cihazlarını bekleyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: mozt2001

çok sağlam bir kaynak hatta ve hatta microsoft türkiyeden bir yetkiliden aldığım duyum türkiye ye hiç bir zaman ne RT ne de PRO gelmeyecek.

dogru en azindan simdilik gelmeyecekmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine aracılar(Distribütor, operatör) ile Türkiye'de olacak anlaşılan..
    Burada Microsoft'a da hak vermek lazım, çok kritik bir dönemde özellikle Surface'in istenilen başarıyı yakalaması için tutarlı atılımlar yapması lazım..

• hani microsoft büyüyordu türkiyede...

demek ki bi pazar var microsoft için... o zaman? o ülkeler arasına türkiyede girmeli...!
  • Microsoft orijinal yazılım ve ürün satışlarına bakıyor, Türkiye'de korsan satışların çok olmasından dolayı fazla kazanamayacağını düşünerek en sonlara bırakıyor Türkiye'yi. Orijinal Microsoft satışları artarsa ancak ilk ülkeler arasına girebiliriz ama böyle bir şey söz konusu bile değil.
  • Onca bekledilk. Ios'lu Androidli tabletlerin yüzüne bakmazdım şunlar Türkiye'ye gelseydi. ya da asus lenovo hp getirseydi microsofttan önce.

400 TLlik bi android alıcaz artık facebook'a giricez

• hükümet rt yi öğrencilere dağıtsa ya viral reklam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • windows 8 pro kullanıyorum.Çıktığı gun satın aldım yükledim.

Vallahi bilgisayar ile metro arayüzü çok boş.Dokunmatik olmadan uygulamalar çalışmıyor.Kullanmak istemiyorum bile saçma.

Tablet deneyimini zor verecek gibi microsfot.ilk ekran ne tablet ne pc arada olmus iksini birden vermeye calısırken .
    dokunmatik ekranda metro arayüzünü kullanan war mı arkadas nasıl sizce?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.