Şimdi Ara

ÇOK ÇOK ACİL ŞEREF CAN ENGİN HAYATİ BİR MESELE LÜTFEN DUYARLI OLALIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.195
Cevap
0
Favori
229.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://forum.donanimhaber.com/m_6610963/mpage_1/key_/tm.htm
    Yukarıdaki Link ŞEREF CAN ENGİN ile ilgili buradaki ilk konu başlıgı idi

Tüm Annelerin , Babaların ve Evlatların bu konuda yardımlarına ihtiyacımız var.. YILDIZ ve TUNCAY ENGİN ailesinin küçücük evlatları ŞEREF CAN ENGİN; Bu yavrucağız daha 2 yaşında ve anne sütü emiyordu... emiyordu diyorum çünkü 7 nisan günü çanakkale şehitliği ziyareti sırasında bu yavruyu birileri ailesinden ayırdı.. Bu çocuk cani ruhlu şeyler tarafından kaçırıldı.. şeyler diyorum çünkü bunlar insan olamaz... Herkesin bu konuda degerli katkılarını bekliyoruz... YUKARIDAKİ LİNK AKTİF EDİLSİN VE KONU ÜST KONU YAPILSIN.. ŞİMDİKİ BİRÇOK ÜST KONUYU GÖRÜNCE İNANIN KAHROLUYORUM.... ŞEREF CANIN VE ONU KAÇIRDIĞINDAN ŞÜPHE EDİLEN ŞAHSIN ROBOT RESİMLERİ AŞAĞIDADIR

İHBAR VEYA EN KÜÇÜK BİLGİDE İRTİBAT TELEFONLARI : 0533 713 14 67 ( TUNCAY ENGİN ) - 0532 325 12 38 - 0505 432 26 64

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enemy34 -- 17 Temmuz 2006; 21:54:42 >

• sana katılıyorum enemy.. üst konulara bakınca içim acıyor ve umudumu yitiriyorum iyice..neden böyle bu millet???
  • Kitlenecek bir sürü konu varken neden bu seçilmiş, anlamak mümkün değil..

Allah sabır versin çok zor bir durum..Evladı olanlar biraz daha iyi anlar herhalde..
  • quote:

Orijinalden alıntı: enemy34

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    ONLARIN BAŞINA BÖYLE BİR ACI GELSE ACABA NAPARLARDI..ANA SAYFA.....ALLAH MERHAMET VERSİN..
  • quote:

Orijinalden alıntı: laleman

ONLARIN BAŞINA BÖYLE BİR ACI GELSE ACABA NAPARLARDI..ANA SAYFA.....ALLAH MERHAMET VERSİN..

Alıntıları Göster
    LÜTFEN SAYFAMIZI AÇIN ŞEREF CAN IN VE AİLESİNİN DESTEĞE İHTİYACI VAR VİCDANINIZIN SESİNİ DİNLEYİN
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    up...

Allah ailesine sabır versin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: NightmarE_6

up...

Allah ailesine sabır versin...

Alıntıları Göster
    benim açtığım konu engellendi...birazdan buda engellenir
    lanet olsun...neden böyle yapıyorlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevin2217

benim açtığım konu engellendi...birazdan buda engellenir
    lanet olsun...neden böyle yapıyorlar...

Alıntıları Göster
    SEBEBLERİ NE ACABA AÇIKLAMA YAPSINLAR

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    enemy dostum dedigim gibi d.h. yöneticilerinin yatıcak yeri yok..!!1
  • quote:

Orijinalden alıntı: fiesta59

enemy dostum dedigim gibi d.h. yöneticilerinin yatıcak yeri yok..!!1

Alıntıları Göster
    BİZE CEVAP YAZMIŞLAR
    Konu üstkonudan alındı bunun nedeni ise üstkonların fazla olması bir konuyu indirdiğimizde diğer konuların sahiplerinin o neden duruyor diye serzerişte bulunma talepleriydi tamamen kaldırıldılar.
    Konunun kilitlenme nedeni ise amacındn saptırıp yönetim banlama konusu ve sadece yönetime eleştiri sunmak için atılan "up" mesajlarıydı. bunda kabahati olan yönetim değil konunun kapanmasına neden olan arkadaşlardır. zira çok uzun zamandır üstkonu olaak tutan bu yönetim değilmiş gibi hakkımızda gereksiz yazılar yazılıyordu.

bundan böyle üstkonular tek konu başlığı altında verilecektir şu anda olduğu gibi.

Bir başka husus şikayet konusunu lütfen haberleşme yeri gibi kullanıp sohbete dalmayın. birbirinize özelden ulaşabilirsiniz.
    Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Çeşminaz

BİZE CEVAP YAZMIŞLAR
    Konu üstkonudan alındı bunun nedeni ise üstkonların fazla olması bir konuyu indirdiğimizde diğer konuların sahiplerinin o neden duruyor diye serzerişte bulunma talepleriydi tamamen kaldırıldılar.
    Konunun kilitlenme nedeni ise amacındn saptırıp yönetim banlama konusu ve sadece yönetime eleştiri sunmak için atılan "up" mesajlarıydı. bunda kabahati olan yönetim değil konunun kapanmasına neden olan arkadaşlardır. zira çok uzun zamandır üstkonu olaak tutan bu yönetim değilmiş gibi hakkımızda gereksiz yazılar yazılıyordu.

bundan böyle üstkonular tek konu başlığı altında verilecektir şu anda olduğu gibi.

Bir başka husus şikayet konusunu lütfen haberleşme yeri gibi kullanıp sohbete dalmayın. birbirinize özelden ulaşabilirsiniz.
    Teşekkürler.

Alıntıları Göster
    DİYECEK HİÇ BİRŞEY BULAMIYORUM... KONUMUZ 2 YAŞINDAKİ BİR BEBEK...

• quote:

Orijinalden alıntı: laleman

DİYECEK HİÇ BİRŞEY BULAMIYORUM... KONUMUZ 2 YAŞINDAKİ BİR BEBEK...

Alıntıları Göster
    SANIRIM UMUTLARI KALMADIĞI İÇİN BÖYLE YAPIYORLAR...ONLARDA HAKLI.
  • quote:

SANIRIM UMUTLARI KALMADIĞI İÇİN BÖYLE YAPIYORLAR...ONLARDA HAKLI.

Alıntıları Göster
    UMUDUMUZ UMUTLARI BİTMEMELİ DAHA 45 GÜN OLDU 1 SENE 2 SENE DEĞİL O ÇOCUK BULUNMALI BULUNACAK
  • quote:

UMUDUMUZ UMUTLARI BİTMEMELİ DAHA 45 GÜN OLDU 1 SENE 2 SENE DEĞİL O ÇOCUK BULUNMALI BULUNACAK

Alıntıları Göster
    up kalbimiz şeref can enginle
  • quote:

Orijinalden alıntı: zzzzz

up kalbimiz şeref can enginle

Alıntıları Göster
    up
  • quote:

Orijinalden alıntı: efece

up

Alıntıları Göster
    KAYITLAR TEKRARLANIYOR 11 HAZİRAN İZMİR/ŞİRİNCE BULUŞMASI SON KATILIM
    Buraya uyduğu an konuyu üste alırım.Gerekli düzenleme olsun lütfen.DİYORDU ARKADAŞ BİZİMDE YÖNETİCİLERDEN BİR DOSTUMUZ OLSAYDI KEŞKE....
  • quote:

Orijinalden alıntı: efece

up

Alıntıları Göster
    BU BÖYLE OLMAYACAK. BU NEDİR YA MİNİK BİR BEBEK İÇİN BİR MELEK İÇİN YALVAR YAKAR OLDUK NE YAPTIK BİZ SİZLERE KARDEŞİM TEK SUÇUMUZ SESİMİZİ BİRYERLERE DUYURMAYA ÇALIŞMAK MIIIIIIIII???
  • quote:

BU BÖYLE OLMAYACAK. BU NEDİR YA MİNİK BİR BEBEK İÇİN BİR MELEK İÇİN YALVAR YAKAR OLDUK NE YAPTIK BİZ SİZLERE KARDEŞİM TEK SUÇUMUZ SESİMİZİ BİRYERLERE DUYURMAYA ÇALIŞMAK MIIIIIIIII???

Alıntıları Göster
    kalbimiz seninle şeref canım..bi umut lütfen yöneticiler..lütfen..
  • quote:

kalbimiz seninle şeref canım..bi umut lütfen yöneticiler..lütfen..

Alıntıları Göster
    BEN KANAL D ARENA FORUM SAYFASINA İZMİR, İSTANBUL EMNİYET MÜDÜRLÜKLERİNE, EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE YAZMAYA DEVAM EDECEĞİM ŞEREF CAN B-U-L-U-N-A-C-A-K BULACAKLAR ONU ÖLSEYDİ ŞİMDİYE KADARÇIKARDI. ANNESİ HİSSEDİYORDUR YAŞADIĞINI AMA KİMLERİN ELİNDE NE HALDE ALLAH BİLİR AMA KURTARACAK DUALARIMIZ HİÇ EKSİK ETMEYECEĞİZ SESİMİZİ KISSALARDA KISIK SESLE DUA EDECEĞİZ BAĞIRAMASAK DA FISILTIYLA ARAYACAĞIZ HAYDİ MİLLET BU KAPAMA CEZASI BİZİ YILDIRMASIN DAHA DA HIRSLANDIRSIN DAHA FAZLA SAYIDA E MAİLLER ATALIM EMNİYETE KANALLARA

• quote:

BEN KANAL D ARENA FORUM SAYFASINA İZMİR, İSTANBUL EMNİYET MÜDÜRLÜKLERİNE, EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE YAZMAYA DEVAM EDECEĞİM ŞEREF CAN B-U-L-U-N-A-C-A-K BULACAKLAR ONU ÖLSEYDİ ŞİMDİYE KADARÇIKARDI. ANNESİ HİSSEDİYORDUR YAŞADIĞINI AMA KİMLERİN ELİNDE NE HALDE ALLAH BİLİR AMA KURTARACAK DUALARIMIZ HİÇ EKSİK ETMEYECEĞİZ SESİMİZİ KISSALARDA KISIK SESLE DUA EDECEĞİZ BAĞIRAMASAK DA FISILTIYLA ARAYACAĞIZ HAYDİ MİLLET BU KAPAMA CEZASI BİZİ YILDIRMASIN DAHA DA HIRSLANDIRSIN DAHA FAZLA SAYIDA E MAİLLER ATALIM EMNİYETE KANALLARA

Alıntıları Göster
    buraya şöyle güzel bir mail örneği yazarsanız gönderecek kişilerede kolaylık olur

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.