Şimdi Ara

120 kilo oldum!!zayıflayamıyorum!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arakdaşlar 1.82 boyunda 120 kiloyum.geçen aylarda (5-6 ay önce) diyet yapmıştım 116 kilodan 104 kiloya düştüm.ama daha sonra dayanamadım ve tekrardan yemeğe başladım.19 yaşındayım aburcubur yemeğe dayanamıyorum.ben dayansam bile arakdaş ortamında ister istemez yiyorsunuz.(cipsler,kolalar).yüzüm kilodan dolayı olsa gerek şişti tam bir şişman oldum..sabah 8 den akşam 18 (akşam 6) ya kadar çalışıyorum ve spor yapıcak zaman bulamıyorum.eve kewndimi zor atıyorum ve akşamları yorgunluktan televizyonun başında uzanıyorum veya bilgisayarda takılıyorum.lütfen bana bir fikir verin beslenme seçeneklerimde fazla yok.sabah iş yerinde poğaça,simit,böğrek gibi şeylere besleniyorum.öğlende şirkette ne yemek çıkarsa genelde sağlıklı yemek çıkmıyor.hemen hemen hert gün pilav ve sulu yemek oluyor.öğlen yemeğinde ekmek yemiyorum ama akşam yemeği için aynı şeyi söyleyemem hatta akşamları çok yemek yiyorum..ve aburcubur.işim masabaşı olduğu için az enerji sarf ediyorum ve masabaşında insan resmen sıkıldığı için bişeyler atıştırıyor.yoksa vakit geçmiyor. lütfen bana yardımcı olucak bir fikir sunun.teşekkürler. evime en yakın spor salonu 3 km. uzaklıkta her zaman vasıtam olmuyor.ne yapmam gerek benim durumumda olup bu durumdan sıyrılanlar varsa lütfen yardımcı olun.şimdiden hepinize teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: twkadir

beyler ben buraya dertimi sıkıntımı paylaştım sizin yaptığınız oldumu şimdi..en yakın spor salonu 3 km uzaklıkta.ve her zaman vasıtam olmuyor.evde çalışmalar yapsam komşular rahatsız olur gibime geliyor.sabahları 7:40 da zarzor kalkıyorum zaten 6 da kalkıp nasıl spor yapıcam..:(

bence sabah 6 da kalkmaya alış çünkü vücut uyudukça hantallaşır 6-7 saat uyku yeter spor salonuna gidiyorum bende 1-2 km yürüyorum giderken

hafta içi hergün 6-8 km yürüyorum 6-7 km/s hızla hafta sonu

12 dk koşu bandı(10 dk 7-8 km/s hızla son 2 dk 6 km/s hızla)

13 dk dikey bisiklet(34-41 km/s hızla)

15 dk eliptik bisiklet(22-24 km/s hızla)

100 kürek çekme

www.bodytr.com/wp-content/uploads/2011/06/ayak-bukme-makinesi-leg-curl-machine.jpg bundan 50 tane

www.bodytr.com/wp-content/uploads/2011/06/bacak-ayirma-makinesi-leg-adduction-machine.jpg bundan 50 tane

www.bodytr.com/wp-content/uploads/2011/06/bacak-birlestirme-makinesi-leg-abduction-machine.jpg bundan 50 tane

www.esjim.com/Urunview.asp?ID=348&LangID=1 bundan 50 tane

www.esjim.com/Urunview.asp?ID=61&LangID=1 bundan 50 tane

www.esjim.com/Urunview.asp?ID=349&LangID=1 bunu 5 dk kullanıyorum hızı 7-8

yapıyorum spor salonunda akşam 1,5-2 saat dikey bisiklet sürüyorum hızlı bir şekilde 5-10 dakika 1 kilo dambıl kalıdıryorum iki kolumla

kilo vermesende vücut iyi sıkılaşıyor ilk başta zorlandım 5-8 cm inceldim ama bu aralar kilo veremiyorum böyle kilo duraksaması oluyomuş aralarda günlük 1000-1800 kalori arası alıyorum haftada bir gün şımarma günü veriyorum kendime o gün cips çikolata falan yiyorum ama 2000 kaloriyi geçmemek şartıylabu arada asitli içecek yasak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dukanyapanvegan -- 3 Mart 2013; 18:52:01 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.