Şimdi Ara

Warhammer Online: WoH'a 18 Yeni Karakter Geliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Geçtiğimiz günlerde yayıncısı Electronic Arts tarafından gelen bir haberle birlikte kapatılma kararını duyduğumuz Warhammer Online: Wrath of Heroes'a yeni güncelleme duyuruldu. Bu güncellemeyle birlikte Mythic, oyun için hazırladığı yeni karakterleri sunacak.

Mythic'in yapımcı ekibinin lideri Nate Levy'nin yaptığı açıklamalara göre yeni güncelleme, oyunun dünyasına 18 yeni karakteri sunacak. 29 Mart'ta kapatılması uygun görülen oyun için bu karakterlere 'uygun çıkış dönemi' bulunamamış ve bu yüzden oyunculara kapanıştan önce deneme şansı veriliyor.

• Çok hüzünlü lan..

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • sadece pvpnin iş yapmayacağını bi güzel anlamışlardır.. warhammera böyle bir oyun çıkartarak hakaret ettiler zaten

• Oyunu yazın günde 3-5 saat grupla oynuyorduk.Başlarda inanılmaz zevkliydi.Lakin sonralarda sıkmaya başladı.Aynı oyun modları , aynı haritalar ve pve olmayışı oyundan soğumama/mıza neden oldu.EA'dan ayrılıp bu oyunu kendileri pve ekleyerek yayımlayabilirler.Asıl Warhammer Online'yi de denedim fakat bana daha farklı geldi ve beğenmedim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.