Şimdi Ara

Sunny SN 7004 Tablet hakkında yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
4.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar söylemesi komik ve utanç verici bir durum ama Sunny SN 7004 Tablet sahibiyim
    Çekilişten çıktı açıkcası para veripte almadım merak etmeyin
    Ucuz etin yahnisi tatsız olur derler ya o durumdayım şuan.Tabletim google playden hesabıma bağlanmıyor malasef ve tahmin edebilirsiniz ki uygulamasız bi tablet hiç bir işe yaramaz
    Gmail hesabımla oturum açmamı istiyor ve verdiği hata:
    Oturum Açılamadı
    Sunucu ile güvenilir bir bağlantı kurulamıyor bu,geçici bir sorun olabilir veya Android cihazınızda veri hizmeti kullanılmıyordur. Sorun devam ederse müşteri hizmetlerini arayın.

ben o hesabımı başka cihazlarımda sorunsuzca kullanabiliyorum ne olur olmaz diye başka bir hesapta denedim aynı hatayı aldım.
    Yardımlarınızı bekliyorumm

Edit: Sorun giderilmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bityavrusu -- 3 Mart 2013; 13:35:33 >

• cortex a5 nasıl bişey anlatsana :D . Bu arada sorunla ilgili en ufak fikrim yok maalesef :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: frfr

cortex a5 nasıl bişey anlatsana :D . Bu arada sorunla ilgili en ufak fikrim yok maalesef :(

Hocam tavsiye edebililecek bir şey olmadığı kesin :D
    Beleş mal tadını çıkarmaya bakmak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bityavrusu -- 3 Mart 2013; 13:19:39 >
  • merhaba

bityavrisi aynı tabletten bendede var ve aynı sorunu bende yaşıyorum sorunu düzeltebildinmi ve hangi yolları izledin bana bbilgi verebilirmisin kafayı yicem lütfen cevabını bekliyorum. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrekng

merhaba

bityavrisi aynı tabletten bendede var ve aynı sorunu bende yaşıyorum sorunu düzeltebildinmi ve hangi yolları izledin bana bbilgi verebilirmisin kafayı yicem lütfen cevabını bekliyorum. Teşekkürler.

Aşağıda yazdığım alıntı ile sorunu kolayca çözebilirsiniz.İyi forumlar

quote:

Bir blogtan alıntı:
    Güncelleme – Sorun Çözüldü
    Akortek firmasının sadece market uygulaması için yapmış olduğu güncelleme ile sorun giderilmiştir. Çözüm adımları aşağıdadır;

Not: Aşağıda ki adımlar tecrübesi olmayan kullanıcılar için tehlikeli olabilir. Tüm adımlarda ki sorumluluk kendinize aittir. Bizden uyarması.

Güncelleme paketini http://www.akortek.org/download/evopad/T7000/market/update.zipindirin.
    Güncellemeyi cihazınızın kendi hafızası yada hafıza kartına yükleyiniz.
    Sonrasında cihazı kapatarak açma ve ses kısma tuşlarına birlikte basınız.
    Açılan Ekran da yazılar gelmezse ise bir kere ses kısma tuşuna basarak menüyü görebilirsiniz.(Resim 1)
    Sonrasında gelen ekrandan update.zip dosyası sd kartta yada cihaz hafızasında ise ilgili dizinin üzerine ses kısma tuşuna basarak gelin ve seçmek içinde ses açma tuşuna basın. (Dikkat: Ses kısma menüde gezme, ses açma tuşu seçim özelliği görmektedir.)(Resim 2)
    İlgili yerde update.zip dosyasının yükle dedikten sonra. Ana menü gözükür ve Reboot System Now diyerek cihazı yeniden açabilirsiniz.
    İlk önce Google Talk ile oturum açınız. Sonrasında markete giremezseniz, hesaplardan Google hesabınızı kaldırıp, geri ekleyin sonrasında market açılacaktır.

• cok tesekkurler verdiginiz bilgiler dogrultusunda cihaza update yukleyip sonunda marketi ve butun google hesaplari calistirabildim. allah razi olsun. sizin ve bu bilgiyi paylasana cok tesekkurler. iyi gunler dilerim. saygilar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrekng

cok tesekkurler verdiginiz bilgiler dogrultusunda cihaza update yukleyip sonunda marketi ve butun google hesaplari calistirabildim. allah razi olsun. sizin ve bu bilgiyi paylasana cok tesekkurler. iyi gunler dilerim. saygilar.

Önemli değil geçmiş olsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bityavrusu

Merhaba arkadaşlar söylemesi komik ve utanç verici bir durum ama Sunny SN 7004 Tablet sahibiyim
    Ucuz etin yahnisi tatsız olur derler ya o durumdayım şuan.Tabletim google playden hesabıma bağlanmıyor malasef ve tahmin edebilirsiniz ki uygulamasız bi tablet hiç bir işe yaramaz
    Oturum Açılamadı
    Sunucu ile güvenilir bir bağlantı kurulamıyor bu,geçici bir sorun olabilir veya Android cihazınızda veri hizmeti kullanılmıyordur. Sorun devam ederse müşteri hizmetlerini arayın.

ben o hesabımı başka cihazlarımda sorunsuzca kullanabiliyorum ne olur olmaz diye başka bir hesapta denedim aynı hatayı aldım.

hocam merhaba candy crush saga oyununu takılmadan kasmadan oynayabiliyormusunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ismail_abi

quote:

Merhaba arkadaşlar söylemesi komik ve utanç verici bir durum ama Sunny SN 7004 Tablet sahibiyim
    Oturum Açılamadı

hocam merhaba candy crush saga oyununu takılmadan kasmadan oynayabiliyormusunuz?

Candy Crushı hiç denemedim ama çok basit uygulamalarda bile başarısız.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ismail_abi

quote:

Oturum Açılamadı

Candy Crushı hiç denemedim ama çok basit uygulamalarda bile başarısız.

Teşekkürler hocam demek ki işlemciden kaynaklı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.