Şimdi Ara

TTNET 3'LÜ AVANTAJ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
1
Favori
15.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler dün ttnet bayisine gittim.Eleman Tvibu maxi+Fibernet limitsiz 20 mbit+ttnet alo aksam7 sabah 7 ev telefonuna 49TL dedi.

Yeni cikmis bilmisi olan varmi taahhut 12 ay.
    Benim evde turk telekom santralinin dibinde 20 mbite rahat cikar diye tahmin ediyorum.fikirleriniz nedir???

• Burada TTNET 3’lü Avantaj Kampanyası hipernet olarak verilmiş
    Altyapınız Hipernet-Fibernet sistemine uygunsa kullanabilirsiniz.Neden olmasın.
  • Peki ayriyetten hat açım ücreti falan yansıtırlarmi çünkü ttnetteki eleman hayır hic bir ücreti yok.sadece 4 TL aylik modem ücreti var dedi.ev telefon kurulumu+ data hatti acım gibi ucretleri cıkarmayacaklarmi bunlar bana ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: e.rar

Peki ayriyetten hat açım ücreti falan yansıtırlarmi çünkü ttnetteki eleman hayır hic bir ücreti yok.sadece 4 TL aylik modem ücreti var dedi.ev telefon kurulumu+ data hatti acım gibi ucretleri cıkarmayacaklarmi bunlar bana ?

Kampanya kapsamında bağlantı/kurulum ücreti ödeyecek miyim?

Kampanya kapsamında bağlantı ücreti 3 TL x 12 ay olmak üzere alınmaktadır. Tivibu Ev kurulumlarında kurulum ücreti 3,5 TL x 12 ay olarak alınmaktadır. TTNET Alo Bağlantı ücreti (peşin 14 TL): Sabit telefon hattı olmayan Abonelerin başvurularında bir defaya mahsus alınır; TTNET Alo Geçiş ücreti (peşin 10 TL): TürkTelekom Sabit telefon hattı olan Abonelerin başvurularında bir defaya mahsus alınır. TTNET Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve TTNET internet aboneliği olmayan yeni abonelerden bir defaya mahsus peşin 8 TL (vergiler dahil) Yalın internet devre hazırlama ücreti faturaya yansıtılacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: baybarut

quote:

Orijinalden alıntı: e.rar

Peki ayriyetten hat açım ücreti falan yansıtırlarmi çünkü ttnetteki eleman hayır hic bir ücreti yok.sadece 4 TL aylik modem ücreti var dedi.ev telefon kurulumu+ data hatti acım gibi ucretleri cıkarmayacaklarmi bunlar bana ?

Kampanya kapsamında bağlantı/kurulum ücreti ödeyecek miyim?

Kampanya kapsamında bağlantı ücreti 3 TL x 12 ay olmak üzere alınmaktadır. Tivibu Ev kurulumlarında kurulum ücreti 3,5 TL x 12 ay olarak alınmaktadır. TTNET Alo Bağlantı ücreti (peşin 14 TL): Sabit telefon hattı olmayan Abonelerin başvurularında bir defaya mahsus alınır; TTNET Alo Geçiş ücreti (peşin 10 TL): TürkTelekom Sabit telefon hattı olan Abonelerin başvurularında bir defaya mahsus alınır. TTNET Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve TTNET internet aboneliği olmayan yeni abonelerden bir defaya mahsus peşin 8 TL (vergiler dahil) Yalın internet devre hazırlama ücreti faturaya yansıtılacaktır.

Alıntıları Göster
    kurulum ücreti açtırma ücreti galiba çift sabit ücret var galiba.bunları da sorun sonra alın

• quote:

Orijinalden alıntı: formulamurat

kurulum ücreti açtırma ücreti galiba çift sabit ücret var galiba.bunları da sorun sonra alın

Alıntıları Göster
    Evet bu kampanya tekrardan başladı.Şu an web sayfasındaki kampanyaların çoğu değişti artık tek seçenek var 3'lü paket oda.1-2 kampanyada var artı.

Kampanya 49 TL'ye 20MB FİBER veya HİPER + TTNET ALO + TİVİBU paketleri olarak geçiyor.Hızlar 20+35+50+100 MB seçenkelri var.Tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar sayfasında yazıyor.Bende bunu kullanıyorum.Kaçırmayın derim sadece.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gatetrans

Evet bu kampanya tekrardan başladı.Şu an web sayfasındaki kampanyaların çoğu değişti artık tek seçenek var 3'lü paket oda.1-2 kampanyada var artı.

Kampanya 49 TL'ye 20MB FİBER veya HİPER + TTNET ALO + TİVİBU paketleri olarak geçiyor.Hızlar 20+35+50+100 MB seçenkelri var.Tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar sayfasında yazıyor.Bende bunu kullanıyorum.Kaçırmayın derim sadece.

slm bu tarıfe alsam ama burda fıber yada hıpernet yok sanırım normal adsl alt yapısı var bı sıkıntı olurmu bıde tıvıbu sartmı almak tıvıbu almasam yıne aynı parayımı oducem tıvıbu sartsa 50 gb adıl kullanımı ne gıbı etkılyor tıvıbu ızlersek bununla bırlıkte 50 gb 5 6 gunde rahat bıter
  • quote:

Orijinalden alıntı: sago1990

quote:

slm bu tarıfe alsam ama burda fıber yada hıpernet yok sanırım normal adsl alt yapısı var bı sıkıntı olurmu bıde tıvıbu sartmı almak tıvıbu almasam yıne aynı parayımı oducem tıvıbu sartsa 50 gb adıl kullanımı ne gıbı etkılyor tıvıbu ızlersek bununla bırlıkte 50 gb 5 6 gunde rahat bıter

Alıntıları Göster
    bu kampanya adsl kulanıcılarına yokmu?bizim burda fibernet yok.
    kampanyalar o kadar karışıkki neyin ne olduğu belli değil bana sabit hat ve internet dahil en uygun kampanya lazım.umudum yalın internet'di ama 15 tl ücrti faturaya yansıtıyorlarmış zaten biz o kadar ödüyüruz sabit hat'a ne anladım bu işten.

• quote:

quote:

Tivibu kota dışındadır.7/24 bağlı bende,modemden veri alıyor devamlı.Kesilme donma söz konusu bile değil.Dilersen download yap etkilemiyor.Çünkü aynı hat üzerinden farklı bir kanal gibi geliyor.Tel hattında adsl sinyali gelmesi gibi ama aynı zamanda telefonlada konuşuyorsun mantığı.Bunda tv de var.Tivibu için dert etme,kota fln filan.Onu geç sorunsuz onlar.

Bulunduğun bölgede fiber veya hiper net varmı hemen telekomu arıyorsun 444 0375 onlar sana söylüyor.Hatta hipernet VDSL2 teknlojisi ile çalıştığı için olabilir.Tabi tivibu da desteklemesi gerek hattın.Genelde santrali iyi olanları seçiyorlar.Nerede ikamet ediyorsun?

• quote:

quote:

quote:

Tivibu kota dışındadır.7/24 bağlı bende,modemden veri alıyor devamlı.Kesilme donma söz konusu bile değil.Dilersen download yap etkilemiyor.Çünkü aynı hat üzerinden farklı bir kanal gibi geliyor.Tel hattında adsl sinyali gelmesi gibi ama aynı zamanda telefonlada konuşuyorsun mantığı.Bunda tv de var.Tivibu için dert etme,kota fln filan.Onu geç sorunsuz onlar.

Bulunduğun bölgede fiber veya hiper net varmı hemen telekomu arıyorsun 444 0375 onlar sana söylüyor.Hatta hipernet VDSL2 teknlojisi ile çalıştığı için olabilir.Tabi tivibu da desteklemesi gerek hattın.Genelde santrali iyi olanları seçiyorlar.Nerede ikamet ediyorsun?

giresun çanakçı burda galıba fıber ve hıpernet yok sanırım adsl lı olanlarda alabılırlermı

• quote:

quote:

quote:

quote:

giresun çanakçı burda galıba fıber ve hıpernet yok sanırım adsl lı olanlarda alabılırlermı

Yanılmıyorsam NETLİMİTSİZ paketlerini alabiliyorsun.Fiber hattın heryerde olmadığı doğrudur fakat Hipernet VDSL2 sistem olduğu için yıllar önce varolan bir sistemdir.Bundan dolayı VDSL hizmeti alabilirsin belki.Bunu telekom ile görüşerek öğrenebilirsin.Zaten tivibunun da kullanılması için ideal hızlar fiber veya hiper net gibi düşünüyorum.Yani 20mbit seçeneklerden başlayanlar.8mbit kullananda vardı fakat forumda sorunlar yaşadıklarını dile getirmişlerdi.Fiber veya hiper olan santraller daha yüksek hız kapasitesine sahip oldukları için verimli oluyorlar.Yalnız unutmamak gerek,hipernet için santrale çok uzak olmaman gerek.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yanılmıyorsam NETLİMİTSİZ paketlerini alabiliyorsun.Fiber hattın heryerde olmadığı doğrudur fakat Hipernet VDSL2 sistem olduğu için yıllar önce varolan bir sistemdir.Bundan dolayı VDSL hizmeti alabilirsin belki.Bunu telekom ile görüşerek öğrenebilirsin.Zaten tivibunun da kullanılması için ideal hızlar fiber veya hiper net gibi düşünüyorum.Yani 20mbit seçeneklerden başlayanlar.8mbit kullananda vardı fakat forumda sorunlar yaşadıklarını dile getirmişlerdi.Fiber veya hiper olan santraller daha yüksek hız kapasitesine sahip oldukları için verimli oluyorlar.Yalnız unutmamak gerek,hipernet için santrale çok uzak olmaman gerek.

Alıntıları Göster
    Bende bu kampanyaya geçmeyi düşünüyorum. Superonline ve ttnet fiber internet arasında kaldım. 50 gb akk canımı sıkıyor ama yapacak birşey yok. Siz hangisini önerirsiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: elninom1

Bende bu kampanyaya geçmeyi düşünüyorum. Superonline ve ttnet fiber internet arasında kaldım. 50 gb akk canımı sıkıyor ama yapacak birşey yok. Siz hangisini önerirsiniz?

Alıntıları Göster
    bende bu pakete gecmek ıcın basvurdum ama telekomun basıtlıgıne takıldım hemde kacıncı kez

soylekı:

ilk olarak 3lu paketı benden ogrendıler yemın ederım daha 1 gunluk kampanya sızın nasıl haberınız oldu dedıler
    - 3 lu paket sadece yenı musterılere verılıyor dedıler
    - bende kendı ınternet ve telefon hattımı ıptal ettırıp yenıden musterı olurum dedım onlarda olur ama 10 gun bekelemnız gerekır dedıler bende 10 gun ınternettızmı kalıcam dedım? evet maalesef dedıler
    - madem oyle bende kendı ınternetıme dokunmuyorum esımın uzerıne bır 3 lu paket actırıp o acılınca kendı ınternet - telefonumu kapatırım dedım gulduler ve basvurumuzu aldılar
    - 2 gun sonra ınternet ıp televızyon ve ıp telefon baglanacak dıye beklerken "sanayı bolgesınde oturdugunuz ıcın ıp tv veremıyoruz " dıyerek aradılar

oysa musterı hızmetlerını arıyorum onlar hd kalıtesınde ıp tv alabılecegımı soyluyorlar

gelde delırme

bunların kendılerınden haberlerı yok

benım gıbı sıkıntı ceken arkadaslar varmı acaba? :D

• quote:

unutmayın super onlıne bıle olsa ttnetın alt yapısına mahkum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BarbarosTUGRUL -- 9 Mart 2013; 3:59:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BarbarosTUGRUL

quote:

Adslde santrale kadar turktelekoma mahkum, santralden sonra bagimsiz. Fiberde zaten bagimsiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Islander

quote:

quote:

Adslde santrale kadar turktelekoma mahkum, santralden sonra bagimsiz. Fiberde zaten bagimsiz

Alıntıları Göster
    Ben de bu kampanya için Perşembe günü başvurdum ve memur gün içinde bana döneceğini söyledi ama ne arayan var ne soran. Binamızda da 2 yıldır Telekom ve Superonline fiber var.

• quote:

Orijinalden alıntı: izmirbay

Ben de bu kampanya için Perşembe günü başvurdum ve memur gün içinde bana döneceğini söyledi ama ne arayan var ne soran. Binamızda da 2 yıldır Telekom ve Superonline fiber var.

Alıntıları Göster
    evet arkadaslar bu kampanyada son durum nedır?
  • quote:

evet arkadaslar bu kampanyada son durum nedır?

Alıntıları Göster
    Ben dün gittim Kadıköydeki telekom ofisine, 3 lü avantaj kampanyanız varmış dedim. Evet dedi, fiber altyapısı yok Hiper veriyomuşsunuz dedim, doğrudur

dedi, Kontrol etti ama binada hız düşük çıktı o yüzden 8mb internet bağlattık 12 taahhütlü, fiber altyapısı gelince aynı tarifeden geçebilirsiniz dedi ama bakalım

inandırıcı gelmese de inandık...

• quote:

Orijinalden alıntı: izmirbay

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bende 10 gündür uğraşıyorum 3 lü avantaj kampanyasına abone olmaya ama ne ala. Şamar oğlanına döndüm. TTNET bayine gidiyorum bana fibernet i desteklemediğini hipernet aboneliği yapabileceğim söylendi. Yalnız şöyle bir durum var santrale 1152 metre uzaklıktaymışım hipernet de sıkıntılı olur diyorlar kullanamazsınız. TTNET müşteri hizmetlerini arıyorum. Hayır destekliyor sıkıntı olmaz deyip adres kontrolü yapıyorlar böyle 5 kere adresimi teyit ettirdim. 2 farklı ttnet bayine gittim. TTNET bayi işemrini sisteme giriyor(yani adres bilgilerimi) Telefon müdürlüğü kabul etmiyor.

Vallaha manyak oldum. hiç bir şey anlamadım. TTNET bayi bana interneti ayrı tivibu yu ayrı alın demez mi bide. Şaka gibi dedi madem oluyor neden ayrı alıyorum ozaman :) neyse vesselam ben bu işten hiç bir şey anlamadım. Zaten internet alcaktım tivibu da hediye olsun diye düşündüm.

Şimdi bir sorum var bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba ?

1 - TTNET 50 GB limitsiz hızı düşenden alsam 55 TL civarında
    2 - 3 lü avantaj alsam 55,50 TL civarında TVBU da sıkıntı yaşarsam kullanmam Sadece interneti kullanırım
    diye düşünüyorum.

Mantıklı mı düşüncelerinizi paylaşırmısınız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cankbaba

Arkadaşlar bende 10 gündür uğraşıyorum 3 lü avantaj kampanyasına abone olmaya ama ne ala. Şamar oğlanına döndüm. TTNET bayine gidiyorum bana fibernet i desteklemediğini hipernet aboneliği yapabileceğim söylendi. Yalnız şöyle bir durum var santrale 1152 metre uzaklıktaymışım hipernet de sıkıntılı olur diyorlar kullanamazsınız. TTNET müşteri hizmetlerini arıyorum. Hayır destekliyor sıkıntı olmaz deyip adres kontrolü yapıyorlar böyle 5 kere adresimi teyit ettirdim. 2 farklı ttnet bayine gittim. TTNET bayi işemrini sisteme giriyor(yani adres bilgilerimi) Telefon müdürlüğü kabul etmiyor.

Vallaha manyak oldum. hiç bir şey anlamadım. TTNET bayi bana interneti ayrı tivibu yu ayrı alın demez mi bide. Şaka gibi dedi madem oluyor neden ayrı alıyorum ozaman :) neyse vesselam ben bu işten hiç bir şey anlamadım. Zaten internet alcaktım tivibu da hediye olsun diye düşündüm.

Şimdi bir sorum var bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba ?

1 - TTNET 50 GB limitsiz hızı düşenden alsam 55 TL civarında
    2 - 3 lü avantaj alsam 55,50 TL civarında TVBU da sıkıntı yaşarsam kullanmam Sadece interneti kullanırım
    diye düşünüyorum.

Mantıklı mı düşüncelerinizi paylaşırmısınız ?

Alıntıları Göster
    Keşke bizde olabilseydik dediğim bir kampanya :D

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.