Şimdi Ara

LG, 10 milyon adet LTE'li akıllı telefon satışı gerçekleştirdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• LG, 10 milyon adet LTE'li akıllı telefon satışı gerçekleştirdi

Bilişim dünyasının önemli isimlerinden LG, LTE destekli akıllı telefonlarıyla önemli bir kilometre taşını geride bırakmayı başardı. Yapılan resmi açıklamaya göre Güney Koreli teknoloji devi, Ağustos ayında 5 milyon LTE destekli akıllı telefonların satış sayısını ikiye katladı.

Ayda ortalama 830,000 adet telefonuyla, 6 ay içerisinde 5 milyon satış yaparak dünya genelinde satılan LTE destekli akıllı telefon sayısını 10 milyona yükseltmeyi başaran LG'nin mobil iletişimden sorumlu biriminin başkanı ve icra kurulu başkanı görevini yürüten Dr. Jong-seok Park, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, LTE pazarındaki varlıklarını daha da ileriye taşımak için yüksek kaliteli ve çeşitli LTE destekli akıllı telefonlarını geliştirmeye hız kesmeden devam edeceklerini ifade etti.

LG, 2013 yılında ulaştığı bu sayıyı ikiye katlamayı hedeflediğini açıklarken; firma bu hedef doğrultusunda geçtiğimiz hafta yapılan Mobil Dünya Kongresi'nde uygun fiyata LTE destekli telefon sahibi olmak isteyenlere yönelik olarak Optimus F7 ve F5'i duyurmuştu. Firmanın bu modellerin yanı sıra Optimus LTE III üzerinde çalıştığı, yakın zamanda internete sızan fotoğrafla, ortaya çıkmıştı.

• iyi
  • LG Koreli kızlardan vazgeçmiş artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir Türlü anlamıyorum bu lgye nasıl para veriyorlar,bi abimiz lg 4x hd aldı,alınca çok yalvardım alma diye ama dinlemedi,hala 4.0.3 romu kullanıyor,tamamen adi plastikten yapılmış.güncelleme olayı berbat.şimdi çok ağlıor verdiği 1490 liraya...

• quote:

Orijinalden alıntı: aziz77

Bir Türlü anlamıyorum bu lgye nasıl para veriyorlar,bi abimiz lg 4x hd aldı,alınca çok yalvardım alma diye ama dinlemedi,hala 4.0.3 romu kullanıyor,tamamen adi plastikten yapılmış.güncelleme olayı berbat.şimdi çok ağlıor verdiği 1490 liraya...

Operatörlerle anlaşmalı olarak epey ürün satıyorlar. Ayrıca çoğu vatandaş tipine bakarak telefon alıyor. Güncelleme vb. konulara bakarak alışveriş yapanlar azınlıkta.

• Lg güncelleme konusuna yavaş yavaş el attı 4x hd ye 4,1 güncellemesi vereceğini açıkladı yanlış hatırlamıyorsam ilk çeyrek içindeydi

• telefonlar hayvan gibi duruyo ya

• Ben almıyorum sen almıyorsun kimler alıyorda 10 Milyon sattı bu cihazlar. Boru değil 10 Milyon

• bu lg ye bi türlü ısınamadım

• cok tuhaf dusunceleriniz var lg hicte kotu bir marka degil bence telefonlari malzeme kalite olarak iyi guncelleme konusunuda duzeltmeye basladilar ben begeniyorum optimus 2x kullandim memun kaldim lg yi vestel beko yada zte mi zannediyorsunuz suanda oled tv satabilen tek marka aylardir s3 un en hizli internet tarayicisi var diye yirtindiniz optimus g nin test te aldigi skorun yarisindan az aldigi ortaya cikti.
    http://www.gsmarena.com/htc_one-review-902p4.php

• doğrudur mesela 808 bizim ülkede hiç tutulmadı amas dünyada baya bi satmış deniliyor bu böle olunca lg nın 10 milyon satış grafihine inanırım .bi gün türkcel e gittiğimde cihaz sordum yok dediler neden dedim bizim millet almaz onu dediler ön yargılı daha kullanmadan görmeden markasından dolayı seklınden ıslemcısınden dolayı bok atan atıp tutan ınsanlarla dolu bir ülkede nokıa808 gibi bi telefon satmaz sattırmazlarda

• quote:

Orijinalden alıntı: talerk

bu lg ye bi türlü ısınamadım

Yazılım desteğinden dolayı bende.
  • quote:

Bir Türlü anlamıyorum bu lgye nasıl para veriyorlar,bi abimiz lg 4x hd aldı,alınca çok yalvardım alma diye ama dinlemedi,hala 4.0.3 romu kullanıyor,tamamen adi plastikten yapılmış.güncelleme olayı berbat.şimdi çok ağlıor verdiği 1490 liraya...

Plastik ? 4x hd kullanıyorum plastik nerede ve adi ? lg kasa kalitesi ve donanımı ile ünlü ama maalesef ki yazılım güncellemesi ile kötü isim yaptı. tabii senin gibi cahiller çarpıtıyor konuyu. göster bana telefonda plastik yapıya sahip bir yer. ne cahil adamsınız yahu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be All My Sins Remembered -- 3 Mart 2013; 16:43:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yc#1

quote:

Operatörlerle anlaşmalı olarak epey ürün satıyorlar. Ayrıca çoğu vatandaş tipine bakarak telefon alıyor. Güncelleme vb. konulara bakarak alışveriş yapanlar azınlıkta.

Telefon, kullandığın her uygulamayı gerçekleştirebiliyorsa, ekran ihtiyacina ve görselliğine göre telefon seçmekten daha doğal ne olabilir.
    4.3 inç Htc desire aldım, parmaklarımı yakacak kadar çok ısınıyordu, kullanamadım, iphone 4 aldım ekranı küçük geldi. Galaxy note 2, S3 ve Lg L9'dan birini alacaktım. Tercihimi tipi en hoşuma giden, en hafifinden yana kullandım.
    Pili daha çok dayanan bir telefon çıkıncaya kadar bunu kullanacağım. Pil ömrü dışında bir şikayetim yok. Gece şarza koydum, sabah 8'den bu yana kullanıyorum, şu anda pil % 39'da.
    Şu anda her halde telefonların büyük çoğunluğunun pil dayanımı da bu civarlarda.

• Benim mukayese yapabilmek için esas merak ettiğim, diğer telefonların satış rakamları nedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

quote:

Plastik ? 4x hd kullanıyorum plastik nerede ve adi ? lg kasa kalitesi ve donanımı ile ünlü ama maalesef ki yazılım güncellemesi ile kötü isim yaptı. tabii senin gibi cahiller çarpıtıyor konuyu. göster bana telefonda plastik yapıya sahip bir yer. ne cahil adamsınız yahu..

is yerinde arkadasin s3 inceledim sarz yerinin ordan kasa çatlamiş ben soyleyince gordu plastik tel gormek isrerseniz s3 bakin bence lg telefonlari saglam ama yazilimi sorunlu alanda bunu bilerek aliyor bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet 0534

quote:

quote:

is yerinde arkadasin s3 inceledim sarz yerinin ordan kasa çatlamiş ben soyleyince gordu plastik tel gormek isrerseniz s3 bakin bence lg telefonlari saglam ama yazilimi sorunlu alanda bunu bilerek aliyor bence.

Evet dediğim gibi lg şimdilik yazılım bazında sıkıntılı bir firma fakat telefonlara resmi olarak güncelleme vereceğini açıkladı.

• biraz gec veriyor eski telim p970 ics gec geldi ama geldi ben sattiktan sonra bunu bilerek p880 aldim benim icin yazilim sorun degil

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet 0534

biraz gec veriyor eski telim p970 ics gec geldi ama geldi ben sattiktan sonra bunu bilerek p880 aldim benim icin yazilim sorun degil

Bende de 4x hd var ve bu ay güncellemeyi bekliyorum. Hatta bekliyoruz

• quote:

LG Koreli kızlardan vazgeçmiş artık

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.