Şimdi Ara

Gear4, Lightning bağlantıya sahip yeni hoparlörünü duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Gear4, Lightning bağlantıya sahip yeni hoparlörünü duyurdu

Ürettiği ses donanımları ile tanınan ve ülkemizde de ürünleri satılan Gear4 firması, Apple'ın Lightning bağlantı yuvasına sahip iPhone 5, iPod Nano 7G ve iPod Touch 5G modelleri ile uyumlu yeni stant hoparlörünü duyurdu.

Gear 4 tarafından duyurulan ve StreetParty 5 ismine sahip olan stant hoparlör, Apple'ın yeni Lightning bağlantıya sahip ürünleri için özel olarak geliştirilmiş. 140x241x36mm boyutlarında ve 580 gram ağırlığında olan hoparlör, oldukça şık ve kompakt yapısı sayesinde iPhone 5, iPod Nano 7G ve iPod Touch 5 modellerini üzerinde taşıyabiliyor. Taşınabilirliğin üst seviye de tutulduğu StreetParty 5, 4 adet AA pil ile çalışıyor ve üzerine bağlanan cihazların şarj işlemini de yerine getirebiliyor.

Çıkış tarihi henüz belli olmaya Gear 4 StreetParty 5, 79,99$ fiyat etiketi ile yakın zaman içerisinde piyasaya çıkıyor. 

http://us.gear4.com/product/_/1250/streetparty-5/ 

• kaçırmak gibi bir niyetim yok.. beyaz ip5 im ile çok şık bir ikili oluşturacaklarına şüphem yok
  • kaçırmak gibi bir niyetim yok.. beyaz ip5 im ile çok şık bir ikili oluşturacaklarına şüphem yok

------------------------------------

yukarıdaki yoruma binaen : bir insanın dünya kadar malı olabilir her şeyin en iyisini tüketiyor olabilir hatta parası yüzünden ona tapan insanlara bile sahip olabilir ancak karakteri yoksa bunların hiçbirinin önemi yoktur bize ne kardeşim senin beyaz telefonundan kararını verip onu aldıysan bize ne o senin telefonun bana bir yararı yok yani beni ilgilendirmiyor neye yakıştırıyorsan git onu al kullan evine aldığın eşyadan bize ne ben sana kullandığım 3d tvnin neyin yanında yakıştığını söylüyormuyum girin bütün yorum geçmişime böyle birşey bulamazsın birde kendince hava atıyor yok beyaz ip5 i ile şık dururmuşmuş karaktersizsiniz demiyorum ama yetersizsiniz hiç bir zaman o olmak istediğiniz zümrenin asıl adamı olamayacaksınız bu tavırlarınızı sürdürdükçe. belki bu tavrınız paranın alabileckeleriyle mutlu olanları etkileyebilir neyse gece gece daha fazla edebiyat yapmayacağım 80$lık birşey için yok şuyum var yanında böyle duru diye bu kadar nispet yapanı görünce dayanamadım bir şeyler yazmadan. birde hello kitty cileirn tarzıyla yazmış sinirlerim iyice tepeme çıktı hey Allahım sabır ver.

• quote:

Orijinalden alıntı: osmanefeozkan

kaçırmak gibi bir niyetim yok.. beyaz ip5 im ile çok şık bir ikili oluşturacaklarına şüphem yok

yukarıdaki yoruma binaen : bir insanın dünya kadar malı olabilir her şeyin en iyisini tüketiyor olabilir hatta parası yüzünden ona tapan insanlara bile sahip olabilir ancak karakteri yoksa bunların hiçbirinin önemi yoktur bize ne kardeşim senin beyaz telefonundan kararını verip onu aldıysan bize ne o senin telefonun bana bir yararı yok yani beni ilgilendirmiyor neye yakıştırıyorsan git onu al kullan evine aldığın eşyadan bize ne ben sana kullandığım 3d tvnin neyin yanında yakıştığını söylüyormuyum girin bütün yorum geçmişime böyle birşey bulamazsın birde kendince hava atıyor yok beyaz ip5 i ile şık dururmuşmuş karaktersizsiniz demiyorum ama yetersizsiniz hiç bir zaman o olmak istediğiniz zümrenin asıl adamı olamayacaksınız bu tavırlarınızı sürdürdükçe. belki bu tavrınız paranın alabileckeleriyle mutlu olanları etkileyebilir neyse gece gece daha fazla edebiyat yapmayacağım 80$lık birşey için yok şuyum var yanında böyle duru diye bu kadar nispet yapanı görünce dayanamadım bir şeyler yazmadan. birde hello kitty cileirn tarzıyla yazmış sinirlerim iyice tepeme çıktı hey Allahım sabır ver.

Bende iPhone mi 24 ayar altına batırdım ne olacak ki :D Onun dışında güzel bir ürün müzik sevenler için fiyatı uygun olursa alırım olmassada nassa benzerini çıkarırlar makul bir fiyata

• sony, jbl gibi firmaların çok daha şık dock hoparlörleri var. Henüz iphone 5 için ürün sürmediler ama gear 4 de 'kalas' gibi yapmış. Almaya değmez beklemek gerek..

• quote:

Orijinalden alıntı: osmanefeozkan

kaçırmak gibi bir niyetim yok.. beyaz ip5 im ile çok şık bir ikili oluşturacaklarına şüphem yok

Resmen saçmalamışsın ya adam buranın fprum olduğunu alttada yorum seçeneği olduğunu gördüğü için telefonumun yanına alsam güzel olur demiş bu seni niye gerdi niye bu çıkarıma gittin. Zaten bu cihazı almak isteyen buraya yazan büyük ihtimali iphone5 kullanıyodur yani ipod un yaygınlığını düşünürsek. Ben bir hata göremedim arkadaşın mesajında yaptığın çok ayıp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.