Şimdi Ara

Akıllı cep telefonları için giyilebilir bildirim bilekliği, 'EMBRACE+'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Akıllı cep telefonları için giyilebilir bildirim bilekliği, 'EMBRACE+'

Birçok akıllı cep telefonu üzerinde bildirim ışıkları yer alsa da, cep telefonları genelde cebimizde olduğu için bu ışıkları görmek mümkün olmamaktadır. Bu doğrultuda geliştirilmiş bir ürün olan EMBRACE+, giyilebilir bir bildirim bileziği olma özelliğini taşıyor.

Kickstarer üzerinde Paul & Rudy tarafından başlatılmış yeni projelerden birisi olan EMBRACE+, Bluetooth teknolojisi üzerinden Android ve iOS işletim sistemine sahip akıllı cep telefonları ile iletişim kurarak bu telefonlarda meydana gelen bildirim ve gelişmelerin, belirlenen renk seçeneklerine göre bileklik yardımıyla gösterilmesini sağlıyor. The EMBRACE+ uygulaması ile farklı programlara, renklere ya da telefonların temel özelliklerine göre kişiselleştirilebilen bileklik, örneğin mesaj geldiğinde mavi yanarak kullanıcıya haber veriyor. 

Günde 100 bildirime kadar yanıp sönebilen ve USB üzerinde 10 dakika gibi kısa bir sürede şarj olabilen EMBRACE+ bileklik, şimdilik aşağıdaki uygulamaları destekliyor;

• Cevapsız çağrılar 

• Metin mesajları

• Email

• Instagram

• Twitter

• Tumblr

• Facebook

• LinkedIn

• Takvim alarmları

• Çalar saat

• Azalan şarj uyarısı

• Telefon bilektikten uzaklaştı uyarısı

Kicstarter üzerinden yapılacak 49$ fiyat etiketi ile önümüzdeki haziran ayında elde edilebilen EMBRACE+, site üzerinde başlatılırken konan 220,000$ hedefin 653 bağış ile 35,766$'lık kısmını bitimine 21 gün kala toplamış durumda. Ayrıca ürün hakkında hazırlanmış tanıtım videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

http://www.kickstarter.com/projects/embraceplus/embrace-1?ref=category 

• Güzel olacak çok hoşum gitti
  • Bağımlılığın göstergesi.
    Artık sokaktaki bağımlıları gözlerimizle seçebileceğiz ...

• Bluetoothu açık bırakmanın şarja olan etkisi ile bildirim ışığını kapatmak birbirini kotarır mı?

• Kickstarteri sadece amerikalilarin kullanabildigini biliyor muydunuz?

• Ürün şık ama böyle bir ürüne ne kadar ihtiyacımız vardı orası tartışılır.
    Birde şu şirketler de para toplama moda haline geldi sanırım. :/

• 50$'a değmez. Fotoğraflarda güzel duruyor ama videoda o kadar güzel durmuyor nedense... Güzel bir fikir ama bu haliyle olmaz.Ayrıyetten bluetooth ile pil tüketimini arttıracağı için pek gelecek görmüyorum.

• Denge bilekliği vol 2
  • Akıllı saatleri beklemek en iyisi.

• Tam Çingene işi.
  • fiyat fazla.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • titreşim var mı !?

• Su geçirmez olacakmış

• Bitek telefon bileklikten uzaklaştı uyarısını telefonu bi yerde unutma durumuna engel olup anında müdahale şansı vereceği için isteyebilirim. Onun haricinde hiçbir özelliği kullanışlı değil. Gözümde ikide bir şarj a takılması gereken bir cihaz daha..

• tam etitek

• Gelen mesajlar akarak gecse hos olur ama boyle pek bir anlami kalmiyor diger turlu onemli bisey olup olmadigini gorebilirdik.

• BT 4.0 kullanıyormuş. s3le nasıl çalıştırmışlar merak ettim

• Titreşim diye bişey vardı eskiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

BT 4.0 kullanıyormuş. s3le nasıl çalıştırmışlar merak ettim

bt 4 s3 de var diye biliyorum... daha öncede oda ampulü vardı oda 4.0 kullnıyordu ışık kısma yükseltme gibi seçenekleri vardı..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.