Şimdi Ara

Transcend, Premium serisi microSDHC UHS-I bellek kartlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Transcend, Premium serisi microSDHC UHS-I bellek kartlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor

Bellek kartı, USB bellek ve taşınabilir sabit disk gibi veri depolama çözümleri hazırlayan Transcend, ''Premium'' serisi microSDHC bellek kartlarını piyasaya sürmeye hazırlandığını açıkladı.

İhtiyaca göre 8 GB, 16 GB ve 32 GB olmak üzere üç farklı kapasite seçeneğine sahip microSDHC bellek kartlarının hedefinde akıllı telefon ve tablet gibi mobil cihazlar söz konusu. Class 10 ve UHS-I standartlarına destek veren microSDHC bellek kartları, MLC (Multi-Level Cell) tipi NAND flash bellek yongalarıyla donatılmış. Bu yongaların katkılarıyla microSDHC bellek kartları, saniyede 90 MB'a varan okuma hızına ve saniyede 25 MB'a varan yazma hızına erişebiliyor.

Transcend, fiyat konusu üzerindeki sis perdesini henüz kaldırmamış.

• Hızı gayet yeterli
  • Buna benzer kaliteli bir kartin linkini bilen bir arkadas pmden atabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darknesss45 -- 2 Mart 2013; 12:30:17 >
  • Ben tablete takacam, microSD 32 GB'ı 39 liradan bilgisayarcıdan ısmarladım, 32 GB larda bulabildiğim en ucuzu buydu.

• quote:

Orijinalden alıntı: baba_mustafa

Ben tablete takacam, microSD 32 GB'ı 39 liradan bilgisayarcıdan ısmarladım, 32 GB larda bulabildiğim en ucuzu buydu.

Bir müzik atmaya 10 saniye beklersin artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sajuuk

quote:

Orijinalden alıntı: baba_mustafa

Ben tablete takacam, microSD 32 GB'ı 39 liradan bilgisayarcıdan ısmarladım, 32 GB larda bulabildiğim en ucuzu buydu.

Bir müzik atmaya 10 saniye beklersin artık

Yanıldın, hız konusunda sıkıntı yok, HD filmi tıklayıp izleyebiliyorum, bu bana fazlasıyla yetiyor.
  • yıllar önce adata class6 kart satın almıştım halen sorunsuz. sd adaptörü çok kaliteli ve sağlam. sonradan da team class10 satın aldım aynı şekilde adaptörü ve kart çok kaliteli. çevrede gördüğüm bütün kingston marka kartların adaptörleri rezalet denilecek kadar kalitesiz ve kırılgan. ele alındığında kalitesizlik meydana çıkıyor. Tayvan markaları, diğer popüler markalara tercih edilmeli. tavyan olmayan ancak kaliteli ürünler üreten ocz ve corsair'de seçimler arasında olabilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.