Şimdi Ara

ANDROID OYUN ve UYGULAMALARI [Açıklamalı Dev Arşiv]-2 (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
55
Favori
40.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu super calismaya buyuk emek harcayan @mucahid01 ustaya teşekkür ediyorum.
    Güzel çalışmalarının da devamını diliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sesli navigasyon isteyenlere igo primo yu öneririm.1280*720 ve 1920*1080 çözünürlükleride mevcut.Ben Nexus 4 üme 1280*720 çözünürlüktekini yükledim sorunsuz kullanıyorum.
  • Uygulamaların olduğu sayfalar 5*5 satır sütundan oluşuyor ( Nexus 4 ) , bunu 4*4 yada istediğimiz satır sütun sayısına çevirebilen bir uygulama varmıdır acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12nomurat -- 14 Temmuz 2013; 17:29:55 >
  • beyler gameloft oyunlarini yükledim (batman & MC4) fakat oyuna giriyorum sonrasinda ana ekrana atiyor telefonum s4 yardimci olursaniz sevinirim
  • Selamlar arkadaşlar. Hem IOS hem de Android platformunda bulunan Defender of Texel isimli oyundan bahsetmek istiyorum biraz. Mobage oyunudur ve şimdiye kadar Mobage oyunları arasında gördüğüm en iyi oyun diyebilirim. 9 adet kahramanınız seçiyorsunuz ve bu kahramanlarla rakip oyuncular ve NPC'ler ile savaşıyorsunuz. Genel olarak Mobage oyunları mantık olarak birbirine benzese de arayüzlerinin farklı olması oynanabilirliği arttırıyor. Oyun turn-based strategy olarak adlandırılabilir. Her hafta farklı eventler oluyor. Oyun Android için 12 mb IOS için ise 24 mb civarında bir download gerektiriyor. Oyunun başındaki tutorial kısmı oyunun oynanışı ile ilgili ayrıntılı bilgi veriyor. Öğrenmesi çok kolay. Oynayan arkadaşlar eğer invite id kısmına WFLi yazarlarsa Rare bir yaratık ve başka birkaç ödül kazanacaklar. Oynayacak arkadaşlara iyi oyunlar dilerim.

Invite id: WFLi
  • Ellerine sağlık hocam kendinizi aşmışsınız :) Çok teşekkürler emeğinize sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luffy1907

geçen yazdım yiine yazıyorum helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun

+1+1+1+1+1

• quote:

Orijinalden alıntı: S.BLaSTeR

quote:

Orijinalden alıntı: Luffy1907

geçen yazdım yiine yazıyorum helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun helal olsun

+1+1+1+1+1

var mı yenilik uccw ile ilgili skins ler lazım bana

• Arkadaşlar bu android'e satın aldığımız ücretli oyunlar kalıcı mı? Yani yarın birgün telefon formatlansa silinirse, tekrardan ücret vermem gerekir mi aynı oyuna yoksa google hesabımdan bir kere satın aldığım için istediğim zaman tekrar indirebilir miyim ?

Bir de appstore da olduğu gibi haftalık ücretsiz oyun kampanyası falan yok mu ? Paralı olan bir oyun hep paralı mı oluyor, ücretsiz yakalama şansımız var mı?

Bir de sayfa türkçe olmasına rağmen para birimi neden dolar$ olarak gösteriyor ? Örneğin 7$lık bir oyun satın alırsam hesabımndan 7$ mı kesilecek yoksa onun TL karşılığı mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirsavas

Arkadaşlar bu android'e satın aldığımız ücretli oyunlar kalıcı mı? Yani yarın birgün telefon formatlansa silinirse, tekrardan ücret vermem gerekir mi aynı oyuna yoksa google hesabımdan bir kere satın aldığım için istediğim zaman tekrar indirebilir miyim ?

Bir de appstore da olduğu gibi haftalık ücretsiz oyun kampanyası falan yok mu ? Paralı olan bir oyun hep paralı mı oluyor, ücretsiz yakalama şansımız var mı?

Bir de sayfa türkçe olmasına rağmen para birimi neden dolar$ olarak gösteriyor ? Örneğin 7$lık bir oyun satın alırsam hesabımndan 7$ mı kesilecek yoksa onun TL karşılığı mı ?

Evet kalıcı. Mail hesabınıza tanımlanıyor. Hangi cihaz olursa olsun o mail hesabınızı tanımlarsanız ücretsiz yüklersiniz. İsterseniz 5 tane cihazınıza birden yükleyin, farketmez.

Birçok kampanya yapılıyor. Bunları takip etmeniz gerekiyor. Mesela AppSales diye bir uygulama var, oradan takip edebilirsiniz. Benim tablette yüklü ama şimdi yanımda değil. Bulamazsanız söyleyin evde bakayım.

Normal şartlarda Vergi mevzuatları gereği Türkiye'den uygulama satın alamıyorsunuz. Ben Amerika adresli bir kredi kartım ile alışveriş yapıyorum.

• Tebrikler teşekkürler harika bi arşiv
  • Basyapıt olmuş bravo

• Hocam helal olsun size emeğinize sağlık
  • Emeğinize sağlık
  • S.a öncelikle konu süper olmuş elinize sağlık. Benim bi sorum olacak. uygulamayı yükleyip sonra sildiğimde. aynı uygulama bi daha google play'de görünmüyo tekrardan nasıl yükleyeceğim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anıl Kılıçlı

S.a öncelikle konu süper olmuş elinize sağlık. Benim bi sorum olacak. uygulamayı yükleyip sonra sildiğimde. aynı uygulama bi daha google play'de görünmüyo tekrardan nasıl yükleyeceğim ?

Görünmemesi mümkün değil. Bir yanlışlık olmasın? Hatta bırakın görünmemesini, tüm uygulamalar sekmesinde daha önce kurup kaldırdığınız herşeyi görebilirsiniz. Hatta bir ara bunları silmek için bin dereden su getirilmeye çalışılıyordu. Allahtan son aylarda yapılan güncellemeler ile bunların da silinebilmesi sağlandı. Ama bu elbetteki uygulamayı sadece sizin yüklediğiniz uygulamalar arasından siliyor. Zaten bir uygulamayı marketten silmeniz mümkün değil. Öyle olsa markette uygulama kalmazdı. Ben hepsini silerdim.

• chatin_62 kullanıcısına yanıt
    Başkan uygulamayı kaldırmışlar o zaman. çünkü gerçekten yok. Siparişlerim kısmında görünüyo. ordan tıklıyorum kategorisi de görünüyo mesela. Tıklıyorum bir hata oluştu diyo. uygulamaya girmiyo mağazada. Sonra başka bi uygulama yükledim kaldırdım evet o görünüyo ve tekrar yükleyebiliyorum ama o yükleyip sonra sildiklerim görünmüyo artık yani sadece siparişlerim kısmında görünüyo uygulamalar kısmında görünmüyo ve içine bile girmiyo yani yüklendi yazısını da görmek için... giremiyorum yani olmuyo uygulama silinmiş. ama anlamadığım şey şu; üç tane yükleyip silmiştim üçü de öyle oldu ne tesadüf o üçü
  • Merhaba arkadaşlar note 2 ile face baglantisi olmadan

Candy crush saga oynuyorum ve telefon a yeni guncelleme geldi sifirdan bir kurulum yapmak istiyorum bunun için tel de ki hersey silinecek sormak istedigim oyunun bir save dosyasi olmasi gerek ama ben bir türlü bulamadim bilgisi olan arkadaşlardan yardim istiyorum

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Anıl Kılıçlı

Başkan uygulamayı kaldırmışlar o zaman. çünkü gerçekten yok. Siparişlerim kısmında görünüyo. ordan tıklıyorum kategorisi de görünüyo mesela. Tıklıyorum bir hata oluştu diyo. uygulamaya girmiyo mağazada. Sonra başka bi uygulama yükledim kaldırdım evet o görünüyo ve tekrar yükleyebiliyorum ama o yükleyip sonra sildiklerim görünmüyo artık yani sadece siparişlerim kısmında görünüyo uygulamalar kısmında görünmüyo ve içine bile girmiyo yani yüklendi yazısını da görmek için... giremiyorum yani olmuyo uygulama silinmiş. ama anlamadığım şey şu; üç tane yükleyip silmiştim üçü de öyle oldu ne tesadüf o üçü

Eğer virüslü yada fake uygulamalar ise silinmiş olabilirler. Böyle çok uygulama var ve Google bunları tespit ederek marketten kaldırıyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.