Şimdi Ara

BlackBerry 10 için ilk yazılım güncellemesi yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Akıllı telefon pazarına bir ay önce giriş yapan BlackBerry 10 işletim sistemi, dikkatle takip ettiği geri dönüşler neticesinde ilk yazılım güncellemesini yayınladı.

BlackBerry Z10 modelinde en çok eleştirilen konu 1800mAh gücündeki bataryanın performansı idi. Pek çok kategoride rakipleri ile arasında süre farkı olan Z10, BlackBerry tarafından son güncelleme ile bu farkları kapatmayı amaçlıyor.

Cihazlara gönderilmeye başlanan güncelleme 150MB boyuta sahip. 

Cihazla ilgili diğer bir eleştiri konusu ise düşük ışık koşulları altında 8MP çözünürlükteki kameranın iyi çekim yapamamasıydı. Tek deklanşör ile birden fazla çekim yaparak en iyi yüz ifadesini seçmenizi sağlayan Time Shift Camera özelliği flaş desteklememesi nedeniyle bu konu dezavantaja neden oluyordu. Güncelleme düşük ışık altında çekimleri de önemli ölçüde iyileştiriyor. 

Güncelleme ayrıca tarayıcıda video oynatımında iyileştirme, üçüncü taraf uygulamaların daha hızlı çalışması, BlackBerry Hub geliştirmeleri, çevrimiçi kaynaklardan rehber aktarımında farklı bir yol izlenmesi şeklinde yenilikler sunuyor. 

• güncelleme öncesi ve sonrasının kıyaslıcak bir inceleme yaparsınız artık.bakalım sözde mi olmuş güncellem yoksa özdemi .
  • Yazılım güncellemesi görmedim cıhazınız güncel diyor telefon
  • Bence güncellemeyle çözülmesi gereken incelemede olan alt ekrandan parmağı kaydırınca ana menüye dönme olayı
  • blackberry diyince aklıma o garip sıkıcı tuş takımı aklıma gelior... bunu görünce şaşırdım...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.