Şimdi Ara

Sony, PlayStation 4'ün kullanıcı arayüzüne ait yeni görüntülerini paylaştı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Sony, PlayStation 4'ün kullanıcı arayüzüne ait yeni görüntülerini paylaştı

Geçtiğimiz ay düzenlediği etkinlikte merakla beklenen gelecek nesil konsolu PlayStation 4'ün duyurusunu yapan Sony, konsolun kullanıcı arayüzüne ait yeni ekran görüntülerini paylaştı.

Söz konusu görsellerden birkaçı daha önce karşımıza çıkmıştı. Kullanıcı arayüzüne ait yeni ekran görüntülerinde konsolun sosyal yanını yansıtan paylaşım ekranının yanı sıra, akış(stream) menüsü de sergileniyor. Ayrıca, tablet ve akıllı telefonların arayüzüne ait detaylarında görüntülendiği görsellerde konsolun; video düzenleme, kullanıcı profili ve haber kaynağı menülerine ait detaylar da görünüyor.

Sony'nin yeni nesil konsolu PlayStation 4'ün kullanıcı arayüzüne ait ekran görüntülerine aşağıdaki galeriden göz atabilirsiniz.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    PlayStation 4'e ait yeni ekran görüntüleri

• xbox 360ın ara yüzüne benzemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC@DC -- 1 Mart 2013; 15:04:07 >
  • Açıkcası etkilemedi. Daha yaratıcı bir menü beklerdim Sony'den. PS4'ü çıktığı gibi alacağız orası ayrı. :)
  • Sony telefon ve tabletlerden live stream olarak, o anda oyunu oynayan başka birisini izleyebilecek miyiz? Güzelmiş... Her gün kullanmasakta bir ayrıcalık...

• Windows MEDIA CENTER ve Win8 karması, son hali bu olmaz bence,

• PS3'ün mevcut menüsü bile yıllardır değişmedi. Sen kalk PS4'de Windows, XBOX360 çakması menü dizayn et. Olmamış Sony olmamış. :)
  • şimdiki psn dizaynı üzerinden yürüseler iyi olur bence yoksa bu çok pert
  • Şimdiki arayüz move a uygun değil bu daha uygun ama doğal olarak xbox360 çakması olmuş

• xbox 360 arayüzüne benzemiş
  • gayet güzel deli gibi hızlıdır da

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • menüsünün daha iyi olucağını düşünüyom.. şu anki görüntüleri beyenmedim
  • Aman beğenmedim demeyin hemen eksiyi basıyorlar.
  • Ben beğendim valla.. Asıl PS3'deki menüyü beğenmiyordum.. Çok klasik çok tekdüze bişiydi.. Eğer böyle bi menüyle geleceklerse ki güzel olur..
  • PS4 ün fiyatı uygun olsun yeter, menü vs falan önemli değil, 1 paketi 2ye bölüp satamayacaklarına göre artık gerçekçi fiyatlara inmeleri gerekiyor, PS3 şu anda bile uçuk fiyatlara satılıyor, gündem olmasına engel olunan skandallar bunlar.
  • Menü benim icin onemli degil xbox gibi karmaşık olmasın yeter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzele benziyor, cihazı kullanınca daha iyi anlarız nasıl olduğunu.
  • mavi renk bir gökyüzüne birde playstation a yakışıyor ...

• Herkes arayüze sövmüş yok olmamış. Çıktığı zaman yada daha fazla video gösterildiği zaman oo süpermiş, yok muhteşem yok bilmemne. Arkadaşım önyargılarınızı atın bi kenara. Görende sizi daha önceden 10 tane oyun konsolu üretip emekliye ayrıldı sanır.
  • Fena olmamış bence.Hiç değilse Ps3`de ki odun arayüzden kurtarmışlar konsolu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.