Şimdi Ara

MWC: Renesas Mobile'ın 8 çekirdekli ARM big.LITTLE işlemcisini değerlendiriyoruz!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Mobil Dünya Kongresi 2013'de Renesas Mobile standında ARM'ın big.LITTLE mimarisine sahip 4 Cortex A15 ve 4 adet de Cortex A7 işlemcisi barındıran çözümünü değerlendiriyoruz.

• yakında tabletlere ufakta olsa fan geleceğini düşünüyorum.
    edit: Ender'de söylemiş aynısını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fx_57,5 -- 1 Mart 2013; 5:03:46 >
  • dün dediğim gibi bu kadar hız çok ısı demek hava soğutması şart ilerki yıllarda olması muhtemel

• Hangi altyapi ile degerlendiriyorsunuz? Aranizda anand shimpi hibi uzman biri mi var arm islemci mimarisi uzerine?

• bu renesas işlemci üreticisi mi

• Öfff bıktım şu çekirden espirisinden siz kullanın kullanmayın gelişimin önüne geçemezsiniz neye ihtiyacın varsa sen onu kullan yok kuruyemişçi yok 250 gr basit sulu espirilerden gına geldi

• Erdi Abi sen yine çok yorgunsun. Ender Abi de biraz öyle ama şu Mesut nerede..??

• renesas,qualcomm gibi bir firma

• videoları neden izleyemiyorum yardım edin ..flash playeri yüklüyorum ama açılmıyor

• chrome de inceleme videolarınızı acamıyorum bilen varsa yardım edermisiniz.

• fan gelirse fön makinası , el ısıtıcısı gibi gibi uygulamalar çıkar.

( bu fikrin telif hakkı bana aittir. )

• Ender Yıldız çok komik yahu videolarda :D
    İzleyenler bilir, TBBT de Sheldon Cooper'ın "Bayrakları tanıyalım" çekimlerindeki gibi davranıyor. :D

• çok güzel be abi

• Internet Download Manager'de chorome aktif ise videoları açmada sıkıntı çıkarabiliyo.devre dışı bırakarak açabilirsiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.