Şimdi Ara

Söylenti: Star Wars 1313'ün Yapımı Durdu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     LucasArts'ın yeni nesil adına hazırladığı Star Wars oyunu Star Wars 1313 için yeni bir söylenti ortaya atıldı. Belirtilenlere göre Star Wars 1313'ün geliştirilme süreci durduruldu.

Sektörün önemli sitelerinden Kotaku aracılığıyla gelen haberlere göre Star Wars 1313, E3 2013 fuarında yer almayacak. Ayrıca oyunun çıkışı bu seneyi es geçecek. Sitenin açıklamalarına göre oyunun yapım süreci, Disney'in LucasArts'ı satın almasından sonra durduruldu. Kotaku'da yer alan habere göre Disney'in önceliği yeni üçlemeye ağırlık vermek olduğundan dolayı oyun kısmında bir aksaklık ortaya çıktı.

Bu söylenti haberlerinden sonra LucasArts sözcüsünden "Ağırlığımızı film cephesine versek de, Star Wars 1313'ün yapımı devam ediyor." şeklinde bir cevap geldi. Gelen bu açıklamanın pek tatmin edici olmadığını belirtmekte fayda var.

• Lan!

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.Rondo9

Lan!

Katılıyorum hatta abartıyorum Laaannnnnn !!!

• Lucas Reyiz firmayı niye sattın ki ?

• disney çatısı altına girdi ya hayır gelmez artık.
  • Lucaz amcanin Disney´de hisseleri varmis yeni star wars filmi ile beraber
    Lucas dayinin hisseleri tavan yapacakmis .bu sayede Lucas dayi disneyi ele gecirecekmis.

oyun cikacakdir, yeni film yeni oyuncaklar falan filan derken oyunun cikmama ihtimali yok.

• Uzun zaman sonra iyi bi oyun yapcaklardı, üzüldüm :(

• Evet aha şuaraya yazıyorum Star Wars sonuda Mervel gibi olucak.Disney ismi kullanarak abuk subuk şeyler yapacak demedi demeyin
  • Keşke yapsalardı,disney çatısı altına girmekle hata yaptılar.
  • la !
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.