Şimdi Ara

Türkiye'de ilk: Anadolu Üniversitesi, 50'yi aşkın ders içeriğiyle iTunes U'da

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Türkiye'de ilk: Anadolu Üniversitesi, 50'yi aşkın ders içeriğiyle iTunes U'da

Ülkemizin köklü üniversitelerinden olan Anadolu Üniversitesi, 2007'den bu yana 1 milyardan fazla indirilmenin gerçekleştirildiği iTunes U'dan eğitim içeriklerini yayınlayan ilk Türk Üniversitesi oldu.

1958 yılında kurulan Anadolu Üniversitesi, Hukuk'un Temel Kavramları, İş Sağlığı ve Güvenliği, İnsan Kaynakları Yönetimi ve Pazarlama Yönetimi gibi 50'yi aşkın dersin içeriğini gerek ders notu, gerek video gerekse de sesli formatta iTunes U üzerinden başta 2 milyon öğrencisi olmak üzere, bilim ve eğitime meraklı herkesin kullanımına sundu. Anadolu Üniversitesi, içerikleri iTunes U'dan yayınlayarak 30 yıldır sürdürdüğü Açıköğretim faaliyetleri için yeni bir dönem başlatırken; "Yaşam Boyu Eğitim" vizyonunu gerçek manada benimsediğini bir kez daha kanıtladı.

Donanımhaber.com olarak Anadolu Üniversitesi'ni teknolojiye gösterdiği ilgiden dolayı kutlar, başlattığı bu uygulamayı diğer üniversitelerin de takip etmesini dileriz.

Anadolu Üniversitesi'nin iTunes U'daki sayfasına buradan ulaşabilir ve içerikleri iTunes yüklü bilgisayar ya da iOS'li cihazlarınızdan takip edebilirsiniz.

• Çok güzel haber. Umarım yaygınlaşması uzun sürmez.
  • Kesinlikle esogü :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Google play'e de bekleriz genşllerr
  • Süper bir haber.Üniversiteli değilim ama öğrenmenin yaşı yoktur. Yurt dışındaki kaynak çeşitliliğini görünce bizde niye yok diyordum.Umarım diğer üniversitelerde en kısa zamanda ayak uydururlar.
    Saygılar

• MIT bütün derslerini koyuyor ,bizim üniversiteler de çok süperlermiş gibi sadece öğrencilerine veriyorlar.

• Ülkemizdeki bütün üniversitelet keşke bunu yapsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim okulu kutlarım ama adam akıllı ders koymamıslar ki Din Kültürü derslerini dayamıslar hep.

Osmangazililer genelde aklı başında insanlardır ama hayret. Malum dağın başında, ıssız, sessiz bir yerde sakin bir insan olup çıkarlar
  • Bizim zamanımızda TRT4 vardı.

• Bu hizmetten dolayı Başta Rektör olmak üzere emeği geçen tüm yetkilileri kutlamak gerekir.Darısı Mezun olduğum İstanbul Üniversitesi ve diğerlerinin başına....
  • anaa benim dandik bölümün derslerinden de koymuşlar bi kaçtane üniversitem diye demiyorum adamlar çalışıyo be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gopgop -- 1 Mart 2013; 4:45:13 >
  • bence üniversitelerden sonra diğer eğitim kurumlarıda bu işe girerse çok iyi olur
  • AÖF' ü 4 yıllık örgün öğretimle bir tutan zihniyet kahrolsun
  • Açık öğretim işletme öğrencisiyim böyle saçma bir sistem görmedim.Açıktan üniversite mi okunur yav?
  • Android için haber var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

AÖF' ü 4 yıllık örgün öğretimle bir tutan zihniyet kahrolsun

Birazdan gelip aöf örgünden daha iyi diyenler başının etini yer abi hazır ol
  • Hızla diğer üniversite ve hatta orta derece eğitim kurumlarında da yayılmasını diliyorum.

• Bir zahmet Android içinde çıkartsınlar. İnsana zorla iPad mini aldıracaklar.

• Çok güzel hizmet
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

AÖF' ü 4 yıllık örgün öğretimle bir tutan zihniyet kahrolsun

+1 hadi başka ünideyim ben nerden mezunsun şurdan. Ama adam Anadoluda bi bölüm okusa ona açık öğretimmi derler yani..

Bi arkadaşta daha iyi felan derler demiş. Niye iyi olmasın ? Adam açıktan işletme okuyor 4 sene çalışıyor hem para kazanıyor hem diploma diğeri örgün eğitimde 4 sene para harcıyor çarçur ediyor ikiside aynı kabul ediliyor. Mantığa bak.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.