- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Paraf ile Hepsiburada da %20 parafpuan (max 100 TL) + 100 TL Hediye Çeki
1380 Cevap54079 Görüntüleme15 Favori
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

573 Mesaj
1 Mart 2013; 0:12:28 

0

http://www.hepsiburada....ducts.aspx?eid=3832&m=1

Hediye ÇEki - 13-16 MART
http://www.hepsiburada....ducts.aspx?eid=3923&m=1

Biten kampanyalar
quote:

edit : Sene boyu Milli Piyango Bileti hediye kampanyası başladı 4-8 MART

http://www.hepsiburada....p=a.asldr.2.kamp.mpyngo

edit : Hediye Çeki Kampanyası Geldi (8*13 Mart)

http://www.hepsiburada....ducts.aspx?eid=3876&m=1

/quote]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakurek -- 16 Mart 2013; 2:17:17 >

Happiness Only Real When Shared

3352 Mesaj
1 Mart 2013; 0:14:22 

paraf hangi bankanın ?

Logitech Z506 // Logitech G510 Keyboard // Logitech G930 Headset // Logitech G9x MW3 Edition Mouse // Logitech C310 Webcam // Galiathus Speed Alpha Mouse Pad //Intel i5 2500K 3.3GHz // Asus Maksimum IV Gene-Z // Gskill DDR3 2x2 F3 // Sandisk 120GB SSD Extreme // 3TB Seagate Backup Plus HDD // 3TB WD My Book HDD // AMD HD6870 // XigmaTek Tauro 600W // Windows 7 Ultimate // Samsung SA7003D 24'' Monitör // Note 3 White/Gold

1163 Mesaj
1 Mart 2013; 0:15:45 

çok iyi de kampanya bitim süresi yok? 1 martta başlıyor ee ne zaman bitiyor?

Hizmet ediyorum insanlara hayvanlara doğaya. Kağıtları camları dışarıda dahi sağa sola atmayıp elimden geldiğince ayrı poşetleyip toplu çöpün yanına koyuyorum ki başkalarına para kazandırıyorum. Biten pilleri atık pil kutusuna atıp doğaya zarar vermiyorum. Yediğim etin kemiğini kedi köpeğe yiyemeyeceğim bayat ekmeği kuşlara veriyorum. Tükettiğim meyvelerin çekirdeklerini doğaya dikemezsem uygun gördüğüm yerelere serpip hiç yoktansa o tohumlara bir şans tanıyorum. Hiç zor değil inan çok mutlu oluyorum. Beruby,nakitkazan sitelerinden uzak durun.

656 Mesaj
1 Mart 2013; 0:16:09 

quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

paraf hangi bankanın ?

halkbank

2727 Mesaj
1 Mart 2013; 0:18:41 

MaaşAllah Paraf'a.

179 Mesaj
1 Mart 2013; 0:23:00 

quote:

Orijinalden alıntı: terbüyesüzcanavar

çok iyi de kampanya bitim süresi yok? 1 martta başlıyor ee ne zaman bitiyor?

Ne güzel işte, illaki bir Çek kampanyasına denk gelir. Birde parafpuan harcayacak yer bulsak.. 55 parafpuanım yaklaşık 1 aydır harcayacak yer bulamadım. Hbye eklediler mi acaba? Allah'tan puanlar süresiz (bu 2014'e kadarmış)

Bu arada bugün benim %5 parafgünümdü. Değerlendirecek bir şey bulamadım. İnşallah bu kampanya aysonuna kadar sürer extra %5 hiç fena olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oaston -- 1 Mart 2013; 0:28:27 >

656 Mesaj
1 Mart 2013; 0:25:52 

Paraf çok iyi kampanyalar yapıyor,bu kampanya da ilk ekstre indirimi ve parafgünüm ile birleşiyorsa süper olur.Tabi kartımın gelmesi lazım önce ,başvurdum ama gelmedi henüz.

573 Mesaj
1 Mart 2013; 0:28:07 

quote:

Orijinalden alıntı: oaston

Ne güzel işte, illaki bir Çek kampanyasına denk gelir. Birde parafpuan harcayacak yer bulsak.. 55 parafpuanım yaklaşık 1 aydır harcayacak yer bulamadım. Hbye eklediler mi acaba? Allah'tan puanlar süresiz (bu 2014'e kadarmış)

Ben özellikle harcamıyorum. Parafly kart çıkacak diyorlar. O çıkarsa puanlar çok işe yarar bence

117 Mesaj
1 Mart 2013; 0:28:09 

NİHAYET HEPSİBURADA İLE HALKBANK PARAF ANLAŞMIŞLAR

BU PARAFCART İLE D-MARKET OCAK 2013DE ANLAŞSALAR OLMAZDI HANİ

şimdi anlaşmışlar ama alacak hiçbirşey yok

oysaki 28 ocakta 500 tl üzeri parafcard kullanarak alışveriş yaptım o zaman üye işyeri olmadığından %5 Paraf günü indirimi vermediler

anlaştılar ama çok geç anlaştılar

1163 Mesaj
1 Mart 2013; 0:28:23 

quote:

süresi vardır illaki, yoksa 2014 çıkar. Parafgünümle birleşir ama artık şu sıcak fırsatlar yüzünden eve alacak bir şey bulamıyorum.

Hizmet ediyorum insanlara hayvanlara doğaya. Kağıtları camları dışarıda dahi sağa sola atmayıp elimden geldiğince ayrı poşetleyip toplu çöpün yanına koyuyorum ki başkalarına para kazandırıyorum. Biten pilleri atık pil kutusuna atıp doğaya zarar vermiyorum. Yediğim etin kemiğini kedi köpeğe yiyemeyeceğim bayat ekmeği kuşlara veriyorum. Tükettiğim meyvelerin çekirdeklerini doğaya dikemezsem uygun gördüğüm yerelere serpip hiç yoktansa o tohumlara bir şans tanıyorum. Hiç zor değil inan çok mutlu oluyorum. Beruby,nakitkazan sitelerinden uzak durun.

1572 Mesaj
1 Mart 2013; 0:29:44 

güzel kampanya
sıra geldi hb'nin 100 TL çek kampanyasını beklemeye...

IMZANIZI BEĞENMEDİK | | İstediğiniz imzayı kullanabilmek için bize reklam vermelisiniz.

179 Mesaj
1 Mart 2013; 0:31:24 

quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

Ben özellikle harcamıyorum. Parafly kart çıkacak diyorlar. O çıkarsa puanlar çok işe yarar bence

Adios premiuma rakip olabilecekse bende tutayım, ama fly dediğine göre sadece uçuş sanırım?

135 Mesaj
1 Mart 2013; 0:32:19 

quote:

Bu arada bugün benim %5 parafgünümdü. Değerlendirecek bir şey bulamadım. İnşallah bu kampanya aysonuna kadar sürer extra %5 hiç fena olmaz

Şu linke tıklayıp 5 dk'da bulabilirsiniz

https://www.parafcard.com.tr/ProgramOrtaklari.aspx

573 Mesaj
1 Mart 2013; 0:32:25 

quote:

Adios premiuma rakip olabilecekse bende tutayım, ama fly dediğine göre sadece uçuş sanırım?

Net birşey yok hocam henüz. Muhtemelen adios benzeri olur.

656 Mesaj
1 Mart 2013; 0:33:31 

Kredi kartı başvuru formumda paraf kartın yanında parafly diye bir seçenek de vardı... yani kesin çıkacak

1077 Mesaj
1 Mart 2013; 0:39:15 

oran çok iyi, üstelik 250 tl. ve üzerine veriyor. diğer banka kampanyalarında min. tutar 500 tl. oluyordu..

179 Mesaj
1 Mart 2013; 0:47:38 

quote:

Orijinalden alıntı: yigit105

Nerdeyse hergün bana yakın uygun bir yer eklenmiş mi diye bakıyorum, uygun olarak Anadolu yakasında bana yakın sadece zümrütevlerde bir akaryakıt istasyonu(anadolu yakasında tek) ve Kadıköy'de 2 kuyumcu gözüküyor. Oraya gitmek için harcayacağım yol parası harcayacağım puana değmez

749 Mesaj
1 Mart 2013; 0:49:31 

Çek kampanyası da olursa mükemmel olur,bir de paraf gününe denk getirdim mi,mesla 500'e 100 çek olsa,%20 paraf para,%5 paraf günü ile ürünü 275 e getirebilirsin,ohh mis.

DH KAFKASYA SEVDALILARI
Şerefsizce yaşamaktansa şerefimle ölürüm

www.TekLinkFilmlerim.Com

1163 Mesaj
1 Mart 2013; 0:53:23 

paraf günüm geçermi dedim program ortaklıklarına eklemişler kesin geçer

HEPSİBURADA
Taksit Adedi:6-12
ParafPara
Tek Çekim:%1,00
Taksit:%1,00

573 Mesaj
1 Mart 2013; 0:54:48 

Kaçına kadar sürecek ki acaba kampanya. Konuyu açtık ama bilgi bulamadım onla ilgili :) Sene sonuna kadar sürecek galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakurek -- 1 Mart 2013; 0:58:19 >

573 Mesaj
1 Mart 2013; 0:56:53 

25'di, 50'ydi, 75'di derken 100'ü de yaptı. Çek kampanyası da gelir. Zorla atrix aldırcaklar adama. ya da razr

59 Mesaj
1 Mart 2013; 1:02:42 

Kampanya güzel de parafpara yı kullanmak sıkıntı gibi onu nerde kullanacağız

573 Mesaj
1 Mart 2013; 1:04:58 

quote:

Orijinalden alıntı: Hakaik

Kampanya güzel de parafpara yı kullanmak sıkıntı gibi onu nerde kullanacağız

Hepsiburada ile anlaştıklarına göre muhtemelen yakında sitede kullanıma açılır puanlar diye düşünüyorum

647 Mesaj
1 Mart 2013; 1:09:03 

Bence parafı olan bu fırsatı degerlendirmeli. tsk ler paraf diyorum cok işime yarıyor.

3455 Mesaj
1 Mart 2013; 2:15:13 

Şu hediyekart alınamama olayını saçma buluyorum. sonuçta onunlada alışveriş yapılıyor.

Ucuz & Garantili Orjinal Oyun CD-KEY, XBOX Live Gold & Points ve Playstation Network Kart Satışı
..::Türkiye Orjinal XBOX Kullanıcıları Kulübü::.. - XBOX[ONE] Live: nucLearTR - PSN[PS4]: nucLearTR
Renault Captur 1.2 EDC TCe iCon | Hyundai i30 1.6 CRDi Elite

1267 Mesaj
1 Mart 2013; 2:38:17 

paraf patlatmıs yıne bombayı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1167 Mesaj
1 Mart 2013; 2:49:09 

quote:

Orijinalden alıntı: emre_5553

Paraf çok iyi kampanyalar yapıyor,bu kampanya da ilk ekstre indirimi ve parafgünüm ile birleşiyorsa süper olur.Tabi kartımın gelmesi lazım önce ,başvurdum ama gelmedi henüz.

birleşmez sanırım 4 ay erteleme diyor

1167 Mesaj
1 Mart 2013; 2:53:16 

quote:

Orijinalden alıntı: yesil-111

25'di, 50'ydi, 75'di derken 100'ü de yaptı. Çek kampanyası da gelir. Zorla atrix aldırcaklar adama. ya da razr

hb konusu açıldığında illa bir arkadaş atrix diyor

çok iyi bir telefon mu özellik ve fiyat performans bakımından

yoksa

dia ile kavurma arasında geçen konu marka dalgası mı geçiliyor bu durum ile

merak ettim

1456 Mesaj
1 Mart 2013; 2:56:32 

quote:

Orijinalden alıntı: omer14

yoksa

merak ettim

2011yılının en iyi telefonlarındanan biriri ama 2011yılının.

573 Mesaj
1 Mart 2013; 3:09:37 

quote:

yoksa

merak ettim

Bir hafta deneme fırsatım oldu. "Fiyatına göre" çok iyi bir telefon.

1077 Mesaj
1 Mart 2013; 3:16:50 

quote:

birleşmez sanırım 4 ay erteleme diyor

birleşmemesi için bir sebep yok. 4 ay erteleme sadece 6 ve 12 taksitli işlemlerde geçerliymiş.

ayrıca denemedim ama hb'de sanırım paraf para kullanılabiliyor artık. ödeme kısmına gelince şu bilgi çıkıyor:
Hepsiburada.com’dan Worldcard, Bonus Card, Shop&Miles, CardFinans, Maximum Kart, Axess, Advantage, Paraf Kart, Türkiye Finans Kredi Kartları ve bu sayılan kart özelliklerine sahip diğer banka kredi kartları ile taksitli ve/veya puanlı alışveriş yapabilirsiniz.

4494 Mesaj
1 Mart 2013; 3:25:45 

quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

birleşmemesi için bir sebep yok. 4 ay erteleme sadece 6 ve 12 taksitli işlemlerde geçerliymiş.

ayrıca denemedim ama hb'de sanırım paraf para kullanılabiliyor artık. ödeme kısmına gelince şu bilgi çıkıyor:
Hepsiburada.com’dan Worldcard, Bonus Card, Shop&Miles, CardFinans, Maximum Kart, Axess, Advantage, Paraf Kart, Türkiye Finans Kredi Kartları ve bu sayılan kart özelliklerine sahip diğer banka kredi kartları ile taksitli ve/veya puanlı alışveriş yapabilirsiniz.

6 ve 12 taksit dışında tek opsiyon tek çekim görünüyor.

449 Mesaj
1 Mart 2013; 3:56:03 

quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

6 ve 12 taksitten başka seçenek yok malesef. her türlü erteleyecek. tek çekim yapmak gerekecek o halde..

573 Mesaj
1 Mart 2013; 6:26:48 

düzeltme :
@Th3_SpiRitLEsS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakurek -- 1 Mart 2013; 11:48:04 >

458 Mesaj
1 Mart 2013; 6:53:28 

Kısa sürede paraf nasıl çıkarılır? Birde herhangi bir kart ücreti falan var mı? 100 TL ekstre indirimi ile birleştirelim bari.

2072 Mesaj
1 Mart 2013; 7:09:24 

Halihazırda kullanmadığımız paraf var ilk ekstre kampanyası ile birleşecek değil mi?

Parafgününü nereden öğreneceğiz?

581 Mesaj
1 Mart 2013; 7:21:04 

quote:

Orijinalden alıntı: storm

Kısa sürede paraf nasıl çıkarılır? Birde herhangi bir kart ücreti falan var mı? 100 TL ekstre indirimi ile birleştirelim bari.

düzeltme:
ilk ekstre indirimi 31 marta kadar başvuranlar için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siegfried -- 1 Mart 2013; 8:05:46 >

1267 Mesaj
1 Mart 2013; 7:25:02 

Paraf zaten bu kampanyaları müşteriyi kredi kartında tutmak için yapıyor. Ertleme taksit böylece kartın nasıl olsa ödemesi olacağı için kullanılacağını düşünüyorlar. Bundan sonra da paraf ta ertelemeli uzun taksitli kampanyaları epey görürüz gibi geliyor.

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
4 sa. 55 dk. kadarı kaldı.
1 Mart 2013; 7:30:26 

quote:

Orijinalden alıntı: turkattack

2011yılının en iyi telefonlarındanan biriri ama 2011yılının.

Atrix ha

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
6 sa. 41 dk. kadarı kaldı.
1 Mart 2013; 7:39:06 

quote:

Orijinalden alıntı: siegfried

ilk ekstre indirimi 1 marta kadar başvuranlar içindi.

Hadi ya bende bugün gece net üzerinden muracaat etmistim...aralıklarında vazgectim diyeyim bari..

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
6 sa. 41 dk. kadarı kaldı.
1 Mart 2013; 7:41:31 

quote:

Orijinalden alıntı: siegfried

ilk ekstre indirimi 1 marta kadar başvuranlar içindi.

Hocam yanlış alarm veriyorsunuz 31 marta kadar gecerliymis, bu kadar emin konusmaniz şaşırtıcı..

681 Mesaj
1 Mart 2013; 7:48:41 

neymiş bu paraf böyle nasıl bir karttır bu nasıl bir zihniyet nasıl bir bankacılık anlayışıdır anlamadım gitti

364 Mesaj
1 Mart 2013; 8:01:18 

quote:

Özellikle yazmışlar 6 ve 12 taksite %20 parafpara hediye ediliyor diye. (Yanında 4 ay ertelemenin hediye edildiğini söylüyor) Tek çekim de muhtemelen paraf para yalan olur bu kampanya şartlarına göre. Yani ilk ekstreyi unutun arkadaşlar. Parafgünüm birleşir.

3. satırda yazıyor tek çekimdede %20 puan kazanabiliyoruz.

581 Mesaj
1 Mart 2013; 8:07:44 

quote:

Orijinalden alıntı: antireis

Hocam yanlış alarm veriyorsunuz 31 marta kadar gecerliymis, bu kadar emin konusmaniz şaşırtıcı..

mobilden girince kontrol etmedim ama aklımda öyle kalmış. yanlış alarm için pardon.

63 Mesaj
1 Mart 2013; 8:10:51 

Arkadaslar iyi hos da ihtiyaclar disinda bu kampanya ile daha sicak olacak ne alinabilir.

SAMSUNG GALAXY S III
4.8" Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4412 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.0.4 (Ice Cream Sandwich) İşletim Sistemi

37 Mesaj
1 Mart 2013; 8:18:00 

arkadaşalar paraf gününü nerden belirleyebiliyoruz?

lenovo z-500

452 Mesaj
1 Mart 2013; 8:23:10 

Paraf Günüm
Paraf ile size özel ayrıcalıkların tadını çıkarın!

Kampanyanızı ve kampanyanızın zamanını siz belirleyin, Paraf dileğinizi gerçekleştirsin.

Ayda bir defa, kendinize özel belirleyeceğiniz bir günde, ister %5 indirim, ister artı 4 taksit, ister 2 ay erteleme, isterseniz %50 daha değerli ParafPara kazanım fırsatı sizleri bekliyor! Üstelik her ay, aynı günde, aynı fırsattan yararlanabilirsiniz!

-------------
%50 daha degerli paraf para derken hepsiburada ile nasıl birleşir?

39 Mesaj
1 Mart 2013; 8:26:25 

quote:

Orijinalden alıntı: yigit105

bu program ortaklarında parafpara ları harcayabiliriz anlamına mı geliyor?

306 Mesaj
1 Mart 2013; 8:26:33 

quote:

Orijinalden alıntı: bozoklu66

Paraf Günüm

Kampanyanızı ve kampanyanızın zamanını siz belirleyin, Paraf dileğinizi gerçekleştirsin.

Ayda bir defa, kendinize özel belirleyeceğiniz bir günde, ister %5 indirim, ister artı 4 taksit, ister 2 ay erteleme, isterseniz %50 daha değerli ParafPara kazanım fırsatı sizleri bekliyor! Üstelik her ay, aynı günde, aynı fırsattan yararlanabilirsiniz!

-------------

"isterseniz %50 daha değerli ParafPara"

süper bir oran

723 Mesaj
1 Mart 2013; 8:48:41 

quote:

Kaçına kadar sürecek ki acaba kampanya. Konuyu açtık ama bilgi bulamadım onla ilgili :) Sene sonuna kadar sürecek galiba

Konuyu açmakla iyi ettin ama yinemi alışveriş, yinemi zarar. Hem %20 (Adamlar %10 olayını aşmış) hem 100 hb Çek hemde parafgünüm olursa gelde durdur kendini:) Parafgünüm ayın 8i benim. Bekliyorum pusudayım.

Kilometrede ne yaktığını düşünenler
Kilometrede ne yaşadığını bilemezler.

581 Mesaj
1 Mart 2013; 8:49:29 

quote:

Orijinalden alıntı: bozoklu66

Paraf Günüm

-------------

%5 indirimde de %50 değerli parafpara'da da maksimum rakam 30 lira. 600 liradan düşük alış veriş yapıcaksanız %50 değerli seçeneğini kullanmanız mantıklı olabilir. Öbür türlü parafly görünürde yokken herkes indirimi tercih edecektir sanırım.

364 Mesaj
1 Mart 2013; 8:51:36 

quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

"isterseniz %50 daha değerli ParafPara"

süper bir oran

%50 daha değerli derken maksimum 30 tl paraf kazanabiliyorsunuz. Eğer hepsiburada ile birleştirilirse 130 tl paraf kazanmış oluruz. Alacağınız ürünün bedeli düşükse %50 daha değerli parafla 30 tl kazanırsınız ama ilerleyen aylarda paraf günümü kullanırsanız düşük oranda paraf kazanırsınız. Ben %5 yapacağım alacağım ürünün %5 i 30 tl'ten fazla. gerçi %5 ilede maksimum 30 tl paraf kazanılıyor. İlerleyen aylarda lazım olursa %5 paraf kazanmış olacağım. Ben telefon alacağım. 850 tl fitatı var. %5 ile birleştirilirse 720 TL'ye almış olurum ki çok çok iyi fiyat. Hemde resmi distribütör garantisi altında.

Herkese bol kazançlar

1163 Mesaj
1 Mart 2013; 9:14:31