Şimdi Ara

Paraf ile Hepsiburada da %20 parafpuan (max 100 TL) + 100 TL Hediye Çeki (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.375
Cevap
13
Favori
63.923
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozgurkale

quote:

Orijinalden alıntı: oKsEAt

Paraf kartımın kesim tarihi 7 Mart. İpad almak istiyorum ne kadar gelir bana bu acaba?

Erteleme olunca ilk ekstre indiriminden faydalanamam diye düşünüyorum.

Nasıl yapmalıyım?

http://www.hepsiburada.com/liste/apple-ipad-mini-16gb-79-wi-fi-siyah/productDetails.aspx?productId=bd40706&categoryId=3008012

evt ekstre indiriminden yararlanamazsınız tahminim. tek çekimde dahi 150 tl üzeri 3 taksit yapıyormuş banka otamatikman..

bende biraz önce sipariş verdim ıpad mini wifi için paraf günümüde bu güne aldım bakalım gelişmeleri yazarım buraya

Benimde 7.de kartım kesilicek. Siz nasıl sipariş geçtiniz? Erteleme vs..?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: omurkadir

quote:

Paraf kartımın kesim tarihi 7 Mart. İpad almak istiyorum ne kadar gelir bana bu acaba?

Nasıl yapmalıyım?

http://www.hepsiburada.com/liste/apple-ipad-mini-16gb-79-wi-fi-siyah/productDetails.aspx?productId=bd40706&categoryId=3008012

Erteleme yaparsan ilk ekstreden faydalanamazsın.
    Ipad mini bilkom garantili miacaba ben de düşünüyorum da...

hepsiburadaki yorumlarda yazıyodu bilkom diye garantisinin öyle hatırlıyorum hepsiburadanın yorumlarına tekrar bakabilirsiniz tabi güveniyosanız.

Yeni ipad için ithalatçı garanti diyorlardı da ondan sordum. Hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Yasin Eskici

500 TL'lik alışveriş yapabilecek Paraf sahiplerinden ümidi kestim. Bari 250 TL'lik alışverişi 200 TL'ye yapabilecek var mı?

500ü 400e yapan arkadaşlar vardı sanırım
  • Bende aldım bakalım 550 liralik oyun. :) 100 lira parafa ertesi günmü geliyordu? Birde hepsiburada çekleri hemen gözüküyormu sistemde yoksa sipariş gönderildikten sonramı geçiyor.
  • quote:

quote:

quote:

Nasıl yapmalıyım?

evt ekstre indiriminden yararlanamazsınız tahminim. tek çekimde dahi 150 tl üzeri 3 taksit yapıyormuş banka otamatikman..

bende biraz önce sipariş verdim ıpad mini wifi için paraf günümüde bu güne aldım bakalım gelişmeleri yazarım buraya

Benimde 7.de kartım kesilicek. Siz nasıl sipariş geçtiniz? Erteleme vs..?

ben 12 taksit seçeneğini işaretledim zaten tek çekim birde 6 taksit vardı benim için 4 ay ertelenmesi faketmiyo edersede olur etmezsede..

• quote:

quote:

quote:

quote:

Nasıl yapmalıyım?

Erteleme yaparsan ilk ekstreden faydalanamazsın.
    Ipad mini bilkom garantili miacaba ben de düşünüyorum da...

hepsiburadaki yorumlarda yazıyodu bilkom diye garantisinin öyle hatırlıyorum hepsiburadanın yorumlarına tekrar bakabilirsiniz tabi güveniyosanız.

Yeni ipad için ithalatçı garanti diyorlardı da ondan sordum. Hayırlı olsun.

tşkler ithalatçıda olsa farketmiyo sonuçta onlarında türkiyede iki yıl garantisi oluyo yurtışı cihazlarının bile yurtışında bir yıl garantisi oluyo inşallah garantiye işimiz düşmez..

inşallah hayırlı olur ayrıca tşkler..

• quote:

Orijinalden alıntı: Yasin Eskici

500 TL'lik alışveriş yapabilecek Paraf sahiplerinden ümidi kestim. Bari 250 TL'lik alışverişi 200 TL'ye yapabilecek var mı?

hocam alacagın ürün sana gönderim kargosu çok tutmayacak bir ürünse ve ücreti peşin göndereceksen ürünü kendi adresime sipariş verir haftaya cumarteside sana kargo yaparım ama ürün buyuk bir şeyse zaten 20_30 lira kargo ücreti tutacagından teklifim gecerli değildir. Sartlar sana uymuyorsa lütfen yanıtlama

• Arkadaslar 580 tllik bir urun begendim. Elimizde daha hic kullanilmamis paraf gold kart var. Kart geleli bikac hafta oluyor ama daha kart sifresini bile bugun aldik.

Simdi bu kartla alisverisi yaptigimiz zaman, 100 tl hb cek + 100 tl puan + 100 tl ilk ekstre indirimi mi olacak acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mete.

Arkadaslar 580 tllik bir urun begendim. Elimizde daha hic kullanilmamis paraf gold kart var. Kart geleli bikac hafta oluyor ama daha kart sifresini bile bugun aldik.

Simdi bu kartla alisverisi yaptigimiz zaman, 100 tl hb cek + 100 tl puan + 100 tl ilk ekstre indirimi mi olacak acaba?

ilk ekstre biraz zor ama diğerleri olacak.
  • 500-TL ve üzeri üründe 100 TL indirimli sanalpazar ilanı açarım.
    Direk sizin adresine kendi hesabımdan alırım.
    Çek vs herşey bana kalır.
  • arkadaşlar şimdi bende paraf var. ben 250 tl üzeri alışverişi tek çekim değilde, taksitli yapsak 100 paraf puan alınıyor mu? bilgisi olan varsa arkadaşlar haber bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

quote:

Arkadaslar 580 tllik bir urun begendim. Elimizde daha hic kullanilmamis paraf gold kart var. Kart geleli bikac hafta oluyor ama daha kart sifresini bile bugun aldik.

Hocam ilk ekstre için şartlar nedir acaba? Birde nasıl öğrenebilirim ilk ekstremin ne zaman kesileceğini?
  • quote:

quote:

quote:

Hocam ilk ekstre için şartlar nedir acaba? Birde nasıl öğrenebilirim ilk ekstremin ne zaman kesileceğini?

hocam bende çok iyi bilmiyorum eksik bilgi ile seni yanıltmak istemem ben eski kullancıı olduğumdan ilk ekstre indirimini kullanmadım ama parafın asıl konusunu incele orada detaylı bilgi var

• quote:

quote:

quote:

quote:

hocam bende çok iyi bilmiyorum eksik bilgi ile seni yanıltmak istemem ben eski kullancıı olduğumdan ilk ekstre indirimini kullanmadım ama parafın asıl konusunu incele orada detaylı bilgi var

Kartla beraber gelen kağıtta hesap kesim tarihi yazıyor. İlk ekstrede indirim almak için eksterenin 400 tl ve üzerinde olması gerekir. Aldığın ürünlerin taksitli ise ilk taksit geçerli (erteleme yoksa tabi) Sen taksitli almasanda bazı sektörlerde kart 100 tl üzeri otomatik 3 taksit yapar dikkat etmek lazım vs. Gerisini parafın sitesinden okuyun bi zahmet :)

• Parafkartıma bugünü paraf günü olarak tanımladım. Biraz önce hepsiburada dan 517 TL tutarında tek çekim olarak ilk alışverişimi yaptım. (avantajix üzerinden giriş yaparak). Yapmış olduğum bu tek çekim alışverişi banka erteleyebilir mi? 3 taksit yapacağı kesin ama, ertelerse durum kötü olur. İlk extre indirimi için yazıyorum. Bilen birisi cevap verirse sevinirim.
  • arkadaşlar 500 tl alışverişim olacak, 100 tl indirim yapabilecek olan biri aranıyor. (çek bende kalacak)

• quote:

Orijinalden alıntı: ikokci

Parafkartıma bugünü paraf günü olarak tanımladım. Biraz önce hepsiburada dan 517 TL tutarında tek çekim olarak ilk alışverişimi yaptım. (avantajix üzerinden giriş yaparak). Yapmış olduğum bu tek çekim alışverişi banka erteleyebilir mi? 3 taksit yapacağı kesin ama, ertelerse durum kötü olur. İlk extre indirimi için yazıyorum. Bilen birisi cevap verirse sevinirim.

"ParafPara kazanımı tek seferde yapılacak 250 TL üzeri tek çekim ve taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır.4 ay erteleme ise sadece taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır."

Tek çekim yaptırdığınıza göre, şartlara göre bankanın erteleme gibi bir durumu olmaması lazım. Ancak yine de bir kaç gün sonra internetten veya telefon bankacılığından kontrol etmenizde fayda var, yeni bir kart ve piyasayla yeni tanışan bir banka sonuçta...

• quote:

quote:

quote:

paraf gunude sec

• Paraf günümde %50 paraf para ile %5 indirim arasında hangisi daha iyi 510 tl alışverişte %50 parafparada ne kadar gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nucLear

Bende aldım bakalım 550 liralik oyun. :) 100 lira parafa ertesi günmü geliyordu? Birde hepsiburada çekleri hemen gözüküyormu sistemde yoksa sipariş gönderildikten sonramı geçiyor.

Ne oyunu dostum ?
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.