Şimdi Ara

Paraf ile Hepsiburada da %20 parafpuan (max 100 TL) + 100 TL Hediye Çeki (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.374
Cevap
13
Favori
63.923
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bu karta başvursam ne kadar sürede elime geçer?
    Diğer bir sorumda 260 liralık bir alışveriş yapsam hb den bana gelişi ne kadar olur bu hediyeler ile?
  • quote:

Orijinalden alıntı: only-e30

quote:

Orijinalden alıntı: mrdemirel

quote:

vestel led tv aldık babamlara
    760tl bakalım parafpuan ve hediye çekleri gelecek mi

parafpuan bu sabah geldi 100tl
    hb çeklerini de takip edip kullanırım günü gelince
    büyüsün Paraf
    sadece ben 6 taksit seçmiştim 12 taksit yapmış
    +4 ay erteleme

alisverisi tamamlarken hb cek kazandiniz vs diye uyari verdimi. bende herhangi bir uyari cikmadi

yok uyarı vermiyor sitede yazan tarihlerde 50tl 50tl tanımlanacak çekler. o zaman da yazarız konuya
    15-31 mart, 15-30 nisan.

• arkadaşlar antalyadayım paraf kartla yardımcı olacak arkadaş varsa ödemeyi nakit yapabilirim hepsiburada dan huawei vision almayı düşünüyorum.PM den ulaşabilir misiniz lütfen.
  • cok ıyı kampanya :
    800 luk tablet 100 lıra cek 100 lıra puan 100 lıralık hesap kesım ındırımı ve 30 tl lık yuzde 5 ındırımıyle ::::470 cıvarına gelmıs oldu (zaten alıcaktım hedıye cekıyle deterjan vs ıhtıyac alıcam)
    not:kargo 5.9TL ydı kıtap 7TL kıtap ekleyınce kargo bedava oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doktorbursa -- 3 Mart 2013; 13:04:42 >
  • Baza aldım ödeme sayfasına geldim o da ne 65 lira kargo ücreti yazıyorVazgeçtim almıyorum,alacağımız indirim 100 lira 65 lirasını kargoya mı vereceğiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: doktorbursa

cok ıyı kampanya :
    800 luk tablet 100 lıra cek 100 lıra puan 100 lıralık hesap kesım ındırımı ve 30 tl lık yuzde 5 ındırımıyle ::::470 cıvarına gelmıs oldu (zaten alıcaktım hedıye cekıyle deterjan vs ıhtıyac alıcam)

hediye çeki ile deterjan alamazsın
  • quote:

quote:

quote:

quote:

vestel led tv aldık babamlara
    760tl bakalım parafpuan ve hediye çekleri gelecek mi

parafpuan bu sabah geldi 100tl
    hb çeklerini de takip edip kullanırım günü gelince
    büyüsün Paraf
    sadece ben 6 taksit seçmiştim 12 taksit yapmış
    +4 ay erteleme

alisverisi tamamlarken hb cek kazandiniz vs diye uyari verdimi. bende herhangi bir uyari cikmadi

yok uyarı vermiyor sitede yazan tarihlerde 50tl 50tl tanımlanacak çekler. o zaman da yazarız konuya
    15-31 mart, 15-30 nisan.

arkadaşlar ben de geçen çek kampanyasından (haziranda geçerli olacak) çek kazandım ama hiç görünmüyor.ayrıca şöyle bir durum var çek kazanılan alışverişlerde puan vermiyordu normade ama martın sonunda puanınız aktif olacaktır diyor bende.puanı kullanıp sonra sakata gelmeyelim

• quote:

Orijinalden alıntı: desu noto

arkadaşlar ben de geçen çek kampanyasından (haziranda geçerli olacak) çek kazandım ama hiç görünmüyor.ayrıca şöyle bir durum var çek kazanılan alışverişlerde puan vermiyordu normade ama martın sonunda puanınız aktif olacaktır diyor bende.puanı kullanıp sonra sakata gelmeyelim

çek yüklenme tarihine yakın çekler yüklenir, yüklenecek görünen puan ise yüklenmez, tecrübeyle sabit
  • quote:

Bende de uyarı v.s cıkmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

cok ıyı kampanya :

hediye çeki ile deterjan alamazsın

Ayrıca 100 lira üzeri alışveriş olduğu için otomatik 3 taksit yapar ilk extre 266,6 tl gelir onunda% 25i 66 tl indirim olur.
    Şartlara çok dikkat etmek lazım. yoks ters köşeye yatırır banka.

• quote:

Orijinalden alıntı: kenai

quote:

quote:

Arkadaşlar hepsiburadan yapılan bu kampanyalı alışverişte daha önceden kazandığımız paraf puanları kullanabiliyormuyuz. Vatan dan aldığımız ipad den gelen puanlar varda.

Arkadaşlar bu konuda bilgisi olan var mı acaba?

Şimdilik kullanılamıyor diye biliyorum.
  • gece 00:11 de razr aldım, 833 tl, az önce aradım puan yatmamış, çok sürüyor mu? bir de bu puanlarla istanbul anadolu yakasında hatta ataşehirde nereden yakıt alabiliriz?
  • Yaktın beni paraf durduk yere 850 kendi kartımdan. 550 hanımın karttan harcadım. Taksitleri kim ödeyecekse
  • quote:

Orijinalden alıntı: mculhaci

quote:

Orijinalden alıntı: Ehlisafa

evet arkadaşlar

şimdi baktım bankaya

ilk ödeme ağustos ekstresinde

yani erteleme yapılmış.

Ve 101 TL paraf puanım var güncelde

1-2 tl başka bir yerden geldi herhalde

hepsiburada dan 100 TL gelmiş

ama Ekstra %50 paraf paradan gelen olmamış.

avantajix de de yaptığım alışverişten 8.5 TL gözüküyor Onay bekliyor. (avantajix azmış ama hiç yoktan iyidir.)

Hb dadan yapmış olduğun parafpuanı hemen yüklendimi ...
    101 TL olan parafpara önceden olan bir puanın mıydı ...

hayır önceden 70-80 tl paraf varmış

toplam 180 gibi bir şey olmuş

güncele baktığımda 101 gördüm

pek kullanmadığımdan bu kartı sanırım 1 tl önceden gelmiş

100 tl de HB den gelmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: fatu38

Yaktın beni paraf durduk yere 850 kendi kartımdan. 550 hanımın karttan harcadım. Taksitleri kim ödeyecekse

biz de alacak sey arıyoruz ne aldiniz
    kargo hesapladim 65 tl tuttu almak istedgim sey
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

Orijinalden alıntı: desu noto

çek yüklenme tarihine yakın çekler yüklenir, yüklenecek görünen puan ise yüklenmez, tecrübeyle sabit

Valla son zamanlarda dedikleri gunden once yatmiyor cekler. Hatta dedikleri gunun oglen/ogleden sonrasinda ancak yatiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

gece 00:11 de razr aldım, 833 tl, az önce aradım puan yatmamış, çok sürüyor mu? bir de bu puanlarla istanbul anadolu yakasında hatta ataşehirde nereden yakıt alabiliriz?

ben dün gece 10 gibi aldım
    bugün öğlen 12 gibi de internetşubesinden baktım gelmiş puanım

program ortakları için de
    https://www.parafcard.com.tr/ProgramOrtaklari.aspx
    bakabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyvahnecdet -- 3 Mart 2013; 14:32:40 >
  • quote:

cok ıyı kampanya :

Sana kötü bir haberim var hediye çekini hepsiburada market bölümünde harcayamazsın...
  • quote:

cok ıyı kampanya :

arkadaşlar her kitapta olmuyor sanırım
    7TL.lik hangi kıtabı ekleyınce kargo bedava oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: voyager_71

quote:

Orijinalden alıntı: mtnylmz82

quote:

Orijinalden alıntı: kicgine

MİLLET BENİM KART ÇIKTI AMA GİDİP BANKADAN TESLİM ALMADIM. BU ŞEKİLDE KARTI KULLANMA İMKANIMIZ VAR MI?

Var. Müşteri hizmetleriyle görüş. Kart numaran, son kulanma tarihi ve arkadaki son 3 rakam öğren alışverişi yaparsın...

Bende dediginiz gibi aradım diyologu ama malesef kart bilgilerimi vermedilerKartınızın gelmesini bekleyin dediler...Kart 15 gündür kuryenetde.Bunların yapacagı iş bu kadar... Bu şekilde kart bilgisini müşteri hizmetlerinden alabilen varmı?

Müşteri hizmetleri bana internetten alışveriş yapmak için kartın gelmesini beklemenize gerek yok dediler. Ben de başvuru yaptım. Bu ne tezat şimdi. Kafalarına göre iş yapıyorlar. Tekrar tekrar ara baskı yap bence. Seninle ilgilenen muhtemelen bilmiyor.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.