Şimdi Ara

Paraf ile Hepsiburada da %20 parafpuan (max 100 TL) + 100 TL Hediye Çeki (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.375
Cevap
13
Favori
63.923
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ah şu kampanyayı iki hafta önce yapacaklardı ki 300 liraya aldığımız vodafone tabletler 240'a 6 ay internet'i ile gelecekti ki.. Aboovvv, ne fırsat olurdu
  • max 100 tl kazanılır der.world ten cak farklı degil sadece 250 tl limitli olması avantaj.
  • Arkadaşlar ben parafa daha başvurmadım.

Şimdi paraf a başvursam 31 mart a kadar

1 - %25 ekstre indirimi +100 lira da puan gelirmi?

2- yıllık kart aidati kesiliyor mu?

3 - kamu da çalışıyorum maaşım halkbankasından buna yönelik bir kampanya var mı?
  • çek kampanyası da başlarsa
    50+50 hepsiburada çeki
    100 tl ilk ekstre indirimi
    100 tl paraf para
    toplam:300 tl indirim olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: exe2000

quote:

Orijinalden alıntı: yigit105

quote:

Orijinalden alıntı: oaston

quote:

Orijinalden alıntı: terbüyesüzcanavar

çok iyi de kampanya bitim süresi yok? 1 martta başlıyor ee ne zaman bitiyor?

Ne güzel işte, illaki bir Çek kampanyasına denk gelir. Birde parafpuan harcayacak yer bulsak.. 55 parafpuanım yaklaşık 1 aydır harcayacak yer bulamadım. Hbye eklediler mi acaba? Allah'tan puanlar süresiz (bu 2014'e kadarmış)

Bu arada bugün benim %5 parafgünümdü. Değerlendirecek bir şey bulamadım. İnşallah bu kampanya aysonuna kadar sürer extra %5 hiç fena olmaz

Şu linke tıklayıp 5 dk'da bulabilirsiniz

https://www.parafcard.com.tr/ProgramOrtaklari.aspx

bu program ortaklarında parafpara ları harcayabiliriz anlamına mı geliyor?

eğer aracınız varsa ,program ortakları olan listede de Marka olarak PETROL veye AKARYAKIT olarak aratırsanız bir çok akaryakıt istasyonu çıkıyor oralarda kullanabiliyorsunuz halkbankın pos cihazının kullanıldığı her yerde kullanabiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksaray1 -- 1 Mart 2013; 18:53:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: titan1905

çek kampanyası da başlarsa
    50+50 hepsiburada çeki
    100 tl paraf para

hocam dediğin gibi olursa artık bir tablet almanın zamanı da geldi diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

alacaklarınızı vs yazın da bilgi olsun alacak bir şey bulamıyorum

yahu almayı planladığın ürün yok madem, niye "alacak birşeyler" bulmaya çalışıyorsun, 100 TL puan için diyen var mı

dostum kim kime veriyor 100 lira indirim? Ayrıca mini fırın alacağım ve 250yi geçmiyor olursa üstüne başka birşey daha alıp 250yi geçip uyguna getirmek istiyorum @kanaryaavcisi tşk var. başka arkadaşlar da düşünebilir Simfer albeni 4202 düşünüyorum burda biraz pahalı ama uygun bir şey daha bulup hesap yapacağız artık bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilk3r

quote:

50+50 hepsiburada çeki
    100 tl paraf para

hocam dediğin gibi olursa artık bir tablet almanın zamanı da geldi diye düşünüyorum.

hi-level 9.7" tavsiye ederim 2 aydır kullanıyorum
  • quote:

50+50 hepsiburada çeki
    100 tl paraf para

Paraf günümde %5 indirimden 30 tl yide unutmamak lazım yani 600 liralık alınan bir ürün 270 lira gelebilir :):)
  • Bence de güzel bir kampanya yapmış. Lastik almayı planlıyorum. Paraf günü ile birleşir ve bir de çek kampanyasına denk gelirsek epey karlı çıkılır diye düşünüyorum. Sizce var mı bir yamuk sevgili DH kullanıcıları. En ucuz alış veriş yapmak için şu işlemleri mi takip etmek gerekiyor.

0- Çek kampanyası
    1- Paraf günü
    2- %20 parafpara kombinasyonu nasıldır?
  • İlk ekstrede 100 tl indirim artı yüzde yirmi paraf puan kullansam olur mu ki? 600 tllik ürün var onu tek çekim alsam 100 tl ilk ekstre indirimi 100 tlde paraf puan gelir mi sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bey_Efendi -- 1 Mart 2013; 10:36:14 >
  • Ne parafmış kardeşim; milleti matematik profösörü yaptı .

Ben inanıyorum ki buradaki canım ciğerim arkadaşlarım 500 liralık ürünü bedavaya getirecekler.
  • ne iyi etmişim bu kartı cebime koymuşum şimdi pusudayım. Uygun bişey bulursam cek kampanyasıda olursa 1 dk durmam
  • Bugun paraf gunum 4 kusur bin liralık alısveris yapacagım ama ne yazıkkı sadece 30 tl kazanmıs olacagım.

Hepsiburada alısverisini cok acil birsey cıkmazsa heba etmeyip birdahaki ayın basında parafgünüme denk getireyim diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksaray1

quote:

quote:

quote:

quote:

Ne güzel işte, illaki bir Çek kampanyasına denk gelir. Birde parafpuan harcayacak yer bulsak.. 55 parafpuanım yaklaşık 1 aydır harcayacak yer bulamadım. Hbye eklediler mi acaba? Allah'tan puanlar süresiz (bu 2014'e kadarmış)

Bu arada bugün benim %5 parafgünümdü. Değerlendirecek bir şey bulamadım. İnşallah bu kampanya aysonuna kadar sürer extra %5 hiç fena olmaz

eğer aracınız varsa tüm shell istasyonlarında parafpara geçiyor dün mesela arabama yakıt aldım. program ortakları olan listede de kullanabiliyorsunuz halkbankın pos cihazının kullanıldığı her yerde kullanabiliyorsunuz.

Ptesi oturduğum yerdeki shell, opet ve full'e sordum hiçbirinde parafpuan kullanımı yoktu. Durum 4 günde mi değişti?.. Ayrıca program ortaklarında shell yok ve ayrıntılı aramada da koskoca İstanbulda anadolu yakasında 1 adet zümrütevlerde avrupa yakasında da 1 adet zeytinburnunda akaryakıt istasyonu gözüküyor. Açıklaman bana pek inandırıcı gelmedi?!

• En yakın çek kampanyası tahminen ne zaman olabilir ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

eğer aracınız varsa tüm shell istasyonlarında parafpara geçiyor dün mesela arabama yakıt aldım. program ortakları olan listede de kullanabiliyorsunuz halkbankın pos cihazının kullanıldığı her yerde kullanabiliyorsunuz.

Ptesi oturduğum yerdeki shell, opet ve full'e sordum hiçbirinde parafpuan kullanımı yoktu. Durum 4 günde mi değişti?.. Ayrıca program ortaklarında shell yok ve ayrıntılı aramada da koskoca İstanbulda anadolu yakasında 1 adet zümrütevlerde avrupa yakasında da 1 adet zeytinburnunda akaryakıt istasyonu gözüküyor. Açıklaman bana pek inandırıcı gelmedi?!

Bulunduğunuz akaryakıtda halkbank posu varsa kullanabiliyorsunuz.Benim bulunduğum memlkette 3 tane shell var diğeri uzak olduğu için gitmedim ama diğer ikisindende 30 tl parafparamı kullandım.birini daha dün kullandım.

https://www.parafcard.com.tr/ProgramOrtaklari.aspx Bu adresten markaya göre sıralama yaparak marka adına PETROL İl adına da İSTANBUL yazarsan arattığında 15 adet çıkıyor. AKARYAKIT olarak arattığında yine cıkıyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bulunduğunuz akaryakıtda halkbank posu varsa kullanabiliyorsunuz.Benim bulunduğum memlkette 3 tane shell var diğeri uzak olduğu için gitmedim ama diğer ikisindende 30 tl parafparamı kullandım.birini daha dün kullandım.

https://www.parafcard.com.tr/ProgramOrtaklari.aspx Bu adresten markaya göre sıralama yaparak marka adına PETROL İl adına da İSTANBUL yazarsan arattığında 15 adet çıkıyor. AKARYAKIT olarak arattığında yine cıkıyor.

Doğru, petrol yazınca 15 tane daha çıkıyor ama "tüm shell istasyonlarında parafpara geçiyor" ifadeniz yanlış.. Yanlış yönlendirme yapmayalım. Henüz daha çok az istasyonda geçiyor, son listede bana yakın bir yer yine bulamadım..

• quote:

Orijinalden alıntı: mstkurt

Bence de güzel bir kampanya yapmış. Lastik almayı planlıyorum. Paraf günü ile birleşir ve bir de çek kampanyasına denk gelirsek epey karlı çıkılır diye düşünüyorum. Sizce var mı bir yamuk sevgili DH kullanıcıları. En ucuz alış veriş yapmak için şu işlemleri mi takip etmek gerekiyor.

0- Çek kampanyası
    1- Paraf günü
    2- %20 parafpara kombinasyonu nasıldır?

paraf günü nedir hocam.Netten dün başvuru yaptım ama bakalım elime ne zamn ulaşır
  • parafla hayat bizden taraf ya la
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.