Şimdi Ara

Paraf ile Hepsiburada da %20 parafpuan (max 100 TL) + 100 TL Hediye Çeki (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.375
Cevap
13
Favori
63.923
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kuseyr

quote:

Orijinalden alıntı: superhead

quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

parafgünü ile alakalı olarak indirim puan olarak değilde direkt tutar indirimi olarak yansımaktadır, bilgilerinize.

parafgünü % 5 indirim sadece üye kuruluşlardamı yoksa her taraftamı geçerli acaba?

sadece üye işyerlerinde ve maksimum 30 tl kazanabilirsiniz.

bu iyi olmadı her zaman üyeişyeri bulamayabiliriz.
    keşke hepsinde geçerli olsaydı.
  • merhaba arkadaşlar s3 mini sipariş etmiştim kargom geldi bazı arkadaşlar merak ediyordu ithalatçı firma EVO Bilgi teknolojileri bilginiz olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurkale

quote:

Orijinalden alıntı: InceptioN34

Arkadaşlar , 572 TL'lik alışverişimde 50 TL hediye çeki vardı onu kullandım,sipariş 522 TL'ye geldi.Birde İşbankasına 12 taksit yaptırdım.Acaba 100 TL hediye çekini kazandım mı?Yardım ederseniz sevinirim.
    Birde hepsiburada puan kazanılmaz yazmış ama önümüzdeki dönem aktif olacak yaklaşık 136.000 puan var sizde durum nasıl?

100 tl lik çeki alırsın ama puan vermiyodu bildiğim kadarıyla eskiden puanınız varsa onu kullanabilirsiniz 2-3 ünde yaptığınız alışverişte puan alamıyosunuz.

Arkadaşlar bu hediye çeki işi karışık biraz. benim ocak ve şubat ayında toplam 3.200 civarı alışverişim oldu TV falan. 100 er lira hediye çeki dönemlerinde toplam 200 lira hediye çeki gelecek diye bekliyordum fakat bakıyorumki 35 lira gibi bir puan gelmiş bu yaptığım alışverişlerden. müşteri hizmetlerine sordum durum nedir diye, verdikleri cevap:

9 Şubat (00:01) ile 13 Şubat (23:59) 2013 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 200 TL (kargo hariç) ve üzeri alışverişlerde 30 TL, 500 TL üzeri (kargo hariç) ve üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde hediye çeki sunulmuştur.

Kazanılan 30 TL ‘lik çekler 15-30 Nisan 2013 ,
    Kazanılan 100 TL ‘lik çeklerin 50 TL ‘si 15-30 Nisan 2013 , kalan 50 TL ‘si 15-31 Mayıs 2013 tarihleri arasında tanımlanacak ve kullanılabilecektir.

Kampanya koşulları; http://www.hepsiburada.com/Liste/CustomProducts.aspx?eid=3735&m=1 üzerinde yer almakta olup, promosyon şartlarına uygun sipariş verilmesi durumunda, hediye çekleri promosyon metninde belirtilen tarihlerde üyelik hesabına yansıtılır.

*Puan, hediye çeki ve alacak dekontu ile yapılan işlemler dahil değildir.
    *Hediye çekleri sadece tanımlandığı tarihte üyelik hesabında görülür.
    *Can limiti ödemeleri geçerli değildir.
    *Kampanyada en fazla 100 TL çek kazanılabilir.
    *Kredi kartı taksitli alışverişler dahildir.

Saygılarımızla.

Alışverişlerimde kredi kartı puanlarımıda kullanmıştım, hediye çeki koşullarında (yukarıdaki adresten bakarsınız) puana ilişkin hiçbir ibare olmamasına rağmen bana verdikleri cevapta "*Puan, hediye çeki ve alacak dekontu ile yapılan işlemler dahil değildir." demişler. velhasıl çek mek hakgetire gelde sövme? koşullardan öyle birşey yok verin çekimi diye yazdım ama bakalım ne cevap gelecek.

Bu açıdan puan ve çek kullanan arkadaşlar çek kazanamayabilirsiniz bilginiz olsun MHye sizde sorun durumu. Resmen kazıklandım yawww.

• Vermiş olduğum siparişimde 6 farklı ürünü 4 farklı kargo teslimatıyla gönderen ve taahhüt ettikleri 100 TL hediye çekini hesabıma tanımlamayan HB ailesine teşekkür ediyorum. Hediye çekim gözükmüyor acaba ayın 15'inden sonra mı aktif olacak?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

parafgünü ile alakalı olarak indirim puan olarak değilde direkt tutar indirimi olarak yansımaktadır, bilgilerinize.

parafgünü % 5 indirim sadece üye kuruluşlardamı yoksa her taraftamı geçerli acaba?

HB üye işyeri

http://www.parafcard.com.tr/ProgramOrtaklariListe.aspx

• quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

quote:

quote:

quote:

quote:

HB üye işyeri

onu biliyorumda her zaman hepsiburadadan alacak değiliz ya.
    Başka yerlerdende almamız gerekebilir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

quote:

quote:

quote:

quote:

HB üye işyeri

onu biliyorumda her zaman hepsiburadadan alacak değiliz ya.
    Başka yerlerdende almamız gerekebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: TeQuiLaS

Vermiş olduğum siparişimde 6 farklı ürünü 4 farklı kargo teslimatıyla gönderen ve taahhüt ettikleri 100 TL hediye çekini hesabıma tanımlamayan HB ailesine teşekkür ediyorum. Hediye çekim gözükmüyor acaba ayın 15'inden sonra mı aktif olacak?

Hocam 100 tl lik çek 50 Tlsi 15Nisan-30 nisan arası diğer 50Tlsi ise 15Mayıs-31 mayıs arası yüklencek
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkke_3319

quote:

Vermiş olduğum siparişimde 6 farklı ürünü 4 farklı kargo teslimatıyla gönderen ve taahhüt ettikleri 100 TL hediye çekini hesabıma tanımlamayan HB ailesine teşekkür ediyorum. Hediye çekim gözükmüyor acaba ayın 15'inden sonra mı aktif olacak?

Hocam 100 tl lik çek 50 Tlsi 15Nisan-30 nisan arası diğer 50Tlsi ise 15Mayıs-31 mayıs arası yüklencek

Sağol hocam cevabın için. Bazı arkadaşlar Çek yüklendi diyince aklım karıştı. Ayın 15'ini bekleyelim o halde..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dun akşam alanların paraf puanları yuklendimi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan9842

dun akşam alanların paraf puanları yuklendimi acaba

benimki daha yüklenmedi yüklenen varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkuaz50

quote:

Orijinalden alıntı: serkan9842

dun akşam alanların paraf puanları yuklendimi acaba

benimki daha yüklenmedi yüklenen varmı?

262 liralık oto aksesuar ürünü aldım 1 gün içinde yüklendi
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Hediye puanları alıyoruz iyi de, hiç bir işletme de bu bankanın pos cihazı olmadığı için hediye puanları kullanamıyoruz.

+1
  • quote:

s3 düşünen varsa 1200 e geliyor ki bence iyi fiyat.

Arkadaslar ithalatçı firma garantili s3 ler hangi ülkede uretilenler oluyor? Özellikle hepsiburada dan alan varsa onu merak ediyorum. Aralarında kalite farkı var mı? Yorumlarda birisi Vietnam üretimi oldugundan bahsetmiş. Bende bugün ya da yarın sipariş vermeyi düşünüyorum hb den.

• Goldumerak ettimbende

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kkke_3319

quote:

Sağol hocam cevabın için. Bazı arkadaşlar Çek yüklendi diyince aklım karıştı. Ayın 15'ini bekleyelim o halde..

15-30 mart ve 15-30 nisanda kullanılabilecek, nisan ve mayıs değil.

http://www.hepsiburada.com/liste/CustomProducts.aspx?eid=3850&m=1

• quote:

Orijinalden alıntı: kenai

quote:

s3 düşünen varsa 1200 e geliyor ki bence iyi fiyat.

Arkadaslar ithalatçı firma garantili s3 ler hangi ülkede uretilenler oluyor? Özellikle hepsiburada dan alan varsa onu merak ediyorum. Aralarında kalite farkı var mı? Yorumlarda birisi Vietnam üretimi oldugundan bahsetmiş. Bende bugün ya da yarın sipariş vermeyi düşünüyorum hb den.

konu dağılacak ama, dün bir arkadaş kore üretimi s3'ü sana satayım dedi (kore ziyaretinde oradan almıştı). Turkcell'den alan arkadaşınki ile karşılaştırdık, kore üretiminin ekranı biraz daha küçüktü. Ama diğer özellikler aynıydı. Ülkeye göre boyut fark edermi

• paraf kampanyası ne zamana kadar geçerli cumartesi internetten paraf kart başvurusu yaptım bugün mesaj geldi onaylanmış kart kampanya bitinceye kadar gelirmi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bradenburg

paraf kampanyası ne zamana kadar geçerli cumartesi internetten paraf kart başvurusu yaptım bugün mesaj geldi onaylanmış kart kampanya bitinceye kadar gelirmi

Pardon ama internetten başvuru nasıl onaylandı maaş bordro su istiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: @2101

quote:

Orijinalden alıntı: bradenburg

paraf kampanyası ne zamana kadar geçerli cumartesi internetten paraf kart başvurusu yaptım bugün mesaj geldi onaylanmış kart kampanya bitinceye kadar gelirmi

Pardon ama internetten başvuru nasıl onaylandı maaş bordro su istiyor

yazdığım gibi onaylandı diye mesaj geldi. paraf kart hepsi burada kampanyası bitinceye kadar gelirmi başvuran arkadaşların onaylandıktan ne kadar süre sonra kartları geldi
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.