Şimdi Ara

Asphalt 7 : Heat, Windows Phone 8 için de yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Gameloft'un Android ve iOS platformu için sunduğu en güncel yarış oyunu olan Asphalt 7 : Heat, artık Windows Phone 8 kullanıcılarını bekliyor. Popüler mobil oyun bu hafta itibariyle Windows Phone mağazasında sdece WP8 cihazları için satışa sunuldu.

Ferrari, Lamborghini ve Aston Martin gibi popüler araçların yanında DeLorean gibi efsane araçları da kullanabildiğiniz oyunda 60 farklı araç, Hawaii, Paris, London, Miami ve Rio gibi 15 farklı parkur sizleri bekliyor. 6 farklı oyun modunda, 15 farklı yarış liginde ve 150 farklı yarışta mücadele edebilir ve özel etkinliklere katılabilirsiniz.

Oyunun en iyi performansı Lumia 920 modelinde verdiği belirtiliyor. Üstelik oyun diğer platformlara göre daha ucuz ve 2TL fiyat etiketine sahip.

• Asphalt 5 : 11?

Asphalt 7 : 2?

:D

bu arada oyun süper ama 850 mb oyun yükleyince 3 GB yer kaplıyor yuh

• eski oyunlarla uğraşmıyorlar heralde yeni oyunlar diğer platformlar için çıktıkça wp içinde çıkacaktır
  • 512 mb ram'li telefonlarda durum ne? Destekliyor veya kasıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

512 mb ram'li telefonlarda durum ne? Destekliyor veya kasıyor mu?

Lumia 920 1gb Rame sahip, Barışcım.

Ayrıca güzel haber. Windows Market çok yavaş ilerliyor ama ben tekrar androide döndüm. Umarım daha hızlı gelişir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkest earth -- 1 Mart 2013; 1:38:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkest earth

quote:

Lumia 920 1gb Rama sahip, Barışcım.

Ayrıca güzel haber. Windows Market çok yavaş ilerliyor ama ben tekrar androide döndüm. Umarım daha hızlı gelişir.

620 ve 8s'i sormuştum kanka konuda zaten 920 en iyi performansı veriyor diyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: darkest earth

quote:

Lumia 920 1gb Rama sahip, Barışcım.

620 ve 8s'i sormuştum kanka konuda zaten 920 en iyi performansı veriyor diyor

Karalayacı yorumlarına alışmışım gözüm kaydı hemen

• quote:

Desteklemiyor
    iPhone 4s'te de 512 mb ram var ama desteklemediği uygulama yok. Wp8'in de donanımı ne kadar kullanabildiğini görmüş olduk.
  • Not düşmekte fayda var 512 mb lık cihazlar için kısa bir sürede destek gelecek Gameloft açıkladı.Bunu neden böyle old. Anlamadım Lumia 920 de 912 mb boş Ram var

• Gelişiyor marketplace sürekli bu hızla gidecekse iyi
  • Oyunu yüklerken Telefon depolama alanı hatası alan arkadaşlarhttp://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/asphalt-7-heat/013e9108-6170-496f-9328-3b57f2b4732f bu link üzerinden yüklesinler.
  • Microsoft çalışıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.