Şimdi Ara

G11/G12 2015 BMW 7 SERİSİ YAKALANDI! (RESMİ TANITIM 10 HAZİRAN'DA!) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
411
Cevap
4
Favori
21.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de beğenmiyorum Toyota'yı. Ama ben beğenmiyorum diye kötü olacak ya da satmayacak diye bir kural, kaide yok.

Sen de BMW'yi beğenmiyor olabilirsin, sana hitap etmiyor olabilir ama şuan da Premium segmentte satış lideri ve satışlarını arttırmaya devam ediyor.

Kaldı ki Premium segment çok daha zor bir segment. Kötü araçlarda satışın nasıl düştüğü aşikar. W211 ve W204'ün yeteri kadar başarılı olamaması BMW'nin farkı açmasını Audi'nin de Mercedes'i geçmesini sağladı.

Ama BMW'nin araçları kötü olsaydı satışları düşer Audi'ye ve Mercedes'e geçilirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

Bmw deki tekduzelik yok hic olmazsa. Dikdortgenin icinde iki mercek gormekten biktik artik

Başka markalar böyle efsaneler yapmak için nelerle uğraşıyor misal Audi ne şimdiki ön ızgara şekli vardı eskiden nede far tasarımı, Mercedes için yıldız ne ise Bmw de yuvarlak farlar odur.
  • McLaren64 kullanıcısına yanıt
    Bmw yi begeniyorum ama tasarim anlaminda cikmaza girdiler bunu epeydir soyluyorum. 7 serisine 3 serisi kabini koyarak beni hakli cikardilar.

Ekleme : Seneye audi birinci. Bmw birinciligi 3 serisi sayesinde goturuyor. Onu cikardiginda digerleriyle fark yok, Audinin gerisinde hatta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haberelectro -- 26 Kasım 2014; 21:12:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • allstar34 kullanıcısına yanıt
    Mercedes hic olmadi yildizi panjura felan koydu. Valla i8 de iki mercek yok, i3 de de yok. Bmw nin kimligi domuz burun panjur aslinda.

• haberelectro kullanıcısına yanıt
    Konuşmak için çok erken hala.

Klima kontrolleri dokunmatik. Ana ekran dokunmatik. Çift ekran. (Ön koltuktaki yolcu içinde önünde ince yapılı bir bilgi ekranı) Bunlar önemli adımlar. Örtü tamamen kaldırılsın sonra eleştir. Kimse sana eleştirme demiyor. Ama henüz prototip araçlar için 3 Serisi ile aynı demek mantıklı değil.

Yukarı da prototip S Class'ı koydum. Araç çok sıradan görünüyordu ama şuan ki iç mekan çok güzel. Prototip araçlardaki malzeme kalitesi de çok yüksek olmuyor. Üretim versiyonunu beklemek gerek.
    Malzeme kalitesi konumuz degil, iskeleti konusuyorum. Bildigin 3 serisi. S serisinde bu durum yok, tamamen özerk, direksiyon dahil.

• quote:

Mercedes hic olmadi yildizi panjura felan koydu. Valla i8 de iki mercek yok, i3 de de yok. Bmw nin kimligi domuz burun panjur aslinda.

Bmw nin böbreklerine hitler bıyığı diyeni duydum ama domuz burnu diyen ilk defa seni görüyorum
     G11/G12 2015 BMW 7 SERİSİ YAKALANDI! (RESMİ TANITIM 10 HAZİRAN'DA!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allstar34 -- 26 Kasım 2014; 21:17:12 >

Disardan baktiginda yuvarlak cift mercegi goruyormusun? Camura yatma Ampuller gorunuyor o da normal zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haberelectro -- 26 Kasım 2014; 21:19:39 >
    BMW yaklaşım tarzı olarak sportif olduğu için S Class gibi bir iç mekan koymaz araca. S Class her zaman daha sade iç mekanlara sahipken 7 Serisi daha sportif iç mekanlara sahip oldu.

S Class'a C Class'a benzer bir iç mekan koymaz çünkü C sportif iken S sportiflikten uzak.

7 Serisi ise her zaman sportif tasarımlara sahip oldu. İç mekanı da sportif olacak.
  • Bu arada İ8 için 18 aylık bekleme sırası varmış. Talep yoğunluğundan üretim artışına gidecekmiş BMW. Alacak varsa elini çabuk tutsun.
    Spoetif olmasin demiyoruz farkli olsun diyoruz. S segment arabada sportiflik kac kisi ariyor o da ayri tartisma konusu. Onda sportiflik arayan S63 gibi bise arar zaten. M7 de cikmayacakmis bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haberelectro -- 26 Kasım 2014; 21:22:01 >
    Sasirmislar bmw dekiler bu ilgiye bende okudum.

İ8 iyi tuttu gerçekten de. İ3'ün satışları da çok iyi. İ ailesi büyüyecek gibi. İ5 ve İ9 gelecekmiş.
  • quote:

Disardan baktiginda yuvarlak cift mercegi goruyormusun? Camura yatma Ampuller gorunuyor o da normal zaten.

İki tane mercek görüyorum ben sen görmüyormusun Ampülmü, dostum sen harbiden iyi değilsin olmayan şeyleri görüyorsun kamuflaj altındaki tasarımı görüyorsun hayal dünyan ne kadar geniş. İ8 de beğenmedin değil mi ?

Kesin degil onlar. i8 S geliyor seneye.

Ya birak resime bakinca farin icindeki ampuller on planda mi onu bi soyle. Diger bmw lerdeki yapi bu arabada yok. Arabanin konsept halini bilmiyorsun belli. Bak bakalim attiginla bu bir mi. Bmw deki mercek far yapisi asagidaki gibidir. Suanki i8 ile bunun alakasi yok.

• quote:

Ya birak resime bakinca farin icindeki ampuller on planda mi onu bi soyle. Diger bmw lerdeki yapi bu arabada yok. Arabanin konsept halini bilmiyorsun belli. Bak bakalim attiginla bu bir mi. Bmw deki mercek far yapisi asagidaki gibidir. Suanki i8 ile bunun alakasi yok.

Konsept le alakası yok bu durmun senin attığın resimdeki farlar lazer olanlar, diğerleri adaptif led olanlardı o yüzden farklı, yani sen İ8 e lazer far opsiyonlarsan bu şekilde oluyor anladın

Lazer felan hikaye. Anladin sen onu

• quote:

Lazer felan hikaye. Anladin sen onu

Tabi canım hikayeAudi yapsaydı efsane olurdu değil mi
    Aynen oyle

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.