Şimdi Ara

Assassin's Creed IV: Black Flag Resmen Onaylandı!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•    Yaşanan sızıntılardan sonra neredeyse tüm bilgileri ortaya çıkan ve yakın bir tarihte duyurulacağı dedikoduları dolanan Assassin's Creed IV: Black Flag nihayet Ubisoft tarafından resmiyet kazandı.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Ubisoft, böyle bir oyunun gerçekten var olduğunu ve detayların da 4 Mart tarihinde belli olacağını dile getirdi.

Bu duyurunun yanında bir de kapak tasarımı yayımlandı. Twitter üzerinden yayımlanan bu görsel, daha önceki sızıntıları doğrular nitelikte. Arkaplanda gemilerin gözüktüğü tasarımda karakterimizin de kılıç ve silahını görme şansı yakalıyoruz. Oyunun kapak tasarımına aşağıdan göz atabilirsiniz.

• Sıfırdan bir seri olsaydı çok daha iyi olurdu.Yinede seri yapımcıları işini biliyordur..

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Benim gibi birçok oyuncunun oyunla ilgili kafasında birsürü şüphe var umarım Ubisoft yüzümüzü kara çıkartır yoksa AC serisi yıldan yıla erimeye devam edecek
  • Ubisoft'a güveniyorum. Sırf Ezio ya da Connor'ın hikayesine bağlı kalsa asıl kötü olurdu. Farklı dönem, farklı hikaye, farklı karakter. Her sene farklı bir hikayeden AC oyunu çıksa, yine de iyi olur...

• her sene cod gibi çıkartıyorlar.yalnız coddan farkı grafiksel olarak assassin serisi gelişiyo.tek artısı o.

• arkadaşlar şu sembolleri nasıl kullanıyorsunuz canım kaldı örneğin gamer in sembolu.

• Ben tahmin etmiştim. 3. oyunda gemi kullanmak çok etkileyiciydi. Bu Oyunda tamamen onun üzerine olucak. vede korsan olucaz galiba
  • Bence bu oyun yeni nesile gelecek çünkü Assassin's Creed 3 ten sonra Assassin's Creed IV'ün çıkmasının başka bir açıklaması yok. Normalde arada ek paketler olurdu.

• far cry 3 deki gibi gizlenerek adam öldürmek zorunda kalsak iyi olur oyunu çakıyla orduları yok ederek bitirmekten tiskinti geldi 3. oyunda karakteri en ufak bir geliştirme ihtiyacı duymadan sadece bam güm girerek bitirdim inşallah böyle olmaz

• jack spparow bu yanlışınız var xd
  • Yanlız AC3'de Haytham'ın babasının daha Haytham çocukken vefat ettiği yazıyor. Haytham 1o yaşındayken babası ölüyor :http://assassinscreed.wikia.com/wiki/Edward_Kenway

• Oyun dünyasının en güzel serilerinden biri Assassin´s creed bu oyunu´da şüphesizdir ki çok güzel olucaktır. Benim lafım AC serisine cod ye bağladı demeyin her sene oyun çıkartıyorlar ama oyunlar arasında grafiksel ve oynanış bakımından farklar var bunları anlamıyorsanız oyunu tekrar oynayın. AC 1, 2, brotherhood, revelation ve 3 birbirlerinden çok farklı oyunlar . Adamlar yapıyorlar bence güzel ya da kötü dışında yorum yapmaya gerek yok...

• iyice Temel Reis'e bağladı bunlar. hamsi avına da çıksın bari.

• sarışın assasinmi olur !!!
  • prince of persia esintileri :D
  • Oyunun artık assasins lik bir tarafı kalmadı zaten oyunu iyice b.. ettiler bari assassins creed adını kullanmayında ayrı bir korsan oyunu adında çıksın daha iyi oyunun adını lekelemeyin
  • Sakalsiz Korsan mi olur ?

Kaba Sakal papagini var sapkasi var hemde tek gözlü naber :)

Kaba Sakal Terk...

• herkez ıoyuna laf sokup duruyor ama bnce çıksın hiç çıkmamasından iyidir her seferinde üstüne bişeyler koyuyorlar bari.

• BSC Misafiri
    28.2.2013 17:56:40

benim de aklıma direk warrior within geldi nedense:D
  • Masyaf'ta doğdum, Roma'yı yaktım, İstanbul'u keşfettim, Amerika'yı kurdum, şimdi korsancılık oynayacağım...
    -Assassin's Creed IV Black Flag

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.