Şimdi Ara

AMD Temash ile yüksek performanslı, oyun oynatabilen tabletler geliyor 'Özel Video'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
2.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AMD dünyanın ilk dört çekirdekli x86 yongada sistem çözümü olan Temash platformu ile yüksek performanslı, oyun oynatabilen tablet bilgisayarlara zemin hazırlıyor. Merak edilen tüm detaylar videomuzda. 

• Çift çekirdekli bir rakibe karşı 4 çekirdekli ürünle cevap vermek..AMD bunu her zaman yapıyor.

Edit:Yorumum Amd fan boylarının hoşuna gitmemiş
    Bu arada ben de Amd kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T.Blackeye. -- 28 Şubat 2013; 19:18:08 >
  • GO AMD GO ''Diyenler gelir şimdi'' :)
  • atom z2760 beğenmediğim bir işlemci ama bununla karşılaştırmak adil olmamış, o işlemci 2 watt düşük tdp'ye sahip.

• 4 çekirdek ve HD 8000G grafik birimi ile yüksek oyun deneyimi vaat ediyor ise özelleşmiş bir 8 çekirdek ve özelleşmiş bir Grafik birimi ile PS4 ve XBox 720 de durum nasıl olur merak ediyorum ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aceleciburak -- 28 Şubat 2013; 14:09:15 >
  • Başlık: AMD Temash ile yüksek performanslı, oyun oynatabilen tabletler geliyor "Özel Video"

Oynanan oyun: LOL

Anlıyorum.

• AMD artik oyun piyasasinda rakiplerini geride birakip lider oldu PS4 bunun bir kaniti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • atom serisi, intelin en büyük dolandırıcılığıdır, rakibi c30 - c60 işlemciler dir.. bu videodaki işlemci tabletler için karıştırmayın ürünleri..

• gazetee turkcell yerli akıllı telefon üretecek diye haberler çıktı standı varmı acaba

• hiahahahaiaha
    amd iyi işler çıkarıyorda atom koymuş yanına :d
    fazla iddalı olmayabilirler mi acaba?

• fiyata bakar olay 2 çekirdeğe yada 4 çekirdeğe değil.amd fiyat olarak z2760 ın karşısına konuşlandırırsa kimse yok 2 çekirdekli ürün karşısına 4 çekirdekli ürün koymuşlar ondan böyle oluyor demez.

• HArici ekran kartından kastınız PCI ekran kartı felansa çok iyi :D

• amd şöyle böyle
  • Mükemmel cihaz olmuş, halen beğenmiyorlar, fazla bile bizim millete, sırf kasasına 600 milyon bayılıp gelince güzel diyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: T.Blackeye.

Çift çekirdekli bir rakibe karşı 4 çekirdekli ürünle cevap vermek..AMD bunu her zaman yapıyor.

Yıl olmuş 2013 hala çekirdek sayısını önemseyenler var...
  • Amd fanboylar doluşmuş hemen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prequel

Başlık: AMD Temash ile yüksek performanslı, oyun oynatabilen tabletler geliyor "Özel Video"

Oynanan oyun: LOL

Anlıyorum.

her sakallıyı deden sananlardansın galiba, lol değil ki o oyun
  • cCc amd cCc
  • quote:

Orijinalden alıntı: grafman09

atom serisi, intelin en büyük dolandırıcılığıdır, rakibi c30 - c60 işlemciler dir.. bu videodaki işlemci tabletler için karıştırmayın ürünleri..

İstersen önce "c" serisi işlemcilerin atomlarla karşılaştırmalı videolarını izle. C serisi grafik oolarak biraz daha iyi ama diğer işlemlerde çok geriler. Anneme c serisi bir laptop almak istedim ama videoları izledikten sonra koşarak kaçtım. Ama bu seri tabletler için güzel görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagataykoroglu -- 28 Şubat 2013; 16:15:20 >
  • Tablette benchmark kasacak haliniz mi var anlamıyorum.
    Test edilen iki tablet aynı fiyatlarda satılsa siz hangisini alırsınız ?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.