Şimdi Ara

HTC One (M7) ön inceleme 'Hızlı ve Zarif'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
2
Favori
7.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HTC'nin BoomSound, Zoe, BlinkFeed, Ultra Pixel Kamera, BeatsAudio, SenseTV,SenseSound gibi teknolojilerle donattığı yeni nesil Android telefonu HTC One'ı sizler için inceledik.

• Gece incelemesi. Fena değil gibi htc one. Birde canlı görmek lazım. Ona göre karar verelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagrimir -- 28 Şubat 2013; 4:19:43 >
  • eksi 10 alan yorumlar otomatik silinsin bence.. bu arada telefon güzel olmuş htc sağlam markadır.

• htc arayüz olayını gerçekten başarıyor. tabi bir de satış politikası düzgün olsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesut bey kulaklıktan haber yok mu hala? En büyük merak konusu o kaldı şu anda.

• Asus Padfone Infinity incelemesinde de Hizli ve Zarif demistiniz, hatta onda Sasiracaksiniz da yaziyor, sanirim basliklar karisti.

• Gördüğüm en şık Android'li telefon.

• kargalar kahvaltısını etmeden video paylaşılmış.

one'ın kamerası hakkındaki yorumlar olumlu olmuş.benim zaten olumlu bir beklentim vardı ama önemli olan gece değil gündüz cekimleri bence.umarım acık havada da cekimleri ultrapiksel in hakkını verir.

ben normalde HTC sevmem ama bunu çok beğendim.asıl önemli sorun şu. sonyz için de gecerli...pil süresi ne kadar..

ovv süper uygulamalr var ,amanın yağ gibi akıyor dedikten 3 saat sonra şarj sorun oluyorsa pek mantığı kalmıyor ekranın full hd olmasının işlemcinin 5 ghc olmasının...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olağan_şüpheli -- 28 Şubat 2013; 7:38:25 >
  • ispanya saatine göre ayarlanmış saat herhalde :D

• Orası İspanya'mi ? Katalonya mi ?

• Güzel cihaz arkadaş. Günlük yaşamda hayatı kolaylaştırıcı bir kaç yazılımda eklemişler. Batarya ile güncellemeyide çözdülermi tamamdır bu iş.

• Uzun bir süredir karar veremiyorum Xperia Z mi alsam? yoksa HTC One'mı bilemiyorum.
    Bir taraftan su geçirmez özelligi ve tasarımı ile Xperia al beni diye bağırıyor.
    Diğer taraftan S4 Geliyor :D

• Bilgilendirmeyi beğendim çok iyi iş çıkarsınız ama çok aceleci konuşmuşsunuz HTC Butterfly ekranı gri tonlara yakın renk veriyormuş bu ekran nasıl? Parlaklık nasıl? Merak ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: kenan_0

eksi 10 alan yorumlar otomatik silinsin bence.. bu arada telefon güzel olmuş htc sağlam markadır.

Hadi senden başlayalım bakalım.

• turkcell akıllı telefon üretecekmiş gazetede okudum. baarcelonada toplantı yapmışlar qualcomm başkanıyla detayları verseniz sevinirim

• sanırım note2 deki gibi multi task yok bu cihazda.. bi taraftan video izleyip digger taraftan başka işler yapabiliyor muyuz bu cihazda ?
  • hTC One
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpio0311

sanırım note2 deki gibi multi task yok bu cihazda.. bi taraftan video izleyip digger taraftan başka işler yapabiliyor muyuz bu cihazda ?

doğru bu özellik yok cihazda. ama cihazda bulunan işlemci sayesinde supervideo vb. gibi programlarla note 2 deki multitasking deneyiminin daha iyisini yaşayabilrsiniz...
  • telefon güzel görünüyor, tasarım ve donanım konusunda oldukça iyi

kamera performansı için daha çok foto ve video örnekleri yayınlanması lazım, ben umutluyum bu ultrapixel olayından
  • Telefonlar artık donanımda değil, yazılımda yarışmalı. Kullanıcılara güzel yazılımlar sunabilmeli. HTC bu akımı başlatan firma oldu. Umarım devamı gelir ve artık donanım yarışı yazılım yarışına döner...

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.