Şimdi Ara

Çirkinlik kadar bela birşey yok (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
281
Cevap
15
Favori
14.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saian Sakulta Salkım

quote:

Orijinalden alıntı: alaskalı suikastçi

quote:

Orijinalden alıntı: changemart

Hahaha ha

Düşündüğün üzüldüğün şeye bak be

Tiple en fazla 3 - 5 kız yaparsın

Ama aklın ve zekanla kabiliyetin yapamıyacağı şey yok. Ben diyim 300 sen de 500 o desin 1000 tane hatun hadi hatunuda s.et on binlerce yerde ortamında olur.

Hem tipinin normal olması bi bakıma avantajdır yakışıklı olsan 3 -5 bilemedin 50 -60 kız senle ilgilendi diyelim bu sefer kafanı kullanamıcaksın zekanı kullanamıcaksın yani sadece tipim var lan hahhaha mal mal takılcan kızların yanında hatta gay bile olabilirsin

Tipin olursa en fazla kız yaparsın ama manevra ve kabiliyetin olunca yapamıyacağın şey yok

Uzun lafın kısası Zeka Güven Güç bu üçü sende olduğu sürece s. e t karı kızı dünyayı fethedersin be

+1...

kafanı çalıştır, iyi bir eğitimden sonra güzel bir iş bul, güzel paralar kazan, ondan sonra bak bakalım hayat ne kadar güzel oluyor birden bire

Param var ama mutsuzum ne yapacağız

iyi o halde yoga flan yap

• üzüldüm öyle düşünmene.. Fotoğrafı atarsan daha detaylı anlatırım :)
  • Önemli Edit : neyse arkadaşlar herkes elinden geleni yaptı takma kafana vs dendi spor felan dendi ama olmuyor ben pes ediyorum varsın ne olacaksa olsun zevksiz bir yaşam mı ? her yıl yanlızlık mı çok şey onca şeyim var ama şu konu yüzünden bittim parçaladım kendimi artık dayanamıyorum iyice koy vercem hayatı zaten tat alamıyorum yardımlarınız için teşekkür ederim . Siz siz olun velakin sakın ama sakın takmayın ben taktım kurtulamadım şimdi perişan haldeyim
  • Pm'ni şimdi aldım kardeş haklısın o tipten bişi olmaz konu kilit plss.
  • bana da pm atar mısın?
  • quote:

Önemli Edit : neyse arkadaşlar herkes elinden geleni yaptı takma kafana vs dendi spor felan dendi ama olmuyor ben pes ediyorum varsın ne olacaksa olsun zevksiz bir yaşam mı ? her yıl yanlızlık mı çok şey onca şeyim var ama şu konu yüzünden bittim parçaladım kendimi artık dayanamıyorum iyice koy vercem hayatı zaten tat alamıyorum yardımlarınız için teşekkür ederim . Siz siz olun velakin sakın ama sakın takmayın ben taktım kurtulamadım şimdi perişan haldeyim

Kesinlikle hiçbir şeyi de çok fazla kafaya takmayacaksın ben de yeni yeni öğreniyorum biraz da boşvereceksin.... Bir de fotonu at bakayım merak ettim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enessezgin -- 1 Mart 2013; 14:27:19 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Önemli Edit : neyse arkadaşlar herkes elinden geleni yaptı takma kafana vs dendi spor felan dendi ama olmuyor ben pes ediyorum varsın ne olacaksa olsun zevksiz bir yaşam mı ? her yıl yanlızlık mı çok şey onca şeyim var ama şu konu yüzünden bittim parçaladım kendimi artık dayanamıyorum iyice koy vercem hayatı zaten tat alamıyorum yardımlarınız için teşekkür ederim . Siz siz olun velakin sakın ama sakın takmayın ben taktım kurtulamadım şimdi perişan haldeyim

Bi fotonu atabilirmisin ? bende hayatım boyunca s*kl*nmeyen,obez,çirkin,aptal bir çocuktum.Taaaa ki lise 2. sınıfın başına kadar.Yani geçen seneye kadar.elimden geldiğince yardımcı olabilirim sana.
  • Sey ayri yazilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

dün attın pm bana gayet yakışıklısın ne bu düşünceler anlamıyorum.bi psikoloğa falan git senden çok çok daha kötü tipi olan o kadar çok insan var ki kendine tipsiz demen saçma.
  • Arkadaş madem çirkin değil bir kız ayarlayın bütün problemi çözülür
  • pm den resmini yollarsan daha sağlıklı bir sekilde konuşabiliriz
  • Bende pm alabilirim
  • allah korusun bide böyleler gibi olsaydınhttp://www.youtube.com/watch?v=nB2WgESsnnU
  • quote:

Orijinalden alıntı: SRHTG

Pm'ni şimdi aldım kardeş haklısın o tipten bişi olmaz konu kilit plss.

harbi çirkin mi la, ben görmedim de....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende senin sahip olduğun düsüncelere sahip değilim desem yalan olur. Bir PMde ben alabilirim birde ben bakıyım.
  • Pm alabilir miyim hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşım sana yardımcı olabilirim.Pm den ulaş bana fotoğraflarını yolla.Bugüne kadar kaç kişi sayemde tipini düzeltti... :)

• Bu insansa biz neyiz diye sorguluyor insan bazen
  • bi pm de bana atarmısın merak ettim
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.