Şimdi Ara

LG ve Huawei'ın FireFox işletim sistemli modelleri görüntülendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • LG ve Huawei'ın FireFox işletim sistemli modelleri görüntülendi

Alcatel ile ZTE, Mobil Dünya Kongresi'de, Firefox işletim sistemli ilk çözümlerine resmiyet kazandırırken; LG ile Huawei, akıllı telefonlarını sadece camekân ardında sergilemeyi tercih etmiş.

Etkinlikteki görevlilerin, akıllı telefonların teknik özelliklerine ve çıkış tarihlerine yönelik sorulan soruları yanıtsız bıraktığı belirtiliyor. Öte yandan, Alcatel One Touch Fire ve ZTE Open arasında yer alan LG modelinin ekran boyutu 3.5-inç'ten daha büyük görünüyor. Yani yakın zamanda daha üst seviye teknik özellikler sunan modellerle karşılaşabiliriz. 

HTML5 tabanlı mobil uygulamalara ve Firefox Marketplace isimli bir uygulama mağazasına sahip olan Firefox işletim sisteminin şimdiden pazara farklı bir renk katacağı düşünülüyor.

LG ve Huawei'ın FireFox işletim sistemli modelleri görüntülendi

• Rekabet artıyor. Daha mı stabil acaba.
  • 1 model üreticekler dahası olmaz kanımca eğer androidde bir sorun çıkarsa google ile üreticiler arasında yedek olarak bu işletim sistemine ürün üreticekler

• Bence tutar htc one x için görmüştüm bi yerde çıkarmışlar :D ama stabil değilmiş geliştirilirse firefox os a geçerim

• Rekabet güzeldir, tutar mı tutmaz mı orası bilinmez ancak kullanıcıları memnun edecek durumlar ortaya çıkabilir.
  • Rekabet artsın pazar gelişsin de tüketicinin yüzü gülsün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüklüce para verilen bu cep telefonlarında sadece bir işletim sisteminin olması cok kötü, şimdilik sadece nexus serilerine Ubuntu da yuklenebiliyor. Kullanıcıların en az iki tercih haklarının olması gerekiyor, kendi düşünceme gore.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • koskoca gugıl adam gibi yapamamış firefox kim işletim sistemi kim ubuntudan umudum var ama
  • tahminim bu işletim sistemi üst sınıf telefonlar için değil daha ekonomik olacak. Düşük donanımda daha stabil çalışacak. Daha ziyade telefonda sürekli çalışan bir internet tarayıcı gibi düşünün, Firefox'a eklenti yüklediğimiz gibi uygulama olarak bu sisteme bir nevi eklentileri yükleyeceğiz. Ben uygun fiyata temel işleri fazlasıyla görecek akıllı telefonlar çıkacağını düşünüyorum. Neticede android aldı başını gidiyor, donanım dayanmıyor. bu sistem alt-orta sınıfta ilgiyi üzerine toplayacak sanırım.
  • uygulama desteği önemli olan
  • önüne gelen bişey çıkarıyor tüketicinin kafası follofoş oldu blackberrynin sistemi windows ios android ne gerek var yeniden marsı keşfetmeye??
  • tutar mı? tutar abi..!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.