Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (292. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.250
Cevap
164
Favori
1.148.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sabancıbilgisayar

Dock nerden alcaz 100 defa sordum cevap yok

Sony Center, hepsisony, btsony
  • http://www.aliexpress.com/snapshot/232352006.html

bu arkadaşdan 3 adet aldım çokda memnunum. 15 gün içinde de elime ulaştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ata42

slm arkadaslar bende 1 ay önce xz aldım,bir aydır kullanıyorum,aldığıma hiçde pişman değilim.

daha geçen şarj kapağı ve kulaklık kapağı açılıp kapanmasından dolayı deforme olmasın diye dock ve bluetooth kulaklık aldım.neme lazım ileride açıllıp kapanmadn dolayı su alabilir :)

Sony nin amiral gemisini almışsınız neyine pişman olcaksınız. Daha iyisi olsa gider onu alırdık. Dock ve bluetooth kulaklık almanız iyi olmuş, hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcaner35

http://www.aliexpress.com/snapshot/232352006.html

bu arkadaşdan 3 adet aldım çokda memnunum. 15 gün içinde de elime ulaştı.

Fiyat pahalı 49tl ye sony den orjinal almak daha mantıklı gibi.
  • dock ı bende 49 tl ye hepsisony den aldım bir günde elime ulaştı.
  • yaw ben cihazı rootlamak istiyorm nasıl yapacm cihaz 10.1.1.a.253 en son sürüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: ata42

dock ı bende 49 tl ye hepsisony den aldım bir günde elime ulaştı.

Stok durumu ön sipariş diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShineOnYouCrazyDiamond -- 9 Haziran 2013; 13:26:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Desmotes

quote:

Orijinalden alıntı: sabancıbilgisayar

Dock nerden alcaz 100 defa sordum cevap yok

Sony Center, hepsisony, btsony

Stok yok diyor yada önsipariş?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefonu 1 ay oldu alalı hiçbir sıkıntı yoktu. taki gecen haftaya kadar. telefonum durup dururken şarj almamaya başladı. halbuki dock girişlerinde sorun yoktu. ordan şarz ediyodu. gecen cuma teleservise yolladım. tamir işlemi bitmiş kargo bekliyomuş. umarım düzgün yapmışlardır.
  • ben aldığımda stokta var yazıyordu,kalmamış olabilir.tlf aç öğren,gerekli bilgiyi veriyorlar.
  • Bu hafta içi bende bir xz almayı planlıyorum,s4 ün kasayı gördükten sonra almaktan vaz geçtim. Sarjla ilgili bir kaç soru sorcam yine kızcaksınız önceki sayfaları oku diye,okudum ama istediğim cevapları bulamadım.

1.telefondan müzik dinliyen birisi değilim 40 yılda bir dinlerim zaten telefonda 40 yıl dayanmaz.
    2.telefondan oyun oynamayı sevmem vakit yok zaten olsada tablet varken telefondan oynanması saçma.
    3.sürekli internete girmem günde 1 saat maksimum
    4.telefon görüşmesi günde 2-3 saati bulur
    5.sosyal baglantıları kullanma 1 saat civarı
    6.fotoğraf çekme mevcutta kullandığım telefon hesapmakinası gibi çektiği için kullanmıyorum,ancak xz de baya bi kullanırım gibi geliyor oda günde 15-20 fotografı geçmez
    7.gps le navigasyonla işim olmaz zaten.

bu tarz bir kullanımla telefonun sarjı ne kadar gider,bir yardımcı olun alayım şu xz yi aranıza katılıyım bende.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cenktun34 kullanıcısına yanıt
    Stamina mode'a alıp kullanırsanız pil in de 'alışma' sürecinden sonra en azından günü rahatlıkla geçirirsiniz hatta fazlasının olmasıda olası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vipracing -- 9 Haziran 2013; 14:10:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: keles1234

yaw ben cihazı rootlamak istiyorm nasıl yapacm cihaz 10.1.1.a.253 en son sürüm

imzamdaki teknik rehbere bakın.
  • cenktun34 kullanıcısına yanıt
    2. güne geçer diyemem ama 1 günü rahat devirip 1.5 gelir bence. mobil veri yada wifi sürekli açık bende. aktif olarak kullanıyorum müzik dinliyorum. 1 gün çıkarıyor. ilk zamanlar biraz az gidebilir 1 2 hafta içinde pil kendine gelir. alıpta bu pil olmamış demeyin. ekran çok açık kalmadığı sürece pilde sıkıntı yaşamazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenktun34

Bu hafta içi bende bir xz almayı planlıyorum,s4 ün kasayı gördükten sonra almaktan vaz geçtim. Sarjla ilgili bir kaç soru sorcam yine kızcaksınız önceki sayfaları oku diye,okudum ama istediğim cevapları bulamadım.

1.telefondan müzik dinliyen birisi değilim 40 yılda bir dinlerim zaten telefonda 40 yıl dayanmaz.
    2.telefondan oyun oynamayı sevmem vakit yok zaten olsada tablet varken telefondan oynanması saçma.
    6.fotoğraf çekme mevcutta kullandığım telefon hesapmakinası gibi çektiği için kullanmıyorum,ancak xz de baya bi kullanırım gibi geliyor oda günde 15-20 fotografı geçmez

bu tarz bir kullanımla telefonun sarjı ne kadar gider,bir yardımcı olun alayım şu xz yi aranıza katılıyım bende.

bu dediklerinin hepsini yapıyorum nerdeyse ve bana 1 günden fazla gidiyor. ama ilk aldığımda gitmiyordu. rahat 2 3 hafta geçmesi lazım bataryanın stabil olması için
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenktun34

Bu hafta içi bende bir xz almayı planlıyorum,s4 ün kasayı gördükten sonra almaktan vaz geçtim. Sarjla ilgili bir kaç soru sorcam yine kızcaksınız önceki sayfaları oku diye,okudum ama istediğim cevapları bulamadım.

vay vay vay kimleri görüyoruz cenk dostum nasılsın :) Xperia z aldım ve tavsiye ediyorum bir an önce katıl sende Tabletdeki gibi görüşleri bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: t.ayan

2. güne geçer diyemem ama 1 günü rahat devirip 1.5 gelir bence. mobil veri yada wifi sürekli açık bende. aktif olarak kullanıyorum müzik dinliyorum. 1 gün çıkarıyor. ilk zamanlar biraz az gidebilir 1 2 hafta içinde pil kendine gelir. alıpta bu pil olmamış demeyin. ekran çok açık kalmadığı sürece pilde sıkıntı yaşamazsınız.

+1 Katılıyorum ilk 1-1,5 hafta pili % 100 e kadar şarj edin korkmayın hemen eskimez pil 4,2 volt olayları rodaj süresinden sonra 1-1,5 hafta sonra rodaj süresi tamamlanınca kendine gelir. Ama internette surf müzikvideo derseniz sabah 8 de alırsınız akşam 9-10 gibi şarja takarsınız. Elinizde büyük bir güç var :) işlemci ve ram olarak o yüzden pilin dayanması normal endüstriyel sürelere bakmayın onlar pek gerçekçi değil ne yazık ki :)
  • Hızlı cevaplar için teşekkür ederim.

Bu tarz cihazlarda zaten 2.günü görmek mucize gibi bir şey olmalı. :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir kaç adet fotoğraf ekliyorum,kişisel not : HDR modu (Bu eklediğim fotolarda ) manzara dışında hiç bir şeyde güzel bir 'efekt' yapmıyor.Özellik ile renk doygunluğunda ki (color saturation) kumlanma (noise)ve bunu bastırmak için yazılımın (noise reduction) devreye girmesi detay kaybına (smear) neden oluyor.Benim hoşuma gitmedi.

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ

Google Picassa galerimde toplam 58 adet 'ellenmemiş/makineden çıktığı hali' ile Xperia Z örnek fotoğrafları çekilmiş oldukları yüksek çözünürlükte mevcuttur.'Z' nin fotoğrafik alitesini / detayları vs merak eden herkes hemen her ışık ortamın da çekilmiş bu örnek fotoğrafları istediği gibi inceliyebilir: Picassa Xperia Z örnek fotoları için buraya tıklayın.

Ayrıca toplam 128 adet Z için uygun çözünürlükte duvar kağıdı galerimden de istiyen herkes yararlanabilir (Web de çeşitli kaynaklardan topladığım duvar kağıtlarıdır/Tabiki S4 ve One M7 ilede uyumludur) : Picassa Xperia Z duvar kağıtları için buraya tıklayın.
  • çok haklısınız.

2 günden fazlasını görüyorum fakat, telefon yatışta olduğu zaman günlük sadece 45dk 1 saat görüşme, stamina mod kapalı, 2 gün 5 saat civarı kullanımı gördüm. wifi yada mobil veri açık ama onun dışında kullanım yapmadım. olurda çok acil bir durumda 2 3 gün telefonu şarj etmeden açık tutabileceğiniz anlamına geliyor.

bazı arkadaşlar pilin aniden boşaldığından bahsetmiş, başıma geldi ve tamamen yüklü uygulamalardan kaynaklı bu. uygulamaları birden değilde günde 2 3 tane yükleyip pile etkilerine bakılarak yüklerseniz fikir sahibi olursunuz. pil kullanımına baktığınızda sistemin kullandığı pil şokunu yaşamamış olursunuz
  • 
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.