Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (283. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.250
Cevap
164
Favori
1.148.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 307 güncellemesi ile ilgili son durum nedir arkadaşlar ?
  • Bu arada arkadaşlar beni hala klübün listesine eklememişsiniz sonradan gelen arkadaşlar bile girmişler ama benim adım yok bozulmaya başlıyorum valla ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _SeTo_ -- 6 Haziran 2013; 20:10:03 >
  • Benim adımda yok bea ne fark eder orda isim olmayınca telefon olmamıs mı oluo :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: digilaz

quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

ustalar sayesinde 2.34 sürüme dönüp, rootlayıp 2.53 sürüme yükselttim. Emeklerinize sağlık.
    Wifi yamasının yapmaya çalışıyorum fakat root explorer ve benzeri programlarla permission izinlerini (rw / ro) ayarlamaya tıkladığım anda telefon reset atıyor.
    Çözümünü bilen ustalardan yardım bekliyorum

https://hotfile.com/dl/225670244/2205906/Root_Explorer.rar.html
    Birde bunu dene yani sendeki rootexploreri silip bunu yükle

İlgin için sağol dostum ama maalesef yine işe yaramadı. Reset atıyor izinlere dokununca

Birde superuseri kaldır ve play storeden yeniden yükle,sanırım problemin superuserden kaynaklanıyor.

denedim ama yine olmadı dostum. Neyse olmayacak galiba.
    Ayrıca yeni farkettim ki sadece izinler değil, sistem dosyalarını uninstall etmek isterken de kendisini resetliyor telefon. Acaba silip tekrar aynı işlemlerle rootlasam düzelir mi?

Belkide yanlış bir sistem dosyasını silmiş olabilirsin.Eğer zamanın varsa yenden güncelleyip rootlarsan problem yaşamazsın gibi geliyor bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: aresmar

quote:

Orijinalden alıntı: t.ayan

quote:

Orijinalden alıntı: aresmar

quote:

Orijinalden alıntı: t.ayan

arkadaşlar şu kulaklığı düşünüyorum xz de kullanmak için, fiyatına göre kalitesi yeterlimidir acaba?

Neden şundan almıyorsun? Ben de var ses kalitesi muhteşem.

Link tıkla

çok anlamıyorum açıkcası kulaklıklardan, şuan kullanımıma uygun bi tane bakınıyorum. bas ağırlıklı bir kulaklık yerine daha dengeli ve daha ayrıntılı ses veren bu fiyat civarında alınabilecek en iyisi olsun diye bakınıyorum. vokaller ve tiz daha ön planda diyelim benim için. ürün özelliklerindede bunları arıyorum işte.

Yakınlardaysan dinletiyim

hocam bu kulaklığın bu daha iyisidr diyebileceğiniz modeli var mı? yani bi üsttü hemen fiyat yine yakın bişey varmıdır? xba dan vazgeçtim
  • quote:

Orijinalden alıntı: _SeTo_

Bu arada arkadaşlar beni hala klübün listesine eklememişsiniz sonradan gelen arkadaşlar bile girmişler ama benim adım yok bozulmaya başlıyorum valla ..

Konuyu açan arkadaş sanırım başka telefon kullanıyor ve buraya pek uğramıyor kendisi zaten bir bayan arkadaşımız.Farkederse yada pm den mesaj yazarsanız sizi ekliyecektir
  • Şu an bende güncelleme görünmüyor. 253 güncellemesi dağıtılmaya başlandıktan 2 gün sonra gelmişti eli kulağında yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar geçenlerde böyle bizim tayfa erkekler toplanmış bir mekanda bira filan içiyorduk öyle muhabbet canlı müzik vs..neyse Arkadaşımın arkadaşı s4 almış başladı hava atmaya atıyor da atıyor ama nası anlatamam ben gülümsüyordum sadece o nun o çırpınışları görünce sonra masadaki herkes çok beğendi..s4 te kötü bir telefon değil haliyle neyse döndürdü dolaştı lafı z ye getirdi ben yine hiç kasmadım tabi gayet relax..sonra döndü bana hayrola Z tırıvırı dedi..:D masada yaklaşık 10 kişi vardı hepsi döndü bana baktı Ve kardeşiniz o ölümcül vuruşu yaptı Z yi önünde ağzına kadar bira dolu olan Arjantin bardağın içine attı masadaki herkes oooooo diye ses çıkardı ve s4ün sahibi pertt!!..Gerçekten kullandığınız telefonun kıymetini bilin muazzam bir cihaz..Hava atmayı sevmem fakat bazılarıda kaşınıyor..Allah herkese bir Z nasip etsin.. :))

S4 ile Z yi mukayese etmem edene de haddini bildiririm :)
  • Acilll, yardımcı olan arkadaşa şimdiden teşekkür ederim.
    Problem; telefona facebook bildirimleri gelmemesi hiçbir bildirim alamıyorum bu sorun sadece bendemi ?

• @Gogou 307 güncellemesini yüklediğini söyledi başka güncelleyebilen varmı?
  • Beyleerr Xperia z 8 metre derinlikte LİİNKKK
  • quote:

Orijinalden alıntı: prof.exx

Beyleerr Xperia z 8 metre derinlikte LİİNKKK

Hay maşallah :D :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: _SeTo_

quote:

Hay maşallah :D :D

• quote:

Orijinalden alıntı: thederox

Acilll, yardımcı olan arkadaşa şimdiden teşekkür ederim.
    Problem; telefona facebook bildirimleri gelmemesi hiçbir bildirim alamıyorum bu sorun sadece bendemi ?

Abicim bir yardımcı olun lütfen allah rızası için

• quote:

quote:

Acilll, yardımcı olan arkadaşa şimdiden teşekkür ederim.

Abicim bir yardımcı olun lütfen allah rızası için

öncelikle facebook uygulamasının uygula bilgileri kısmına gel verileri temizle sonra kaldır tekrar kur sonra facebook ayarlarından bildirim kısmunı incele derim
  • quote:

Dostum güzel de ben o derinliğe inersem yada inebilirsem telefonla inmem Bişey olursa yeminle oturur ağlarım o derece mesela izliyorum youtube da yabancı bacımızın biri çikolataya daldırmış diğer bir arkadaş andiersen nickli manyağı biliyorsundur adam bira red bulll cola ne bulduysa dökmüş en son çizme bardağa bir adoldurup içine atıyor. Ben daha su ile yıkamadım bile açıkcası yıkamayı da düşünmüyorum hoparlör kendine gelsede her ne kadar sızdırmaz deselerde pek düşünmüüyorum Zaten alma sebebim olaki düştü suya vb durumlarda bir de yeni aldığım teli deniz şortumda unutup 3 saat yüzmüşlüğüm var tel sizlere ömür olaki böyle bir durum oldu en azından su geçirmezliğinden yararlanıyım diye aldım. Tabi bir de karizma o ayrı konu Bu arada link için tşkler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: utkubulutsimsek

quote:

Dostum güzel de ben o derinliğe inersem yada inebilirsem telefonla inmem Bişey olursa yeminle oturur ağlarım o derece mesela izliyorum youtube da yabancı bacımızın biri çikolataya daldırmış diğer bir arkadaş andiersen nickli manyağı biliyorsundur adam bira red bulll cola ne bulduysa dökmüş en son çizme bardağa bir adoldurup içine atıyor. Ben daha su ile yıkamadım bile açıkcası yıkamayı da düşünmüyorum hoparlör kendine gelsede her ne kadar sızdırmaz deselerde pek düşünmüüyorum Zaten alma sebebim olaki düştü suya vb durumlarda bir de yeni aldığım teli deniz şortumda unutup 3 saat yüzmüşlüğüm var tel sizlere ömür olaki böyle bir durum oldu en azından su geçirmezliğinden yararlanıyım diye aldım. Tabi bir de karizma o ayrı konu Bu arada link için tşkler.

eyw abim sağol başta bende senin gibi yapmam etmem diyordum ama her duşa girdiğimde telefonla giriyorum artık durumu anlamışsındır umarım her halka açık wc'lerde yıkıyorum cihazı, havuzda kullandım hiç bir sorun yok, sesi 1 saat daha doğrusu 45 dakka sonra kendine geliyor, desibel olarak test ettim eski ses kalitesinde ve yüksekliğinde, yani dilediğin gibi yıka derim
  • İnşallah 3 güne alıcaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk_abay

@Gogou 307 güncellemesini yüklediğini söyledi başka güncelleyebilen varmı?

Bende yükledim:) Flash tool yardımıyla :) Honkong romu :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: utkubulutsimsek

quote:

eyw abim sağol başta bende senin gibi yapmam etmem diyordum ama her duşa girdiğimde telefonla giriyorum artık durumu anlamışsındır umarım her halka açık wc'lerde yıkıyorum cihazı, havuzda kullandım hiç bir sorun yok, sesi 1 saat daha doğrusu 45 dakka sonra kendine geliyor, desibel olarak test ettim eski ses kalitesinde ve yüksekliğinde, yani dilediğin gibi yıka derim

Duşta girmek de bir başkadır haaa Yanlız dostum bu kapaklar tereddüt ettiryor beni tam kapanmıyor bazen iyice düz çizgi çiziyorum elimle üstünde o zaman kapanıyor iyi bastırmak lazım. Bu hoparlör konusunda bir kaç arkadaş bana dedi burada da okuyunca aynı şeyi ( 2 gün oldu hala ses tam gelmedi ) diyince biraz tırstım şöyle havuz da çeksek fena olmaz iyi de havamız olur ama eğer su kaçarsa hava içinde 1800 liracık püff olmasın Heralde videoları izledikçe yaa allah diyip atacam suyaa
  • 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.