Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (1894. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.249
Cevap
164
Favori
1.148.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18921893189418951896
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuya yazmasam da her gün takip ediyorum :) tek başına direniyorsun hocam valla

Sivaslı olmanın farkı ;)

Sivas ve Sony bizi bağlayan şeyler S ile başlar.
  • Bugün gelen güncelleme ile noldu? Bilen var mı? Yani ben 5.1.1 e geçmemiştim, bu güncelleme ile geçtim, ama aynı güncelleme 5.1.1 bulunan arkadaşıma da geldi. Nedendir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün itibari ile yeni bir güncelleme geldi. Ses açma kapama düğmesinden direk sessize alabiliyorken şimdi alamadığım yeni bir arayüze güncelledi. Sizde de var mı böyle bir durum?

Basarak indirmem gerekiyor ses kısmını sonuna kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: andaluz

Z kardeşliği, bugün LG G4'e geçtim ama buralardayım, kovsanız da gitmem

Hayırlı olsun kardeşim. Her zaman bekleriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JrMaster

Konuya yazmasam da her gün takip ediyorum :) tek başına direniyorsun hocam valla

Sivaslı olmanın farkı ;)

Sivas ve Sony bizi bağlayan şeyler S ile başlar.

Eskiden bir seyler öğrenmek için farklı forumlara yazardım. Bir çoğundan da doğru düzgün bilgi alamazdım. O zamanlar kendi kendine dedim, eğer bir gün bişeyler öğrenirsem paylaşmaktan geri kalmayacağım. Bu perspektiften yaklaşıyorum olaya

Eyvallah kardeşim sizler de öylesiniz...

• quote:

Orijinalden alıntı: Bahaeddin91

Dün itibari ile yeni bir güncelleme geldi. Ses açma kapama düğmesinden direk sessize alabiliyorken şimdi alamadığım yeni bir arayüze güncelledi. Sizde de var mı böyle bir durum?

Hayır dostum. Yıllardır aynı düzen devam ediyor. Yani kısmaya basınca, sessize, titreşime alıyor açma da tam tersi... Sorun yok yani...

• Hârimi kullanıcısına yanıt
    Öncelikle cevaplar için teşekkürler bootloader kilidim acık degil hiç acmadım acmayıda bilmiyorum ama sanırm flashlama programınla acılıor sanırım onu arastırır bulurum die düşünüyorum. Acıldıktan sonra tekrar kapatınca yada orjinal rom kurunca tekrar bravia engine falan geri kazanılıyor mu? yoksa temellimi kaybediyorum .

Bu dediginiz işlemleri pc demi yapıyoruz telefonu fastboot a alarak komut penceresi dediginiz nedir herhangi bi program kullanıyomuyum biraz daha detay verirseniz sevinirim. Bir ara gerekli bilgileri tam toplayıp yapabilceme inanınca denicem. Oyunlardaki kasmalar cidden canımı sıkıyor bide bununla denicem yine kasıosa orjinale dönücem , kasmalar azalmıssa o skeilde kullanıcam sadece kamera ise sorun onuda cok sorun etmem . Telefonu degiştirmek istemiyorum henüz , zamanında 1.850 tl ye aldım şimdi 500 e gitmez cok can sıkıcı bi durum o yüzden satıp yeni almak istemiyorum daha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hârimi

quote:

Orijinalden alıntı: ahmacca

Merhabalar,5.1.1 güncelemesi yatıktan sonra "malesef fotoğraflar durdu" hatası alıyorum.Bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir.

Cevaplar için şimdiden tşk.

Büyük ihtimalle fabrika ayarlarına dönmeden, otomatik olarak güncelleme yapmışsındır. Bu tip büyük ya da küçük sistem güncellemelerinde bu tip sorunlar olmaktadır. Hata veren ilgili fotoğraflar uygulamasına uygulamalardan ulaşarak, önce durdurmaya zorla sonra da verilerini temizle. Sonra cihazı yeniden başlat...

Cevap için tşk.Fotograflar'ı play stordan güncelleme yaptım düzeldi.
    Eyvallah hacım, sağolasın her şey için.

Şu benim Z'yi servise göndermeden önce telefon menüsünden fabrika ayarlarına getirsem sıkıntı olmaz değil mi? Hani existenz var ya bende, o bakımdan... Yoksa PC'den bir şeyler mi yapmam lazım?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Merhabalar,5.1.1 güncelemesi yatıktan sonra "malesef fotoğraflar durdu" hatası alıyorum.Bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir.

Cevaplar için şimdiden tşk.

Büyük ihtimalle fabrika ayarlarına dönmeden, otomatik olarak güncelleme yapmışsındır. Bu tip büyük ya da küçük sistem güncellemelerinde bu tip sorunlar olmaktadır. Hata veren ilgili fotoğraflar uygulamasına uygulamalardan ulaşarak, önce durdurmaya zorla sonra da verilerini temizle. Sonra cihazı yeniden başlat...

Cevap için tşk.Fotograflar'ı play stordan güncelleme yaptım düzeldi.

• quote:

Eyvallah hacım, sağolasın her şey için.

Şu benim Z'yi servise göndermeden önce telefon menüsünden fabrika ayarlarına getirsem sıkıntı olmaz değil mi? Hani existenz var ya bende, o bakımdan... Yoksa PC'den bir şeyler mi yapmam lazım?

Sen de sağol kardeşim.Fabrika ayarlarına dönmen yazılımı sıfırlamaz sadece dataları sıfırlar.Çünkü rom sistem dosyaları değiştirilerek yapılmakta.Telefonu orijinal hale getirmenin en iyi yolu orijinal stok rom flashlaman... Bu işi flashtoll ile yapabilirsin. En sağlamı ve sağlıklısı budur.
    Uğraşıcam yani biraz
    Bi kaç gün içinde rahatsız ederim artık, bayadır uğraşmayınca unuttum bazı şeyleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andaluz -- 15 Aralık 2015; 10:52:58 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jiabeas Junkie

Öncelikle cevaplar için teşekkürler bootloader kilidim acık degil hiç acmadım acmayıda bilmiyorum ama sanırm flashlama programınla acılıor sanırım onu arastırır bulurum die düşünüyorum. Acıldıktan sonra tekrar kapatınca yada orjinal rom kurunca tekrar bravia engine falan geri kazanılıyor mu? yoksa temellimi kaybediyorum .

Bu dediginiz işlemleri pc demi yapıyoruz telefonu fastboot a alarak komut penceresi dediginiz nedir herhangi bi program kullanıyomuyum biraz daha detay verirseniz sevinirim. Bir ara gerekli bilgileri tam toplayıp yapabilceme inanınca denicem. Oyunlardaki kasmalar cidden canımı sıkıyor bide bununla denicem yine kasıosa orjinale dönücem , kasmalar azalmıssa o skeilde kullanıcam sadece kamera ise sorun onuda cok sorun etmem . Telefonu degiştirmek istemiyorum henüz , zamanında 1.850 tl ye aldım şimdi 500 e gitmez cok can sıkıcı bi durum o yüzden satıp yeni almak istemiyorum daha.

Eğer telefonun kullanımından çok büyük bir sıkıntı duymuyorsan kilit açma işini bir kez daha düşün derim. Anladığım kadarıyla bu işlerle de alakalı pek bir bilgiye sahip değilsiniz. Kilit açmadan önce DRM keylerin yedeğini almak lazım. Bununla ilgili arkadaşlarımızca açılmış konular konular mevcut..Dilediğin zaman DRM keyleri tekrar yükleyebilirsin.Tekrar faal duruma gelir. PC üzerinden yapılıyor. Fastboot moda windowsta CMD linuxta terminal,uçbirim ile ifade ediliyor. Bu işi yapabilmen için ya çok araştırman lazım ya da bilen biriyle halletmen lazım.

http://forum.donanimhaber.com/m_101757168/f_//tm.htm#101757168
  • andaluz kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun arkadaşım

Bu sayfanin tadı baskadir ya 1 gün bakamasam ertesi gün mutlaka buradayımdir.
    Az zaman geçirmedik,gecirmeyede devam inşallah hep birlikte

• quote:

Uğraşıcam yani biraz
    Bi kaç gün içinde rahatsız ederim artık, bayadır uğraşmayınca unuttum bazı şeyleri.

Uzak masaüstü ile bağlanıp helledebiliriz
  • co.mr kullanıcısına yanıt
    Hele sen ne diyirsen gardaş
    Aylardan beri beklediğimiz 5.1 bu degilmi yoksam
    Oyunami geliyoruz acep

Benim tele dun güncelleme geldi, bir pc bulur bulmaz(ki neti saglam olacak) ya yeni guncellemeyi yapicam yada flashlama yöntemi ile teli guncelleyecem
    Ahh benim pc beni verem ediyor ,o yüzden baska bir tanesi şart

• quote:

quote:

Dün itibari ile yeni bir güncelleme geldi. Ses açma kapama düğmesinden direk sessize alabiliyorken şimdi alamadığım yeni bir arayüze güncelledi. Sizde de var mı böyle bir durum?

Hayır dostum. Yıllardır aynı düzen devam ediyor. Yani kısmaya basınca, sessize, titreşime alıyor açma da tam tersi... Sorun yok yani...

Sürüm numaranızı öğrenebilir miyim?
  • Valla güzel söylemişsin hocam
    "Hârimi" sayfanin Onursal Sahibi ve Yardim Kolu ve Ayrica
    Stock Rom ve Custom Rom lar Dalı Başkanidir,bence

• quote:

quote:

quote:

Sürüm numaranızı öğrenebilir miyim?

10.7.A.0.222/ 5.1.1

• quote:

Orijinalden alıntı: artakalan

Valla güzel söylemişsin hocam
    "Hârimi" sayfanin Onursal Sahibi ve Yardim Kolu ve Ayrica
    Stock Rom ve Custom Rom lar Dalı Başkanidir,bence

Eyvallah kardeşim eksik olma. Hepiniz de öylesiniz.

• 
Sayfa: önceki 18921893189418951896
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.