Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (1729. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.250
Cevap
164
Favori
1.148.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17271728172917301731
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jawsap

spigenin çok güzel ürünü var xperia z için.Ben aldığım zamanlar takmıştım hala duruyor

Alayım o zaman bende bişeyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefondan herhangi birini aramaya başladığım anda ekran ışığı sönüyor ve arama kapanana kadar ekranı göremiyorum, normalde telefonu kulaktan uzaklaştırınca ekranın gelmesi gerekiyor ama sensör düzgün çalışmıyor sanırım. Güç tuşuna basınca ara sıra ekran gelebiliyor. Telefonu servise gönderip ahize problemini yaptırdıktan sonra oldu bu problem. Daha önce başına böyle bir durum gelen oldu mu?
  • acil 4.4.4 (283) stock rom lazım link bulamıyorum elinde sağlam linki olan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~H!ddeN

Arkadaşlar telefondan herhangi birini aramaya başladığım anda ekran ışığı sönüyor ve arama kapanana kadar ekranı göremiyorum, normalde telefonu kulaktan uzaklaştırınca ekranın gelmesi gerekiyor ama sensör düzgün çalışmıyor sanırım. Güç tuşuna basınca ara sıra ekran gelebiliyor. Telefonu servise gönderip ahize problemini yaptırdıktan sonra oldu bu problem. Daha önce başına böyle bir durum gelen oldu mu?

Ekrandanki filmden kaynaklı. Film sensörün sağlıklı çalışmasını engelliyor muhtemelen

• quote:

Orijinalden alıntı: mrgoxel

acil 4.4.4 (283) stock rom lazım link bulamıyorum elinde sağlam linki olan var mı

http://www.gizmobolt.com/2014/09/10/xperia-z-zl-android-4-4-4-10-5-1-0-283-firmware-kitkat-update-rolling/

Burdan dilediğini indirebilirsin dostum

• Teşekkürler hocam, film hep vardı aslında ama çıkarıp denemekte fayda var.
  • quote:

Teşekkürler hocam, film hep vardı aslında ama çıkarıp denemekte fayda var.

O sorun bende de oluyor. Bir bakmışsın bir kaç hafta sorunsuz, bir bakmışsın sıkıntı çıkarıyor. Sensörden olmadığını biliyorum. Sorun olarak filmi görüyorum, çünkü benim film spigen'nin sensörü kapatan cinsinden. Film de çok kaliteli olduğundan kıyamadım çıkarıp denemeye

• evallah ustam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hârimi

quote:

O sorun bende de oluyor. Bir bakmışsın bir kaç hafta sorunsuz, bir bakmışsın sıkıntı çıkarıyor. Sensörden olmadığını biliyorum. Sorun olarak filmi görüyorum, çünkü benim film spigen'nin sensörü kapatan cinsinden. Film de çok kaliteli olduğundan kıyamadım çıkarıp denemeye

Anladım hocam, ben de serviste yaptıkları işlemden dolayı oldu diye düşünüyordum ama filmden dolayı böyle birşey olması da mantıklı geldi tabi sizin de bu durumu tecrübe etmeniz etkili oldu. İşin kötüsü karşımdaki kişi aramayı sonlandırmazsa ben kapatamıyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hârimi

quote:

Anladım hocam, ben de serviste yaptıkları işlemden dolayı oldu diye düşünüyordum ama filmden dolayı böyle birşey olması da mantıklı geldi tabi sizin de bu durumu tecrübe etmeniz etkili oldu. İşin kötüsü karşımdaki kişi aramayı sonlandırmazsa ben kapatamıyorum

Aynen dostum, sendeki belirtilerin aynısı bende de var.. Filmi sökme imkanın varsa, söküp deneyebilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: mrgoxel

evallah ustam

• yhackup kullanıcısına yanıt
    geri dönmene gerek yok ayarlar > kişiselleştirme > Kilit Ekranı Ayarları > Kilit Ekranı Teması > Xperia (Particles) seç kabarcıklar oluşuyor :)

3.5.0 mükemmel rom özellikle en çok istediğim özelliği koymuş yaaa :)) arama mesaj engelleme kara liste on numara rom on numara 4 haneli mesajda düzelmiş :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahboztas

geri dönmene gerek yok ayarlar > kişiselleştirme > Kilit Ekranı Ayarları > Kilit Ekranı Teması > Xperia (Particles) seç kabarcıklar oluşuyor :)

3.5.0 mükemmel rom özellikle en çok istediğim özelliği koymuş yaaa :)) arama mesaj engelleme kara liste on numara rom on numara 4 haneli mesajda düzelmiş :))

Valla mı yani 3.0daki ekranın aynısı oluyor mu ? evet ya kara listeyi bende gördüm çok iyi olmuş

Edit: o kilit ekranında anlık titreme oluyor sende de oluyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yhackup -- 16 Şubat 2015; 10:23:58 >
    evet 3.0 daki ekranın aynısı oluyor bende senin dediğin gibi o ekran kilidine kıl olmuştum kabarcık benimde hoşuma gidiyor :))
    kilit ekranındaki anlık titremeyide rom kurarken ayarlıyorsun bende sevmiyordum televizyon gibi kapanmasını ama hangi seçimdi şimdi tam hatırlamıyorum crt horizontal felan birşeyler yazıyordu oradan kaldırıyordun sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahboztas

evet 3.0 daki ekranın aynısı oluyor bende senin dediğin gibi o ekran kilidine kıl olmuştum kabarcık benimde hoşuma gidiyor :))
    kilit ekranındaki anlık titremeyide rom kurarken ayarlıyorsun bende sevmiyordum televizyon gibi kapanmasını ama hangi seçimdi şimdi tam hatırlamıyorum crt horizontal felan birşeyler yazıyordu oradan kaldırıyordun sanırım

hayır o değil kilidi açarken köpükler savrulurken anlık siyah ekrana düşüyor 3.0da yok bu
    yok düşmüyor kilidi açtığın gibi ekran geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mebrar

Hocam ayarlardan wi-fi ayarlarına girdikten sonra(tabi bu arada sorun yaşadığınız wireless ağına bağlanın), o ayarlar kısmında kapsama alanında bulunan kablosuz ağlar gözükecek sizin de bildiğiniz üzere. buradan sizin bağlandığınız ağın üzerine basılı tutun ve "Ağ yapılanmasını değiştir", "Ağı değiştir"vb. bir seçenek çıkacak. Bunu seçin. Açılan küçük pencerede sinyal gücü, bağlantı hızı gibi şeyler yazacak. biraz daha aşağı indiğinizde "Gelişmiş seçenekleri göster" diye bir seçenek olduğunu göreceksiniz. Bunu işaretleyin. İki tane daha seçenek çıkacak karşınıza. "IP Ayarları" olan seçeneği DHCP değil de Statik olarak değiştirin. Yine 4-5 tane daha seçenek açılacak. Buradan sadece DNS 1 ve DNS 2 seçeneklerini değiştireceğiz. Diğerlerine dokunmayın. DNS 1'i "8.8.8.8"(tırnaklar olmadan), DNS 2'yi ise "8.8.8.4" yapın. Kaydedin ve çıkın. Büyük ihtimalle internet bağlantınız gelmiş olacak.

Kablosuz ağıyla internete bağlanamama sorunu yaşayan herkes deneyebilir.

dostum statik'i işaretleyince kaydet butonu işlevsiz oluyor ip değişince kaydedemiyorum. Nasıl halleceğim şu wifi sorununu
    sırf bu yüzden telefondan soğudum
    dostum statik'i işaretleyince kaydet butonu işlevsiz oluyor IP değiştirip kaydedemiyorum. Nasıl halleceğim şu wifi sorununu
    sırf bu yüzden telefondan soğudum

• ahboztas kullanıcısına yanıt
    Bende sıkıntı var çok takılıyor telefon 3.0 kaymak gibi 3.5 yükleyince telefon 4.4.2 yemiş gibi oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yhackup -- 16 Şubat 2015; 11:51:43 >
  • behram1917 B kullanıcısına yanıt
    Valla onu bilemedim :)

• behram1917 B kullanıcısına yanıt
    Evet mesaj ile geri çevirden kaynaklanıyor. Önceden bende de oluyordu telefonun ekranını dışarı gelecek şekilde koyuyorum artık sıkıntı olmuyor.
  • 
Sayfa: önceki 17271728172917301731
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.