Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (1660. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.250
Cevap
164
Favori
1.148.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16581659166016611662
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • se_runtome kullanıcısına yanıt
    Çok fazla bir değişiklik yok gibi, klasörlerde görüntü değişmiş sadece.

Başka birşey var mı?
  • z4 Çıkasada alsak
  • arkadaşlar telefonu sert mıka şeffaf kılıfla kullanıyordum kılıfı docka takarken teli çıkıar tak çıkar tak kırıldı yanlardan değişmem gerekiyor (bi yanım salla kılıfsız kullan diyor ama oda ayrı tabi )
    şimdi bana kılıf alabileceğim bi site önerirseniz sevinirim mıka olursa güzel olur arkada resim olmasıda farketmez
  • arkadaslar sürekli ekran degiştirmek zorunda kaliyorum, konuda muhabbetini yapanlara bile sinir oluyodum baska carem yok, bumper kullanmayı düsündüm fakat bi arkadasim temperli cam filmi taktir işini görür filan dedi, siz ne diyosunuz bu konuda ekranin catlamasini engellermi sürekli düşürüyorum cünkü yardımcı olursanız sevinirim. heryeri cizilsin catlasin önemli degil kılıf onerisi lazim degil, ekran kırmamak için ne yapabilirim bu arada tel bana +3000 tl ye geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dumanr

arkadaslar sürekli ekran degiştirmek zorunda kaliyorum, konuda muhabbetini yapanlara bile sinir oluyodum baska carem yok, bumper kullanmayı düsündüm fakat bi arkadasim temperli cam filmi taktir işini görür filan dedi, siz ne diyosunuz bu konuda ekranin catlamasini engellermi sürekli düşürüyorum cünkü yardımcı olursanız sevinirim. heryeri cizilsin catlasin önemli degil kılıf onerisi lazim degil, ekran kırmamak için ne yapabilirim bu arada tel bana +3000 tl ye geldi.

kaç kere kırdınki ekranı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hârimi

quote:

Orijinalden alıntı: hamza06018

arkadaslar sıze bı sorum olacak yenı fark ettım coklu sms gonderırken ( 50 kısı ) mesaj 2 veya 3 sms kapladıgında hata vermeye baslıyor gondermıyor
    gondermek ıcın herkeze tek tek gondermek gerekıyor sonra 1 sms bıle gondersenız hata verıyor telefonu acıp kapatınca duzelıyor bılgınız varmı nasıl duzeltılır yoksa format atacagım

Hattinizdan kaynaklı bir sorun olabilir. Ben 40/50 kişiyi işaretleyip gönderiyorum her hafta sorun yok...

Hocam 50 kısıye 1 sms mesaj atarsam sıkıntı yok ama 50 kısıye 3 sms lı mesaj atarsam o zaman sıkıntı oluyor
  • assassin(z) kullanıcısına yanıt
    3. oldu
  • quote:

3. oldu

Android amiral gemisi cihazların ekranları cok pahalı.Bu kadar çok başına birşey geliyorsa iphone almanız daha iyi olur bence.En son model iphone olsa bile ekran fiyatı 200 ü geçmiyor.Geçmiş olsun.Kırılmaz denen jelatıınler var ne kadar saglam bilemiyorum tabiki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nfsworld

quote:

3. oldu

Android amiral gemisi cihazların ekranları cok pahalı.Bu kadar çok başına birşey geliyorsa iphone almanız daha iyi olur bence.En son model iphone olsa bile ekran fiyatı 200 ü geçmiyor.Geçmiş olsun.Kırılmaz denen jelatıınler var ne kadar saglam bilemiyorum tabiki.

Yani kullanan arkadaslar yokmudur ki acaba bu temperli camdan. Hocam buyuk konusmak istemem ama ip cok zor, yani populer kulturuin bukadar gozune sokulmus bi cihaz, sacma sapan fanlari,tekelci satis politikasi oldugu surece gereksiz buluyorum.Sonyden de fenalik geldi ama android diye kullaniyoruz iste.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nfsworld

quote:

3. oldu

Yani kullanan arkadaslar yokmudur ki acaba bu temperli camdan. Hocam buyuk konusmak istemem ama ip cok zor, yani populer kulturuin bukadar gozune sokulmus bi cihaz, sacma sapan fanlari,tekelci satis politikasi oldugu surece gereksiz buluyorum.Sonyden de fenalik geldi ama android diye kullaniyoruz iste.

Bende iphonenu politikası ve toplumumuzdaki algısından dolayı hiç sevmiyorum ve kullanmıyorum.Tavsiyemin tek nedeni ekranın ucuz olması :).Benim ekranda da kırılmaz dedikleri jelatinden var.Normal jelatinlere göre baya kalın.Ne kadar koruyor birşey diyemeyeceğim.
  • Beyler benim üst taraftaki kulaklık kapağı gevşedi ne yapmam lazım çıkıp duruyor kendiliğinden

• quote:

Orijinalden alıntı: panter69

Beyler benim üst taraftaki kulaklık kapağı gevşedi ne yapmam lazım çıkıp duruyor kendiliğinden

O kapaklar değişebiliyor kapağı değiştirmek en sağlıklısı olur bence :)
  • assassin(z) kullanıcısına yanıt
    ben de telefonu ince şeffaf kılıf kullanıyorum şu 0.3 mm olandan bu kılıfla birlikte dock içine sığarmı gerçi ebay dan dock sipariş verdim ama yanıtınızı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: tazcan

ben de telefonu ince şeffaf kılıf kullanıyorum şu 0.3 mm olandan bu kılıfla birlikte dock içine sığarmı gerçi ebay dan dock sipariş verdim ama yanıtınızı bekliyorum

Malesef kılıfla dock kullanma şansınız yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tazcan

büyük ihtimalle sığmaz çünkü telefon docka tam oturuyor...
  • dumanr kullanıcısına yanıt
    cidden çok olmuş ya ama ne önersem biemedim şimdi kırılmayan jelatinlerden al belki o çare olur
  • hamza06018 H kullanıcısına yanıt
    o sıkıntı bendede oluyor bikaç kişiye tekrar gönder demek zorunda kalıyorum
  • S4 s5 de olan numaraların üstte olduğu klavye bizim telefona kurulamıyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: assassin(z)

o sıkıntı bendede oluyor bikaç kişiye tekrar gönder demek zorunda kalıyorum

var hocam bı sıkıntı ama cozum yok sanırım
  • 
Sayfa: önceki 16581659166016611662
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.