Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (1576. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.250
Cevap
164
Favori
1.148.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15741575157615771578
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkinci el xperia z almayın sıfır ve orjinal garantili ise alın bir aylık bile olsa kaç kurtul türlü problemleri var sonra foruma yazar durursun kamerada leke var napayım ekranda ölü Pixel var contası çıkmış su geçiriyor böyle uzar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Key

quote:

Orijinalden alıntı: xdriver

Arkadaşlar yhackup arkadaşımızdan esinlenerek bende dock yapmaya karar verdim :)
    Yapacağım dockun çizimini solidworks ile yaptım.
    Okulda 3d printerlarımız vardı.3d printer ile yapmayı düşünüyorum.Eğer ki başarılı ve güzel bir şekilde olursa isteyen arkadaşlar içinde çok çok uygun fiyatlara yapıp verebilirim :)

Kaç lira hocam

Dostum fiyat henüz belli değil,hocalarla bir konuşup maliyetini hesaplarız ona göre bir fiyat veririm.
    Tahminim çok uygun olacağı yönünde en azından piyasada orjinali 80-90 tl civarında,orjinal olmayanlarını 50 tl den satıyorlar.Bu gibi ücretlerden çok daha ucuz olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yhackup

Bu da gayet güzel olmuş ne tür plastik kullanacaksın

Plastiğin malzemesini şuan bilmiyorum 3d printerların üstünde takılı olanlardan kullanacağım.
    Onlarda ABS olması lağzım.
  • merhaba arkadaşlar. bende 1 aydır kullabnıyorum telefonu. herşeyinden memnunumda fotoğraf kalitesi öyle anlatıldığı gibi değil sanki yada ben optimal ayarları bulamıyorum. foto ayrıntısı fena değil ama renkleri falan tatsız tuzsuz :)
    optimal ayarları neler?

bir de ekran kilidini açınca ekran gelmiyor bazen. nedendir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavi_sakal -- 29 Ağustos 2014; 16:01:21 >
  • Telefn servisten cikti beyler ba
    kalim nasil oldu

• xdriver X kullanıcısına yanıt
    Şunu telin orjinal kilifi Spigen ile standa oturabilecek sekilde yapsaniz olmaz mi acabaa
    Olmadi ,bir tane de oyle yapabilirseniz bende talibim

• Arkadaşlar elimde bulunan boşta bir xperia z var. Cihaz yurtdışından geldi. Orjinal dock var kutusu falanda duruyor.Piyasası ne kadardır. 1 yıllık cihaz. Ona göre telefoncuya vericem tezgahına koyacak iş yerinde. Kafamda bir fiyat olsun ona göre muhabbetini yapayım istiyorum .

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Key

quote:

Arkadaşlar yhackup arkadaşımızdan esinlenerek bende dock yapmaya karar verdim :)
    Yapacağım dockun çizimini solidworks ile yaptım.
    Okulda 3d printerlarımız vardı.3d printer ile yapmayı düşünüyorum.Eğer ki başarılı ve güzel bir şekilde olursa isteyen arkadaşlar içinde çok çok uygun fiyatlara yapıp verebilirim :)

Kaç lira hocam

Dostum fiyat henüz belli değil,hocalarla bir konuşup maliyetini hesaplarız ona göre bir fiyat veririm.
    Tahminim çok uygun olacağı yönünde en azından piyasada orjinali 80-90 tl civarında,orjinal olmayanlarını 50 tl den satıyorlar.Bu gibi ücretlerden çok daha ucuz olur :)

siyah olsun bari oldugunda haber edersen sevinirim
  • kaliteli bir çağrı sms engelleme programı önerebilecek var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: artakalan

Şunu telin orjinal kilifi Spigen ile standa oturabilecek sekilde yapsaniz olmaz mi acabaa
    Olmadi ,bir tane de oyle yapabilirseniz bende talibim

Yapılır sıkıntı olmaz :)
    Sadece kılıfının ölçülerini bilmem gerekiyor.
  • Key kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam yapıldığında buraya koyarım zaten.
  • bi yardim?
    minibook vardı bende win7 ağır geliyordu XP yukledim,PC com ve flashtoll vs sürücüleri yukledim ancak teli pc te bagladigimda mtp yükleme başarısız oluyor online olarak bulmuyor, yığın depolama sectigimde ise sadece hafıza kartını görüyor, yok mu bunun bi çözümü.

• Sony companion dan güncelleme yaparken uygulanması gereken talimalatları uygulamama rağmen herhangi bir güncelleme hareketi olmuyor.

• bugün iskeleden gemiye doğru çıkarken rüzgar ekrana raspa tozunu vurdu.böyle çok incecik gemi yüzeyi boyası aşındırıcı değişik bir tozdur.elimle silmek istedim üstüme sildim ıslak bezle sildim yok anam nasıl yapıştıysa çıkmadı bi türlü pütür pütür oldu ekrani.eve geldim demin bi sıvı sabunla yıkayayım dedim %90 çıktı meret ama bu seferde kulaklık kapağından su almış.

Kuruladım falan ekranın sağ tarafı çok hafif mavi rengine çalıyor, ses tuşu sürekli kısmaya çalışıyor, güç tuşuda işlev görmüyor kapatamadım telefonu.mecbur marketten shutdown adlı uygulamayı yükledim hemen kapatıp pirinç kutusuna attım bakalım sabaha düzelecek mi..
  • geçmiş olsun. daha pek hayır gelmez ondan. yedek almışsındır bi yerlere umarım
  • Not Today! kullanıcısına yanıt
    senin başına gelen şeyin aynısı başıma geldi ve telefon şu an açılmıyor 2 gün pirinçte beklettim :(( kardeşim çok geçmiş olsun offf offff :((
  • quote:

Orijinalden alıntı: Not Today!

bugün iskeleden gemiye doğru çıkarken rüzgar ekrana raspa tozunu vurdu.böyle çok incecik gemi yüzeyi boyası aşındırıcı değişik bir tozdur.elimle silmek istedim üstüme sildim ıslak bezle sildim yok anam nasıl yapıştıysa çıkmadı bi türlü pütür pütür oldu ekrani.eve geldim demin bi sıvı sabunla yıkayayım dedim %90 çıktı meret ama bu seferde kulaklık kapağından su almış.

Kuruladım falan ekranın sağ tarafı çok hafif mavi rengine çalıyor, ses tuşu sürekli kısmaya çalışıyor, güç tuşuda işlev görmüyor kapatamadım telefonu.mecbur marketten shutdown adlı uygulamayı yükledim hemen kapatıp pirinç kutusuna attım bakalım sabaha düzelecek mi..

Söyleye söyleye dilimde tüy bitti ama yine de söylemekten kendimi alikoyamiyorum. Şu telefonlarınızi suya sokmayın. Sebebi şu, şurda her gün konuştuğum arkadaşların cihazlarinin su alması beni gerçekten çok üzüyor. İster dock kullanın ister bluetooth kulaklık ama emin olun bir gün cihazınız su almayla karşı karşıya kalacak. Tamam kapakları acmayinca lackalasmaz ama ısıdan dolayı kapaklardaki contalar özelliğini yitirebilir. Keşke yıkamak yerine başka bir çözüm bulsaymissin. İnşallah düzelir bir şekilde kullanmaya devam edersin. Geçmiş olsun

• Hârimi kullanıcısına yanıt
    Abi açılmıyor artık sadece şarja koyunca tepki veriyor sürekli reset atıyor ne yapmam lazım arka kapağı açayım mı ? Teknik servise mi götüren hiç anlamam bu işlerden off off lanet olsun nerden girdim bu işe yaa :((

• quote:

Orijinalden alıntı: ahboztas

Abi açılmıyor artık sadece şarja koyunca tepki veriyor sürekli reset atıyor ne yapmam lazım arka kapağı açayım mı ? Teknik servise mi götüren hiç anlamam bu işlerden off off lanet olsun nerden girdim bu işe yaa :((

Arka kapağı açsan da senin yapabileceğin bir şey yok. Bence hiç vakit kaybetmeden servise gönder.

• 
Sayfa: önceki 15741575157615771578
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.