Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (1567. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.250
Cevap
164
Favori
1.148.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15651566156715681569
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yok hocam başka update 1.5 yılı geçtimi fişini çekiyo sony süpriz olur eğer güncelleme verirse.
  • korkusuz9 K kullanıcısına yanıt
    lensini bi silsene hocam yağ lekesinden ışık bulanıklığı olmuş gibi...
  • Z den Z3 e gecilir mi yoksa baska bir tele mi gecerdiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • JrMaster kullanıcısına yanıt
    lensi silebilmem içinde kapağı açmam gerekiyor yani conta işi :( ama bi kere contayı değiştirdiğimde lenside gözlük beziyle silmiştim izmi kaldıki :(
  • korkusuz9 K kullanıcısına yanıt
    dıştan silip denesene bi hocam içine ne gerek var yahu :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: prof.exx

quote:

Orijinalden alıntı: kaya3835

peki hangisi daha iyi ve hızlı birde şunu nasılyapacam detaylı olarak anlatabilir msn sana zahmet neyi nereye yükleyıp ne yapacm falan fılan

Miui Stock rom değil, Stock olsa 233 hızda fark atar derim ama miui olduğu için 230 olmasının pek önemi

Önceki mesajımda sana söylemiştim dostum nasıl yapılacağını verdiğim linklere bakmadın mi? Buraya yazsam beş sayfa sürer, daha önce rom rehberini yaptığım tüm konularda tekrar tekrar yazdım anlattım zaten , ek olarak internette yüzlerce bilgi, video, anlatım vs var. Yapacağın ilk şey telefonu rootlamak.Sonra recovery kurmak. Sonra recoveryden romu flaslamak. Bu en kaba hali ama çok ayrıntı var, diğer konularımda mevcut zaten

indirmeye denedım de o orta A harfıne benzeyen şeyi indirmedı
  • JrMaster kullanıcısına yanıt
    lens dedin cam kapağı değil :( ama sorun cam kapağında çünkü önceden bu kadar değildi. contasını değiştirmiştim o zaman kameranın cam kapağındaki tozları temizlerken çizdirdim o zamandan beri böyle :( öncedende 4 /4 lük değildi ama böylede değildi ... en güzeli cam kapağı olmıcak aslında :D contayı değiştirirken cam kapağı olmadan denediğimde olağan üstü çekiyor çok çok iyi kapağı taktınmı böyle yansıma yapıyor. bunun nedeni o kameranın dış cammı plastikmi ne boksa o kapağı o olmadığında çekilen fotoğraflara inanamassınız deneseniz bidaha takmazsınız :D bide benimki çizildi iyice bok oldu :(
    conta işi olmasa kapağı tekrar sökücem denicem ama conta olayı :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korkusuz9 -- 21 Ağustos 2014; 22:19:34 >
  • Ya bu facebook uygulamasinda tam video izlicem malesef bu uygulama durduruldu hatasi alip duruyoeum yada yarida kesiyor video bunun bi cozumu varmi?

• Bundan 12 ay önce vatanbilgisayardan xperia z aldım ve şuanda telefonumun ekranı kırılmış durumda telefonumu çabuk tamir ettirmem için hangi teknikservise gönderebilirim(telefonum distiribitörlüdür)
  • Beyler telefondan memnun musunuz ? Bu telefonu ikinci el olarak almaya karar verdim ama bulamıyorum. Sizce bu telefon alınmalı mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDC

Beyler telefondan memnun musunuz ? Bu telefonu ikinci el olarak almaya karar verdim ama bulamıyorum. Sizce bu telefon alınmalı mı ?

Telefondan memnunum memnun olmasına da alacaksınız sıfır cihaz almaya gayret edin. Zaten sifiri ile ikinci eli arasında 200/300 TL oynuyor. Xperia Z'nin ikinci elini almak için bir çok ayrıntıya dikkat etmek lazım. Bir kaçi gözünüzden kaçarsa şayet ileriye dönük sıkıntılar yasayabilirsiniz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheDC kullanıcısına yanıt
    kesinlikle 2.el alma ben aldım pişmanım 200 300 her neyse fazla ver 0 al kardeş söyliyim
  • Hocam en az 1100 TL'ye görebildim sıfır. İkinci el ise 750 civarı ve benim 800 TL bütçem var var
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDC

Hocam en az 1100 TL'ye görebildim sıfır. İkinci el ise 750 civarı ve benim 800 TL bütçem var var

Karar sizin,...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar elimde ihtiyaç fazlası beyaz karbonfiber sticker var. İhtiyacı olana uygun fiyata vereceğim.

• Arkadaşlar günaydın,
    Xperia müzik dinleme programı olan Walkman harici Micro SD kartımdaki şarkıları görmüyor ne yapmalıyım?
  • OrkunLeo kullanıcısına yanıt
    Bazen yapıyor ole yeniden başlat görür kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burkipower

Bazen yapıyor ole yeniden başlat görür kardeş

Dostum yaptım ama maalesef görmüyor başka bir püf noktasımı var çözemedim :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: korkusuz9

http://i.hizliresim.com/3238g0.jpg şu telefonun kamerasına bakın bıktırdı ya iso değeri 100 otomatik hdr açık kapalı nasıl yaparsam yapıyım böyle çekiyor lanet olsun bi çözüm bulamazsam ya satıcam yada babamdaki s4ü alıcam böyle birşey olamaz :(

Kameraya toz kaçınca böyle oluyor,aynı sorun bende de var,ayrıca ölü piksel de var kamerada.garantiye göndermeyi düşünüyorum,düzeltirler mi bilmem.

• chaviourknight kullanıcısına yanıt
    senin cihazdamı halı gibi cisimlerde böyle çok kötü çekiyor ışığı fazla alıyor böyle bulutlu buharlı gibi çekiyor ??
  • 
Sayfa: önceki 15651566156715681569
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.