Şimdi Ara

Google, Android cihazlarına Google+ odaklı yeni bir ayarlar uygulaması göndermeye başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Son birkaç gündür Android kullanıcıları, uygulama menüsünde bir anda belirmeye başlayan Google Ayarlar uygulamasını rapor etmeye başlamıştı.

Uygulama, Google'ın sosyal ağındaki kullanıcı girişi yaklaşımını diğer servislerine de yayma planının bir parçası. Uygulamaya tıklandığında bir ayarlar menüsü karşımıza geliyor. Burada Google+ şifresi ile hangi Google uygulamalarına giriş yaptığımız, Harita ve Lokasyon ayarları, reklam ayarları, konum ayarları ve arama ayarları gibi seçenekler bulunuyor. Bir nevi hizmetlerin kısayolları bu uygulamada toplanmış gibi görünüyor.

Uygulama Google Play Hizmetleri uygulamasının güncellemesi ile otomatik olarak menüde yar almaya başladı. Google'ın ilerleyen dönemde uygulamanın kapsamını genişletmesi ve genel sistem ayarlarını da bu yaklaşım ile düzenlemesi bekleniyor. 

• Benim telefona gelmiş şimdi fark ettim
  • Bende de geldi. Simgesini önce çiçek sanmıştım
  • Bana daha gelmedi Aman gelmesin zaten istemez

Edit : Gelmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Puzzles -- 28 Şubat 2013; 10:54:56 >
  • Bana da gelmiş
  • bana gelmez...
  • bir sakıncası yoktur değil mi
  • Bana da geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hem tabletime hemde telefonuma geldi cok sacma ve gereksiz.

• Gereksiz bisey.

• sana ille de reklam banneri yollayacam , lakin seni ilgilendirsinmi yoksa alakasızda yollayayımmı diyor.

• bende diyorum nerden gelmiş bu kendi kendine menüye
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.