Şimdi Ara

Biri şu Twitter'ı bana özet geçsin !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaş anlamadım bir türlü şunu kullanmayı ya yeni kullanmaya başladım da şu sıralar. Bazı yerleri anlamıyorum gerçekten. Mesela # olayı? O nedir arkadaşlar? Herkes #bilmem ne yazıp sonra mesajını yazıp göndermiş ama neden? Ben de neden # ile başlayan bişey yok? Anlatan olursa sevinirim ya da öyle yardımcı konu linki de olur

• # dediğin olay bana göre bazı yapımların çok konuşulanlar (tt)listesine girme çabasından başka birşey değil. şuanda çoğu dizi bunu kullanıyor ve güzel reklam yapıyor. bende twitterda 5-6 aydır varım 180 takipçim var. ayrıca bunu öğrenmek istiyorsan eğer Twitter'ın fenomeni Ceyhun Yılmaz'dır.https://twitter.com/ceyhunyilmaz bu adamı takip etmen yeter twitter'ı öğrenmek istiyorsan eğer :))
  • Başlarda bende senin gibiydim.Şimdi facebook'u sadece samimi arkadaşlarımla sohbet için açıyorum sadece.Maksimum bir hafta içerisinde her şeyini öğrenirsin kullanmaya başladığında.Başlarda sıkılırsın ama öğrendikçe aslında ne kadar güzel bir sosyal ağ olduğunu anlarsın.
  • kardesim mesela bi sey kinanir boyle yazilir #markzuckerbergikiniyoruz veya #boksspordegildir yazinca hepsi ayni yere gidiyor aramaya bunu yazdiinda bu cikar ve buyuk kitleler bunu yazdiginda konusulanlar bolumunde yer alir ...boylece ilgi ceker yetkililere sosyal agdan mesaj verilmis olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Captain_Ivy

Arkadaş anlamadım bir türlü şunu kullanmayı ya yeni kullanmaya başladım da şu sıralar. Bazı yerleri anlamıyorum gerçekten. Mesela # olayı? O nedir arkadaşlar? Herkes #bilmem ne yazıp sonra mesajını yazıp göndermiş ama neden? Ben de neden # ile başlayan bişey yok? Anlatan olursa sevinirim ya da öyle yardımcı konu linki de olur

belli bi grupta olan insanlar tweetleri aranınca rahat bulunsun cinsinden böyle şeyler yazıyorlar , mesela # bu işaretle yazılan şeylere "hashtag" deniliyor biri böyle birşey yazınca yazığının üstüne tıkla bunun hakkında konuşan diğer insanlarda gelir ekrana
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.