Şimdi Ara

EN KARIZMATİK NiCk (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
517
Cevap
0
Favori
76.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

yani kendi nicim diye söylemiyorum ama en karizmatiğini buldum... [baris]
    --------------------------------------------------
    .....''ARE YOU READY''.....
    [rockbnd][gitar][djsm]
    [spr][bgdnc2][sumo]
  • ® tescillendik abi..!
    Negative® , bende bununla adayım zuzuhaha
  • [afro][afro][afro][elvis][elvis]
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Janjan</i>
    <br />Soldaki yıldızın üstünde "Er" yazıor ama??? ((euehue berbat espiri di mi??))
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

sayın janjancım orda er değil ONBAŞI yazıyor dikkatli oku....
  • kendimi yasacaktım ama hep ilgimi çekenleri yazam değişiklik olsun barii

@helper[clps] @yaramazkedicik[clps] @odut[clps] @mk[clps] @cLk[clps] @memosoz[clps] eee hadi gelenek bozulmasın [arindr] [cop]@neccc [cop][locked][locked]
  • en güzel nick benim kimse birşey diyemiyo bana.

*-*-*-*-sıkarda zaten*-*-*-*-*-[dont]
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by defector</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Janjan</i>
    <br />Soldaki yıldızın üstünde "Er" yazıor ama??? ((euehue berbat espiri di mi??))

Iyi dee ben o postu attığımda Er'di.. Gıcık oldu herald artırdı postlarını nese editleyim bare..
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Janjan</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by defector</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Janjan</i>

Iyi dee ben o postu attığımda Er'di.. Gıcık oldu herald artırdı postlarını nese editleyim bare..
    editle bare...

sende şakadan anlamıyon bea...
    espirik yaptık kardeşim espirik. [frndsp]
  • Anlıoz tabiki baksana editlemedim ki.. Ööle kalsın banane behh
  • diğer sayfalara hiç bakmadım ama kesin benim nik en karizmatik olarak seçilmişdir bile :) kardeşim önemli olan adını soyadını yazabilmek değilmi nedir öyle nik mik bizi bozar öyle şeyler
  • diğer sayfalara hiç bakmadım ama kesin benim nik en karizmatik olarak seçilmişdir bile :) kardeşim önemli olan adını soyadını yazabilmek değilmi nedir öyle nik mik bizi bozar öyle şeyler
  • acharad
  • nick delikanlıyı bozar değil mi tuna kardeş
  • zuahhaa
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by mehmetmetingülcan</i>
    <br />nick delikanlıyı bozar değil mi tuna kardeş
    tabi ya nik dediğin nedirki elbet bigün yok olur ama ad soyad ömür boyu kalır [evlol]
  • FPOTUR
    kımde yaw soyleyın
  • [akum]
  • sayın casus cs clan oyunudur eğer kapışacak clan arıyorsan telefon bırak bir maç ayarlıyalım.
  • biri nickmi dedi
  • quote:

Orjinal: mehmetmetingülcan

nick delikanlıyı bozar değil mi tuna kardeş

cidden mi
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.