Şimdi Ara

Wii Mini, Kanada'dan sonra İngiltere yolunda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Wii Mini, Kanada'dan sonra İngiltere yolunda

Hatırlayacağınız üzere, geçtiğimiz yılın kasım ayında resmiyet kazanan ve ardından aralık ayı içerisinde Kanada'da satışa sunulan Nintendo'nun ekonomik oyun konsolu Wii Mini 22 Mart tarihinde İngiltere'de satışa sunulacak.

Maliyetlerin düşürülerek birçok oyuncunun kolaylıkla ulaşması adına internet bağlantısı, medya servisleri ve Game Cube uyumunun yer almadığı konsol, Kanada'da 99.99 Kanada doları fiyat etiketiyle satışa sunulmuştu. 1400 disk temelli Wii oyunlarını kullanıcıların beğenisine sunan konsolun, İngiltere fiyatı henüz netlik kazanmış değil.

Kanada da olduğu gibi siyah ve kırmızı renklerin hakim olduğu tasarımıyla İngiltere'de satışa sunulacak olan konsolun kutusunda; Wii Remote Plus, sensör barı, güç adaptörü ve kompozit kablo yer alacak. Wii dünyasına adım atmak isteyen oyuncular için büyük bir fırsat olarak nitelendirilen Wii Mini'nin İngiltere çıkışının ardından diğer Avrupa ülkelerinde de satışa sunulup sunulmayacağını hep birlikte göreceğiz.

• ben gelmeden çıkaydı iyidi...

neyse artık yıllar sonra türkiyeye geldiğinde bi düşünürüz ....
  • kasa güzel duruyor ama kırmızı kontroller olmamış
  • Kırpılmış özellikler ile bu fiyata çıkması güzel ama tasarım olarak önceki Wii dizaynı daha hoş bana göre. Bunun disc tray'ı kapak olarak açılıyor. Sanırsın PlayStation 1, PlayStation 2 Slim veya Dreamcast kullanıyoruz. :)
  • görünüm olarak dreamcast in yarısı etmez saturn ve dreamcastin dizaynlarını çok severim. bu yeni wii'nin kasası güzel ama bencede orjinal wii nin kasası bundan daha iyi, zaten her zaman fat kasalar slimlere göre daha güzel olmuştur
  • Türkiyeye neden gelmiyor ya ne wii mini var ne wii u almak istiyoruz alamıyoruz
  • Wii sports paketi 129 $ ken 99 $'a akil mantik isi degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.