Şimdi Ara

Watch Dogs - Açık Dünya Oynanışı (TR Altyazılı)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
1.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Watch Dogs'un son yayınlanan açık dünya oynanışını türkçe altyazılı olarak izleyin.

• Bu oyun çok ses getirir arkadaş bir mafia 2 veya gta çakmasına benzemiyor .

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • mükemmel bbi oyun acaba bu görüntüler ps3 mi pc mi

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Yalanlara gel. Ubisoft ön sipariş verilsin diye amma şişirdi oyunu. Oyunda boş boş gezerken bu kadar tesadüf olacak ha, komik.
  • ya Türkçe olması gereken oyunların başında bu geliyor hangi kelimeyi cümleyi anlayacağız bu oyunda , ubinin bu huyundan nefret ediyorum
  • Her yeri Script kokuyor bunun, böyle gazlayıp elimizde patlaması büyük ihtimal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JC_Furkan

ya Türkçe olması gereken oyunların başında bu geliyor hangi kelimeyi cümleyi anlayacağız bu oyunda , ubinin bu huyundan nefret ediyorum

AC R'yi Türkçe yapmayan firma bunuda hiç yapmaz gibi. Üzüntü verici bir durum bu ülkedeki oyunseverler adına.
  • Oyun muhteşem duruyor. Eğer böyle olacaksa ben kesin alırım bunu.
  • Oyun kesinlikle muhteşem olucak gibi duruyor

tek merak ettiğim araç kullanış

uMarım bir saboteur vakası yaşamayız
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Yalanlara gel. Ubisoft ön sipariş verilsin diye amma şişirdi oyunu. Oyunda boş boş gezerken bu kadar tesadüf olacak ha, komik.

+1
  • Keşke "Ubi böyle yapsa" , "Ubi şöyle yapsa" diyeceğinize bir kaç İngilizce kelime öğrenseniz . Dünya dili bu kafanıza yerleştirin artık .
  • quote:

Keşke "Ubi böyle yapsa" , "Ubi şöyle yapsa" diyeceğinize bir kaç İngilizce kelime öğrenseniz . Dünya dili bu kafanıza yerleştirin artık .

yemişim dünya dilini bundan sonra oyunlar Türkçe çıkacak

TÜRKÇE

İngilizce öğrenmek isteyende gitsin öğrensin

Türkçe oyun oynamak Türk oyuncusunun hakkıdır

kendi dilimizde oyun oynayacağız

TÜRKÇE

biliyorum dilimiz pekçok kişiyi rahatsız ediyor

iyi görün

TÜRKÇE
  • merakla beklediğim oyunlardan birisi bakalım nasıl olacak
  • süper teşekkürler ubisoftt..
  • süper oyun gta ya rakip olablr
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark_hell_86

quote:

Orijinalden alıntı: JC_Furkan

ya Türkçe olması gereken oyunların başında bu geliyor hangi kelimeyi cümleyi anlayacağız bu oyunda , ubinin bu huyundan nefret ediyorum

AC R'yi Türkçe yapmayan firma bunuda hiç yapmaz gibi. Üzüntü verici bir durum bu ülkedeki oyunseverler adına.

Adamların türkiyeden geliri yokko neden türkçe yapsınlar assassins creed oyunlarini multisi seven pc cilerden ve orjinal ps3-xbox kullanip oyunu oynamak isteuen nadir topluluktan baska hangimiz orjinal aldıkki oyunu ?Ben orjinal almadan yanayım fakat multisini begenmedigim oyunu pstationuma para verip almam pc den oynarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

quote:

Keşke "Ubi böyle yapsa" , "Ubi şöyle yapsa" diyeceğinize bir kaç İngilizce kelime öğrenseniz . Dünya dili bu kafanıza yerleştirin artık .

TÜRKÇE

TÜRKÇE

iyi görün

TÜRKÇE

Tamam turkce ciksinda nedem ciksin ben buni merak ediyorum..gamer larin %80-90 inin korsan oyun oymadigi ulkemize adamlar neden zajmet edip turkce oyun cikarsin ? Bazi pstation oyunlaribturkce cikiyor fakat adam kirdiriuor ps yine korsan oynuyo destek veren yokki.Herkes karun degil oyunlar pahali bende biliyorum ama madem almiyoruz orjinal o zaman ingilizceye mahkumuz daha uzun sure boyle gider bu

• quote:

Orijinalden alıntı: Verdampfer

quote:

quote:

TÜRKÇE

TÜRKÇE

iyi görün

TÜRKÇE

Tamam turkce ciksinda nedem ciksin ben buni merak ediyorum..gamer larin %80-90 inin korsan oyun oymadigi ulkemize adamlar neden zajmet edip turkce oyun cikarsin ? Bazi pstation oyunlaribturkce cikiyor fakat adam kirdiriuor ps yine korsan oynuyo destek veren yokki.Herkes karun degil oyunlar pahali bende biliyorum ama madem almiyoruz orjinal o zaman ingilizceye mahkumuz daha uzun sure boyle gider bu

zamanımızda pekçok oyun Türkçe çıkmaya başladığına göre

gerekli satış rakamlarını yakalamaya başladık

Türkiyedeki oyuncu potansiyelini artık görmezden gelemezler

gelemiyorlarda

önemli olan bu

• bu grafikte, bu oyun dinamiğinde, bu özelliklerde tam açık dünya oyun 50 gb falan olur diym ben
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Verdampfer

quote:

quote:

TÜRKÇE

TÜRKÇE

iyi görün

TÜRKÇE

zamanımızda pekçok oyun Türkçe çıkmaya başladığına göre

gerekli satış rakamlarını yakalamaya başladık

Türkiyedeki oyuncu potansiyelini artık görmezden gelemezler

gelemiyorlarda

önemli olan bu

Pc de sadece crysis de var nenim bildigim ps3 de gercekyen hatrı sayilir oyunncu bar bu yuzden cikmaya basladi keske her oyuna ciksada nizde bunlari konusmadak...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.