Şimdi Ara

NAVİTECH NAVİGASYON CİHAZI KULLANICILARI (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
429
Cevap
15
Favori
130.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Navitech VR-761T Primo kullanıcısıyım. Navigasyonu geri görüş kamerası takmak amacıyla aldık ve kullanıyoruz. Adres bulma konusunda gayet yetenekli.

Benim sormak istediğim "Hafıza kartına atacağımız filmlerin çözünürlükleri ne olmalı elimizdeki videoların sesleri gayet güzel ama görüntü biraz yavaş kalıyor sizce video çözünürlüğü değerlerini ne olarak ayarlamalıyım, daha önce deneyen varmıdır veya kullanan varmıdır?"

Teşekkürler
  • Arkadaşlar elimde Navitech vr-533 primo var. Daha önce pc bağlantısı kurabiliyodum. ama bugün Naviextras Toolbox' ı açıyorum cihazı kendi kablosuyla bağlıyorum cihaz bulundu diyo fakat oturum açmak istediğimde "cihazı bir USB kablo ile bilgisayarınıza bağlayın" diyo. Deli olacam. Bilgisi olan yardım etsin lütfen
  • Toolbox kaynaklı sorun olabilir pc den toolbox'ı kaldırıp yeniden kurun
  • Arkadaşlar merhaba navitech vr-532w almayı düşünüyorum.Bu cihazda Harita üzerinde seçerek belirlediğimiz nokta ile adrese gidebiliyormuyuz.. Bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim Saygılar...
  • hakanguzel20 H kullanıcısına yanıt
    Gidersiniz... 532W Beyaz seri cihazdır, kullanıyorum ve memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanguzel20

Arkadaşlar merhaba navitech vr-532w almayı düşünüyorum.Bu cihazda Harita üzerinde seçerek belirlediğimiz nokta ile adrese gidebiliyormuyuz.. Bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim Saygılar...

Alacağınız cihazın işlemcisi atlas 5 500 mhz alacaksanız yeni nesil atlas 6 1 Ghz işlemcili next cihazlara bakın ilerisi için rahat edersiniz. Fiyat olarak aralarında fark yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyintel -- 11 Aralık 2013; 12:37:01 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim cevaplarınız için.. biraz daha araştırayım next i de değerlendireyim o zaman..
  • hakanguzel20 H kullanıcısına yanıt
    Next ve Navitech Türkiye'de üst segment cihazlar üretmek için rekabet halindedir sürekli. Rekabet kullanıcıya kalite olarak geri dönüş yapmaktadır.
  • mierdogan M kullanıcısına yanıt
    Bende Navitech VR-761T almak istiyorum, geri görüş kamerası kendi özelliğinde varmı geliyormu ek bir ürün, yoksa geri görüş kamerası olabilmesi için 100 tl ye satılan üründen de almak lazım tam bilmiyorum bu konuları yardımcı olursanız @mierdogan
  • Bu navigasyonda bulundugum yeri favori olarak nasil eklerim? Vr 533 kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzGüR-LüK -- 25 Ocak 2014; 13:12:02 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÖzGüR-LüK kullanıcısına yanıt
    Oldukça kolay; bulunduğunuz yeri gösteren Ok (Navigasyon Oku) üzerine dokunun, sonra aşağıdan Diğer menüsüne dokunun. Favori olarak Kaydet çıkacaktır.

Keyifli Navigasyonlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Oldukça kolay; bulunduğunuz yeri gösteren Ok (Navigasyon Oku) üzerine dokunun, sonra aşağıdan Diğer menüsüne dokunun. Favori olarak Kaydet çıkacaktır.

Keyifli Navigasyonlar

Bu işlemi harita açıkken yapıyorum değil mi? Navigasyon şuan arabada, ilk fırsatta denerim. Bir de bilmem gereken püf noktalar var mı navigasyonda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzGüR-LüK -- 26 Ocak 2014; 12:27:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖzGüR-LüK

quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Keyifli Navigasyonlar

Bu işlemi harita açıkken yapıyorum değil mi? Navigasyon şuan arabada, ilk fırsatta denerim. Bir de bilmem gereken püf noktalar var mı navigasyonda?

Aynen öyle

Size gerekli 2 link var; imzamda tıklayarak ulaşabilirsiniz.

• Toyota Auris 2011 model aracım için Kullanılmamış, yeni ya da ikinci el Navitech GRD-NX104 arıyorum. Bu model 2007 ile 2012 arası Auris modelleri için uyumludur.
  • Arkadaşlar benim sorum şu bu cihaz trafik bilgisine göre geç ekrana yansıtıyor bir bakıyorum trafik olmayan yolda 7dk gecikme tms kullananlar bana bir akıl versin.
    Bir diğer sıkıntım cihazı güncelleme yapmakta. Cihazı bilgisayara takınca en az 10 kere bağlanıp bağlantı koptu sesi geliyor diğer laptopta hiç görmedi cihazı fikri olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qezgin -- 31 Ocak 2014; 23:07:39 >
  • İlk çıktığında aldğım pxb210f kullanıyorum. Yenilerden almayı düşünüyorum tavsiyeniz hangisi olur?

• Arkadaşlar bi sorum olacak: Ben bu Navitech VR-544 Primo 5inc Yeni Nesil TMS li olan cihazı almayı düşünüyorum. Ama emin değilim bilen ya da kullanan var mı aramızda?Yorumlarsanız sevinirim.
  • Arkadaşlar merhaba,
    Öncelikle aracım teybi mp3 formatlarını çalmadığı için fm transmitter bakıyordum.İyi bir fm transmitter 75-100 tl arası.Aklıma navigasyon +fm transmiter geldi.
    Bana önerebileceğiniz fm transmitter özelliği başarılı,çocukların video izleyebileceği mümkünse beyaz renk bir Navigasyon cihazı varmıdır?Bu konulardan inanın anlamıyorum sizlerin tecrübesiyle doğru bir karar vereceğime inanıyorum.
    İlginiz için teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar navitech nav75 tablet+ navigasyon kullanıcısıyım, tableti fabrika ayarlarına alınca navigasyon çalışmaz oldu. Tahminimce yeniden igo yüklemem gerekiyor. Programı nereden bulurum, yardım rica
  • mutek32 M kullanıcısına yanıt
    Servisinden bulabilirsiniz. DELCO İletişim
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.