Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (2968. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29662967296829692970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende bunu getirttim kullanisli telin her yerini koruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ahmydz A kullanıcısına yanıt
    Arka tarafa toz vb dolmuyormu aralara
  • Merhaba arkadaslar benim s4 de soyle bir sikintim var belkide operatorden (avea ve istanbuldayim) ara ara 3g genelde h+- vs yaziyor internete girmek icin tarayiciyi calistiriyorum % 5 -10 gibi ilerliyor kaliyor chrome da kendi tarayicisi da ayni sorun var bir sure sonra duzeliyor ayar sikintismi aveadan mi bilemedim.

Bir sorunda iett accuweather 4square gibi konum bilgisi isteyen uyg.lar GPS otomatik aktif edip kapatiyordu simdi konum servislerini acin diye uyari veriyor bu nasil duzelir ellede acarizda sorun nihayetinde yardimlariniz ve ilginiz icin simdiden tesekkurler

• 4.4.2 ile kaydırma kilidi kullanıyorum ekranın sağ alt köşesinde kamera kısayolu var bu kısayol nasıl çalışıyor ben açamıyorum

• Tutup yukarı çekin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilhan3535

Arka tarafa toz vb dolmuyormu aralara

Aralari genis oldugu icin simdilik bisey dolmuyor 2 haftadir kullaniyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: DoveSea

Hafıza kartı hızlı olsun, markası çok da önemli değil diyenlere inanarak almış olduğum Team marka 16 GB class 10 kartım 2 senenin sonunda çok acı bir şekilde düzgün çalışmamaya başladı. Oğlumun gösterisi sırasında yüksek boyutlarda kayıt yaptım, resim çektim derken daha gösteri bitmeden bir de baktım ki kaydettiğim bir sürü video ve resim uçup gitmiş yerinde siyah ekran üzerinde kalbim gibi kırık bir görsel.... ne kadar kızsam da küfretsem de kurtaramadım hiçbirisini...

neyse, yeni ve hızlı bir kart arayışındayım...
    http://www.n11.com/samsung-32gb-pro-class-10-microsdhc-hafiza-karti-mb-mgbgbatr-P18379374
    veya
    http://www.hepsiburada.com/liste/sandisk-mobile-extreme-microsdhc-32gb-card-sd-adapter-45mb-s-class-10-hafiza-karti-sdsdqxl-032g-g4/productDetails.aspx?productId=ftsanmoblmcsd32ext&categoryId=60003724
    bunlar iyi midir? forumu aradım ama yeni bilgiler bulamadım.. ne dersiniz alayım mı?
    Henüz almadıysanız aşağıda verdiğim linki öneririm. Fiyat ve özellik olarak gayet uygun. Ben 2 adet aldım. Birini S4 telefonumda, diğerini araç içi kameramda kullanıyorum.

http://www.hizlial.com/toshiba-32-gb-sdhc-class-10-uhs-1-hafiza-karti/10021096

• Firaristt F kullanıcısına yanıt
    güzel fikirleriniz için minnettarım istanbulda değilim maalesef sakaryadayim burda 1 2 telefoncu girip sordum s4 siyah 900 dediler aldıkları fiyat 700 750 bunların pahalı satıyor hepsi ucuz satan bulamadım

mı serisi nedir telefonmu internetten baktım türkiyede yok
  • Ben resimde gözüken kılıfı kullanıyorum. Aliexpress ten 12$ gibi bir fiyata almıştım. Alüminyum kasa ve gerçekten sağlam koruyucu bir kılıf. Telefonun görünüşünü baştan aşağı değiştiriyor ancak biraz ağırlaşıyor haliyle. Telefonun arka kapağını sökerek kullanılıyor. Neo hibrit kılıfım da var 2 tane ama bu çok daha iyi. Tavsiye edebilirim.

• Arkadaşlar 4.4.2 güncellemesi ile müzik dinlerken parçanın resmini de ekranda görebiliyorduk biliyorsunz.Resimsiz parçalara galeriden resim ekleme seçeneğimiz var mı varsa da nasıl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: türbinbakım

Merhaba arkadaslar benim s4 de soyle bir sikintim var belkide operatorden (avea ve istanbuldayim) ara ara 3g genelde h+- vs yaziyor internete girmek icin tarayiciyi calistiriyorum % 5 -10 gibi ilerliyor kaliyor chrome da kendi tarayicisi da ayni sorun var bir sure sonra duzeliyor ayar sikintismi aveadan mi bilemedim.

Bir sorunda iett accuweather 4square gibi konum bilgisi isteyen uyg.lar GPS otomatik aktif edip kapatiyordu simdi konum servislerini acin diye uyari veriyor bu nasil duzelir ellede acarizda sorun nihayetinde yardimlariniz ve ilginiz icin simdiden tesekkurler

dostum konum geçmişin ve konum bildirme açık olsun her seferinde açmana gerek kalmıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: H.SAHİN

Sizce alınır mı? Öneriniz nedir?

19,00TL

http://www.ebay.com/itm/281371401247?_trksid=p2055119.m1438.l2649&var=580401675647&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Bunun beyaz rengide varmı ?

• RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    Cevabiniz icin tesekkurler uygulamalar konum bilg. Kullanmasina izin vere tik koyunca gps hep acik kaliyor sizin soylediginiz yer buradan farkli mi

• quote:

Orijinalden alıntı: frekans06

Ben resimde gözüken kılıfı kullanıyorum. Aliexpress ten 12$ gibi bir fiyata almıştım. Alüminyum kasa ve gerçekten sağlam koruyucu bir kılıf. Telefonun görünüşünü baştan aşağı değiştiriyor ancak biraz ağırlaşıyor haliyle. Telefonun arka kapağını sökerek kullanılıyor. Neo hibrit kılıfım da var 2 tane ama bu çok daha iyi. Tavsiye edebilirim.

Bunu gecen yil gormustum cok hos duruyor hocam telefon icindryken cekip koyarmisiniz

• Arkadaslar cihazi yavas sarj alan varsa yeni rusya romunda telefonu guc tasarruf moduna alip sarja takin 10 dkkada %15 doldu baya hizli doluyor normalde 10 dk %1 dolardi deli olurdum

• devilmycry_87 D kullanıcısına yanıt
    +Uçak moduna alınca daha hızlı doluyor. Olay modemden ve arkada çalışan uygulamaların A15 çekirdeklerini aktif etmesinden ibaret. Bu iki soruna çözüm bulunduğu takdirde oldukça uzun kullanım sürelerini görmemek için bir engel kalmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

+Uçak moduna alınca daha hızlı doluyor. Olay modemden ve arkada çalışan uygulamaların A15 çekirdeklerini aktif etmesinden ibaret. Bu iki soruna çözüm bulunduğu takdirde oldukça uzun kullanım sürelerini görmemek için bir engel kalmıyor.

Aynen sirf bu yuzden cok rom yukledim o kadar yazmama rahmen bir kisi cozum bulamadi demekki tesadufen denk gelmek lazim

• devilmycry_87 D kullanıcısına yanıt
    Onu ben erken fark ettim. S3'te fark etmiyordu o kadar ama S4'te fark ediyor. A15 çekirdekleri devreye girdiğinde bariz şekilde yavaşlıyor şarj işlemi. Evde ve gece telefon uçak modunda olduğunda yine daha hızlı şarj olduğunu gördüm. Her ne kadar sevmesem de arkadaki uygulamaları kapatıp öyle şarj ediyorum. %15'ten %100'e kadar şarjda 20dk kadar daha çabuk doluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmydz

Bende bunu getirttim kullanisli telin her yerini koruyor

hocam aynısından istiyorum link atabilir misiniz?

• Firaristt F kullanıcısına yanıt
    devilmycry_87 D kullanıcısına yanıt
    Root yapıp greenify yüklerseniz bi de üzerine set cpu ile cpu ayarlarsanız şarj olma süresi de ekran süresi de düzeliyor arkadaşlar.
    Bu resimler de kanıtı. Android sisteminin çok gözükmesi greenify yüzünden oluyor normalde 101 oynadım whatsapp ve internet kullandım bu sürede 20 dakika da kitap okudum.

Resim eklenmiyor yine. %79 şarj var. Şarjdan alınma süresi 4 saat 40 dakika
    Ekran süresi 1 saat 45 dakika

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhsin_cepelli -- 1 Ağustos 2014; 22:40:51 >
  • 
Sayfa: önceki 29662967296829692970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.