Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (2956. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29542955295629572958
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muhsin_cepelli

quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Müzik Çalar Widget'ı varsa yapıyor bende. S3'te yapmıyor bu kadar. S5 arayüzünü verirler de sonra S5'i nasıl satacaklar? iP5'i olana 5S satmaya çalışmak gibi olur. Ekran ve su-toz geçirmezlik harici S5'in şuanda bir artısı yok sayılır. Pratikte iki cihaz da aynı kullanıcı deneyimini sunuyor aşağı yukarı.

Haklısın s5 de yeni tw ve uygulmaların güncellenmesi hariç bi numara yok. ekran toz ve su geçirmezlik öncelik değil bende. benim için ram-stabillik ve performans önemli. Bu lanet telefon 250-600 mhz de kullanmama rağmen ısınabiliyor ama g2 ve g3 aldım elime ikisine de cpu ayarlayarak 1200-1600 aralığında kullandım daha uzun pil performansı veriyor ve daha az ısınıyor ben performanstan vazgeçip 600 mhz ye düşüyorum yine bi halt olmuyor bu telefondan.

Niye 600mhz ye düşüyorsun diye soran olursa açıklayım

şarjdan alıp aralıksız wifi ile internet whatsapp facebook kullanımıı cpu ayarlamazsam 5-5.5 saati geçmiyor bu değerleri de zor görüyor.
    ama cpu yu 250-600 e ayarladığımda aynı kullanımda 6.5 saat kesin bazen 7 7.5 saat ekran süresi alıyorum. takılma oluyor mu derseniz çok nadir tw ilk açılışta bi-iki milisaniye geç tepki veriyor başka internette facede filan sorun yaratmıyor ama oyunlar o cpu larda oynanmıyor lag yapıyor.( real racing - fifa asphalt - modern combat tarzı oyunlar)

Muhsin,

Yazdıklarını hayretle okudum. 5-5.5 saat ekran süresi alsam göbek atacağım.

Ben tüm uygulamaları uyutmama rağmen 4-4.5 saat ekran süresini zor alıyorum. Benim 1,5 yıllık pil bitti sanırım artık.

• laruz kullanıcısına yanıt
    Galeriye girin sonra ayarlar-hesaplar bölümüne girin oradan Picasa Web Albümlerininin tikini kaldırın.Daha sonra uygulama yöneticisine girin ordan ekranı sağa kaydırın hepsi bölümüne gelin oradan Galeri'yi silin bir daha olmayacaktır.
  • arkadaşlar bu yavaş sarj etme problemi sadece bendemi var. yeni güncelleme ile çok yavaş sarj ediyor. usb den değil kendi orjinal şarj aletinden yapıyorum. bu sorunu nasıl giderebiliriz.
  • ARKADAŞLAR MERHABA. 700-800 LİRAYA S4 ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM. BİRKAÇ TEMİZ CİHAZDA BULDUM.

9500 VE 9505 MODELLERİ ARASINDA NE GİBİ FARKLAR VARDIR?

9505 MODELİNİ TAVSİYE EDER MİSİNİZ?

ALINTILARSANIZ SEVİNİRİM.
  • Herkeese iyi forumlar.Telefonum sarj olmuyor telefonu sarja taktigim an yuva baglandi diyor iki de bir sarj kesiliyor.Usb vb herseyi denedim fayda etmedi.Wipe data yapsam duzelirmi yoksa sarj soketinde mi sorun var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • muhsin_cepelli M kullanıcısına yanıt
    Ben 4 saati geçtiğinde seviniyorum artık. Stok romda tüketim cidden fazla. Rootlamaya da çekiniyorum açıkçası. 5-6 saat rootsuz olacak gibi değil. Hele ki yarım saat kadar oyun oynarsam 4 saat bile olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Ben 4 saati geçtiğinde seviniyorum artık. Stok romda tüketim cidden fazla. Rootlamaya da çekiniyorum açıkçası. 5-6 saat rootsuz olacak gibi değil. Hele ki yarım saat kadar oyun oynarsam 4 saat bile olmuyor

Malesef kardeşim son güncellemeden sonra bendede böyle sifir pil aldim yinede fayda etmedi 3 bucuk saat ekran süresi alırsam seviniyorum yani.Şarj olmasida gecikti artik nedense çok yavas şarj ediyor ve şarj aletinin telefona takilan ucuna bagli olan kablo sarardi artik resmen sapsari oldu.

• Firaristt F kullanıcısına yanıt
    Niye root yapmıyorsun?
    Neyi bekliyorsun.

• 9505 modeli uygundur..fiyat da iyi..
    Al kullan,çok memnun kalirsin.

• hunkar1 kullanıcısına yanıt
    Telefon Samsung TR garantili. Sakata gelmemek için. Rootlarsam da rahat duramayacağımı biliyorum
    Benim sonradan aldigim da öyleydi,şu an kullandigim ama ben dayanamadim..
    Sen biraz daha sabret o zaman gökselcim

• hunkar1 kullanıcısına yanıt
    Bir iki ufak pürüz haricinde alet çok güzel çalışıyor. Rootlamaya pek gerek duymuyorum. Pili de yedek pil alarak çözebilirim. Muhtemelen en kısa süre kullanacağım akıllı telefon olacak. Sene sonuna doğru değiştirmeyi düşünüyorum. S4'ün çıkışından beridir fiyatları ve alım-satım zamanlarını nokta atış tahmin ettim. Umarım bundan sonra da öyle devam edebilirim. GMD2'nin downgrade yiyip ekranı FULL HD olması ve fiyatı sebebiyle S4'ün 2.eli kolay kolay düşmez.(Piyasayı baltalayan tipler çoğalmazsa)
    Uygundur,katiliyorum..
    Fiyatlari çok fazla değismez,sen zaten hesapli da aldin,elden cikaracagin zaman sorun yaşamayacaksin..
    Ayni şekilde bende sene sonunu bulurum,problemim yok şu an..son yükledigim.rom ile gerek pil,gerek hız ve stabilite olarak hiçbir sorunum yok,ve cihazi severek kullaniyorum.
    Carbon rom hiçbir ayar yapmadan 5,saate yakin ekran süresi alabiliyorum,greenfiy ile henüz ayar bile yapmadim..
    Cihazın bir sıkıntıısı yok başlarda 9505,i satip 9500 aldigim icin çok pişmandim ama şu anda tamamiyla ortadan kalkti.

• @hunkar1 hocam benim sorumu da cevaplayabilir misin

• RainBloodTR kullanıcısına yanıt
    Önce şarj kablosu ile deneyin sonra şarj soketinizi kontrol ediniz.
  • Yazdığım mesajı düzenleyim göndermek istediğimde aşağıdaki hatayı veriyor. Nerede yanlış yapıyorum

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

@hunkar1
    @gun
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

• ilhan3535 kullanıcısına yanıt
    Sen yanlış yapmiyorsun hocam,sistemsel bu sorun arada olabiliyor..
    Programcinin haberi var,düzelecektir.

• Ne sormuştun sen üstat,görmedim ben

• quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

Ne sormuştun sen üstat,görmedim ben

Hocam black edition arka kapagindan alabildin mi ? Son durum nedir ?

• MetoCxCx kullanıcısına yanıt
    Yok hocam almadim,bir arkadaş söyledi bulmuş almış bana da ama henüz görüşemedik vakitsizlikten elime geçmedi daha.

• 
Sayfa: önceki 29542955295629572958
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.