Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Firaristt

quote:

Orijinalden alıntı: Dexter61

quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

quote:

Orijinalden alıntı: antonidas

Şimdi yazacaklarıma kızacaksınız ve kimileriniz kızmakta haklı olduğunu düşünecek.
    Yok neymiş iphone 5'i satıp bunu mu alsam.
    Yok ihtiyaçlarımı karşılar mı?
    Telefonun hangi ihtiyaçlarınızı karşılamasını bekliyorsunuz, gıda, ulaşım, temizlik gibi ihtiyaçlarınızı mı karşılayacak.
    Sonuçta telefon bu, alt tarafı internete girecek, mail açacak, oyun ve uygulama çalıştıracak.
    Adam telefonu oynamaktan başka bir şey için kullanmıyor, en fazla mailine bakıyor, neymiş ihtiyaçlarını karşılar mıymış.
    2000 liraya git bilgisayar al, içine 1 terabayt hafıza koy, telefonun hiç bir zaman çalıştıramayacağı oyunları oyna, ödev yap, ofis özelliklerini kullan.
    Peynir değil, ekmek değil nedir bu telaş. s3 hatta s 2 bile oldukça iyi akıllı telefonlar. İphone 4 ve üstü de işinizi görür.
    Nedir abi bu telefon hastalığı, bu kadar paraya değmez ki, elin zengin İngilizi Almanı Fransızı bile bu kadar para vermiyor.
    1-2 sene sonra 1000 lira değer kaybedecek bir alet sonuçta, nedir bu telaş.
    Not: sözüm herkes için değil, isteyen de kızabilir, normaldir.

Geçen sayfalarda da benzer bir şey yazmıştım. Kimsenin vermediği kadar çok para verip bir de değer deniyor. Dünyanın en zengin ülkesinde bile bu kadar pahalı değil. Bizden iyi de bizden kötü denen ülkeler de bizden ucuza satılıyor. Nedir bu hastalık?

Toplumumuz bu derece duyarsız olduğu sürece 600 dolarlık telefonu 4 milyarada satalar burada bi Amerikadaki macbook fiyatlarına birde buradakilere bakın isterseniz 4 katı fiyata satılıyor neredeyse.

Kanka yakında pc parçalarını da yurt dışından alırsak şaşırmam.

Bence daha mantıklı :D çok fiyat farkı var mı PC parçalarında da ?

• quote:

Şimdi yazacaklarıma kızacaksınız ve kimileriniz kızmakta haklı olduğunu düşünecek.
    Telefonun hangi ihtiyaçlarınızı karşılamasını bekliyorsunuz, gıda, ulaşım, temizlik gibi ihtiyaçlarınızı mı karşılayacak.
    Sonuçta telefon bu, alt tarafı internete girecek, mail açacak, oyun ve uygulama çalıştıracak.
    Adam telefonu oynamaktan başka bir şey için kullanmıyor, en fazla mailine bakıyor, neymiş ihtiyaçlarını karşılar mıymış.
    2000 liraya git bilgisayar al, içine 1 terabayt hafıza koy, telefonun hiç bir zaman çalıştıramayacağı oyunları oyna, ödev yap, ofis özelliklerini kullan.
    Peynir değil, ekmek değil nedir bu telaş. s3 hatta s 2 bile oldukça iyi akıllı telefonlar. İphone 4 ve üstü de işinizi görür.
    Nedir abi bu telefon hastalığı, bu kadar paraya değmez ki, elin zengin İngilizi Almanı Fransızı bile bu kadar para vermiyor.

Birkaç sayfa da bir bu arkadaşın postunu tekrarlayalim benim gibi heveslileri frenler...
    S2 kullanıyorum halen işimi görüyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• konuyla pek alakasız olabilir ama ufak bir uyarıda bulunmak istiyorum bu ürünü sakın ama sakın teknosanın internet sitesinden almayın hatta mümkünse o siteden alışveriş dahi yapmayın.ben hayatım boyunca bu kadar kalitesiz ve müşterisini mağdur eden bir alışveriş sitesi görmedim.tüm müşteri temsilcileri birbirinden ayrı beyanlarda bulunuyor.hatta hatta her biri ayrı yalan söylüyorlar.stokta olmayan ürüne stokta diyorlar kargoladık dedikleri malı ertesi gün kargolamadık diyorlar.yani kısacası rezalet.ürünü alalı 4 gün olmama rağmen hala kargoya dahi vermemişler.
  • Abi su an icin tel h8c hosuma gitmedi sensorler bi calisio bir calismio karanlikta los isikta zaten ise yaramio acaba benimkimi bozuk cin mali ekran kapaliyken msla elimi geciriyorum baze acilio bazen acilmiyo yatay durumda videoyu durdurup calistiramadim gozle dikey calisio benmi becerekiyorum butun ozellikler acik browserda glash destegi yok butun sitelerde var gozukuodu hay.......acaba tepmi bozuk yoksa guncellememi istio ya guncellemeden sora duzelmezse sammobiledan indiri9m bakalim cok koralim bozuldu 2 000 tl verdik bi bok caliskio
  • quote:

Orijinalden alıntı: emperor1907

quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

Suraya bak konuda s4 alan ve alacak olanlardan cok , alamayan , almayi tercih etmeyen ve filozoflar dolusmus.

Gidin edebiyatinizi baska yerde yapin , insanlarin tercihleri sizi geriyorsa yakin cevrenize mudahele edin tanimadiginiz insanlara degil.

Hadi yol alin.Burasi s4 kullanicilari ve alacak olanlarin konusu.

Söylemiyim söylemiyim diyorum ama zengin - züğürt kelimelerinin geçtiği bir sözümüz var ya işte buraya gelip de çamur atan zihniyete armağan ediyorum bu cümleyi.

Parasal açıdan değil de zihniyet açısından baya bi züğürt kendileri..

Züğürtlük bunun neresinde ?

Esas züğürt olanlar, S3, İphone 5 ya da HTC One gibi cihazlardan S4'e geçenlerdir. Zihniyet açısından tabi...

• Kablosuz Şarj Cihazı kullanan var mı? şarj süresi nasıl, kullanımı filan.. bir de nereden alabilirim..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: edi1907

Sizce hangi micro sd kartı almalıyım?

http://www.meyiletisim.com.tr/Products-URUN2410079-sand304sk-32gb-class-10-ultra-m304cro-sdhc-kart.html

vs

http://www.teknosa.com/urunler/125042796/lexar-32gb-class-10-microsd-hafiza-karti-kart-okuy?term=micro%20sd

Not: İkisi de aynı fiyata geliyor benim için

Bir de s4 sahipleri ekran koruyucu kullanıyor mu, yoksa zaten gorilla glass; bir şey olmaz mı diyor?

bunu al hocam ben bunu aldım sandiske 10 basar

http://www.meyiletisim.com.tr/Products-URUN2410123-tosh304ba-exceria-type-hd-32gb-class-10-micro-sdhc.html

• ilginçtir ki fotograf çekip paylaşan yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

quote:

quote:

Suraya bak konuda s4 alan ve alacak olanlardan cok , alamayan , almayi tercih etmeyen ve filozoflar dolusmus.

Gidin edebiyatinizi baska yerde yapin , insanlarin tercihleri sizi geriyorsa yakin cevrenize mudahele edin tanimadiginiz insanlara degil.

Söylemiyim söylemiyim diyorum ama zengin - züğürt kelimelerinin geçtiği bir sözümüz var ya işte buraya gelip de çamur atan zihniyete armağan ediyorum bu cümleyi.

Esas züğürt olanlar, S3, İphone 5 ya da HTC One gibi cihazlardan S4'e geçenlerdir. Zihniyet açısından tabi...

Bu konuya gelip insanlara akıl vermeye kalkanlardan bahsediyorum ben. İsteyen istediğini yapar. İstediği yere parasını harcar. Kimse kimsenin parasını kazanmıyor. Harcama konusunda da kimse kimseye sormaz. Soracak değil de tabi..

Bence mantıksız der geçersin. Bu kadar.

Millete yolunacak kaz, aptal, enayi gibi yakıştırmalar yapmanın nesi mantıklı ?

Fikir her zaman verilir. Eleştiri her zaman yapılır. Kimsenin kimseyi rencide etme hakkı yok. Anlatmaya çalıştığım şey bu.

Kimse kimsenin keyfinin kahyası değil. Parasının koruycusu ya da hesapçısı hiç değil.

Cari açık, ekonomi vs bunları düşünmek vatandaşa kaldıysa vay halimize.

Cem Yılmaz videoları paylaşılıyor. İyi hoş da Cem Yılmaz'ın kendisine de bakmak lazım. Ayda bir spor otomobil değiştiren bir insanın yaptığı bir şaka burada felsefik mesaj olarak paylaşılıyorsa hakikaten tuhaf bir çelişki doğuyor.

Ve benim asla telefonu almayanlara veya ekonomik gerekçelerle alamayan insanlara gram lafım olamaz. Allah çarpar önce. Ancak burada gelip de çamur atmak amacıyla (sizi tenzih ederek söylüyorum bunu) yazanlara lafım..

• quote:

Orijinalden alıntı: Eric Cartman.

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar. S4 kullanıcılarından bir ricâm olacak.

Acaba aşağıdaki siteye gidip flash videoyu oynatıp, düşüncelerinizi paylaşabilir misiniz ? Herhangi bir takılma, kasma,...vb. durumlar oluşuyor mu ?

http://www.southparkstudios.com/full-episodes/s13e14-pee

Şimdiden teşekkür ederim.

Hocam Malesef S4'te standart Browser üzerinde flash oynatılamıyor. Bilginiz olsun..

Cevabınız için teşekkür ederim. Peki iOS'taki Puffin Browser gibi, flash player için bir çözüm yok mu ? Bilginiz var mı acaba ?

Var hocam. Boat Browser diye bir uygulama var Play Store'da. Flash player kurulduktan sonra Browser içinde plug-in i aktif edince flash videolar oynatılabiliyor.

Ben test etmedim. Ancak XDA'da çözüm yolu olarak bu sunulmuş ve henüz net bir geri dönüş yok.

Konu da burada:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2253898

Dilerseniz inceleyebilirsiniz. ;)

Teşekkür ederim ilginiz için, bir inceleyeyim ben.

Rica ederim hocam. Kolay gelsin. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: oooguz

quote:

Birkaç sayfa da bir bu arkadaşın postunu tekrarlayalim benim gibi heveslileri frenler...
    S2 kullanıyorum halen işimi görüyor...

Evet, arkadaş konuyu gerçekten güzel özetlemiş.

Aslında çoğu insanın işini S2 bile görürken, tüketim çılgınlığı ve insanların gösteriş meraklılığı, olayları bu noktaya kadar getiriyor. Bu cihazları kullananların büyük çoğunluğunun da, kullanmış olduğu aletin özelliklerini tam anlamıyla kavrayamamış ve o halde satın almış olduklarını da söyleyebiliriz. Bu söylediğim herkes için geçerli değil ama çoğunluk için geçerli. Facebook'a girebilmek için İphone alan bile var.

Bunları söyledikten sonra da bazıları kalkıp, "para bizim paramız; sana ne ?" şeklinde komik tepkiler veriyorlar. Bazı gerçeklerin açıkça yazıya aktarılması, bazılarını rahatsız etmiş olabilir. En azından bazıları da bazı gerçeklerin farkına varıp, elindeki telefonun zaten yeterince yeterli donanıma sahip olduğunun farkına varabiliyor. Bu sene S4'e övgüler yağdıranlar, seneye S5 için aynı cümleleri kuruyor, S4'ü eleştiriyor olacaklar. Bu film böyle gider.

Adamlar güzel yere tezgah açmış. Bu kafadakiler olduğu sürece de bu tüketim hastalığı değişmez.

Kaldığınız yerden birbirinizi yemeye devam edebilirsiniz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar. S4 kullanıcılarından bir ricâm olacak.

Acaba aşağıdaki siteye gidip flash videoyu oynatıp, düşüncelerinizi paylaşabilir misiniz ? Herhangi bir takılma, kasma,...vb. durumlar oluşuyor mu ?

http://www.southparkstudios.com/full-episodes/s13e14-pee

Şimdiden teşekkür ederim.

Hocam Malesef S4'te standart Browser üzerinde flash oynatılamıyor. Bilginiz olsun..

Cevabınız için teşekkür ederim. Peki iOS'taki Puffin Browser gibi, flash player için bir çözüm yok mu ? Bilginiz var mı acaba ?

Var hocam. Boat Browser diye bir uygulama var Play Store'da. Flash player kurulduktan sonra Browser içinde plug-in i aktif edince flash videolar oynatılabiliyor.

Ben test etmedim. Ancak XDA'da çözüm yolu olarak bu sunulmuş ve henüz net bir geri dönüş yok.

Konu da burada:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2253898

Dilerseniz inceleyebilirsiniz. ;)

ben dün kurdum boat b. flashın da son sürümünü oynatmadığı video yok browser da çok çok iyi..

• quote:

Orijinalden alıntı: alperalpi

ilginçtir ki fotograf çekip paylaşan yok

Ofis ortamında, flashsız, herhangi bir ayar ile oynamadan yani default değerler ile..

http://p1304.hizliresim.com/18/x/mky17.jpg
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ered

Arkadaşlar, %96 şarj ile bırakıp beş saat boyunca dokunmamama rağmen %67 aldım elime. Alttan bir şey mi açık bilemiyorum. Tuşa uzun basınca açık olan programları kapatıyoruz değil mi? Bilmediğim bir şeyler mi var acaba?

Bunla ilgili bir şeyler söylerseniz ne de güzel olur.

• quote:

quote:

Arkadaşlar, %96 şarj ile bırakıp beş saat boyunca dokunmamama rağmen %67 aldım elime. Alttan bir şey mi açık bilemiyorum. Tuşa uzun basınca açık olan programları kapatıyoruz değil mi? Bilmediğim bir şeyler mi var acaba?

Hocam bataryayi cikarip takin tekrar sarj edin gosterge her zaman dogruyu gostermeye bilir kalibre olmamistir.

Telefon 1 saat once geldi. Tek kelimeyle harika. Cok begendim

• quote:

quote:

gece 2.00 de bıraktım %42 ile sabah 11.00 de baktım %41 idi hocam kesin arka planda çalışan programların var. Bazı programları home tuşuyla kapatsan bile çalışır onları uygulama yöneticisinden elle devre dışı bırakırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KuzeyRüzğarı

sonunda telefonu elime alabildim sen çok yaşa vatan bilgisayar
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

o fiyata nasıl alabildiniz vatandan ? :D hangi kard kaç taksit ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

quote:

quote:

Bu konuya gelip insanlara akıl vermeye kalkanlardan bahsediyorum ben. İsteyen istediğini yapar. İstediği yere parasını harcar. Kimse kimsenin parasını kazanmıyor. Harcama konusunda da kimse kimseye sormaz. Soracak değil de tabi..

Bence mantıksız der geçersin. Bu kadar.

Millete yolunacak kaz, aptal, enayi gibi yakıştırmalar yapmanın nesi mantıklı ?

Fikir her zaman verilir. Eleştiri her zaman yapılır. Kimsenin kimseyi rencide etme hakkı yok. Anlatmaya çalıştığım şey bu.

Kimse kimsenin keyfinin kahyası değil. Parasının koruycusu ya da hesapçısı hiç değil.

Cari açık, ekonomi vs bunları düşünmek vatandaşa kaldıysa vay halimize.

Cem Yılmaz videoları paylaşılıyor. İyi hoş da Cem Yılmaz'ın kendisine de bakmak lazım. Ayda bir spor otomobil değiştiren bir insanın yaptığı bir şaka burada felsefik mesaj olarak paylaşılıyorsa hakikaten tuhaf bir çelişki doğuyor.

Ve benim asla telefonu almayanlara veya ekonomik gerekçelerle alamayan insanlara gram lafım olamaz. Allah çarpar önce. Ancak burada gelip de çamur atmak amacıyla (sizi tenzih ederek söylüyorum bunu) yazanlara lafım..

Kimse kimsenin maddi hesabını yapmıyor; kendi fikirlerini dile getiriyor.

Yolunacak kaz, enayi ve aptal gibi yakıştırmalar yapmanın mantığı ne ise, züğürt demenin mantığı da o dur.

Cari açık, ekonomi ve bu tarz konuları düşünecek olan da vatandaşın kendisidir. Bunu düşünemeyen ya da düşünmek istemeyen vatandaş, sorunu kendinde arayacak.

Cem Yılmaz'ın hiçbir gösterisine gitmedim. Sitemi eleştiren ancak, bu şekilde yolunu bulan insanlarla da işim olmaz.

Başlık için de S4'e çamur atmak gibi bir amaç görmüyorum. Herkes kendi fikrini paylaşıyor. Kimse kimsenin şahsına yönelik yorum yapmıyor. Burası S4 başlığı diye, gelen bütün yorumları olumlu beklemek saçma olur.

• kliksa.comdan vermiş olduğum galaxy s4 beyaz telefonum az önce ups kargo tarafından teslim edildi

Sıra geldi hesaplı bir s view kılıf bulmaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: engosen2580

Abi su an icin tel h8c hosuma gitmedi sensorler bi calisio bir calismio karanlikta los isikta zaten ise yaramio acaba benimkimi bozuk cin mali ekran kapaliyken msla elimi geciriyorum baze acilio bazen acilmiyo yatay durumda videoyu durdurup calistiramadim gozle dikey calisio benmi becerekiyorum butun ozellikler acik browserda glash destegi yok butun sitelerde var gozukuodu hay.......acaba tepmi bozuk yoksa guncellememi istio ya guncellemeden sora duzelmezse sammobiledan indiri9m bakalim cok koralim bozuldu 2 000 tl verdik bi bok caliskio

Arkadslar teli alan arkadslara soruyorum sizin sensorler tam olarak calisiomu benim cihazmi bozuk gidim turkcelle gerimi goturiym
  • 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.