Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (2728. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27262727272827292730
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lewent20

S5 in kapağındaki ve kasasındaki sıvıdan tozdan korumaya yönelik olan plastik şerit St ün içindede var.Board un yerleştiği kısımda ve ara kapaktada bu plastik şeritten zaten var.Dediğin gibi basit ıslanmalarda falan bu cihazlara hiçbirşey olmaz,youtube ki dayanıklılık testlerindede adamlar s4 ü su dolu kaba çalışır vaziyette bıraktıkları zaman bile cihaz çalışmaya devam ediyor.Onun için yağmurdan falan endişe etmeye gerek hiç yok...
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

Bende ayni seyden bahsediyorum zaten yagmur altinda acil durum oldugu icin cekinmeden kullandim. Ayni seyleri soyluyoruz aslinda..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim telefonumda Batman oyunu çalışmıyor. APKya tıkladığım zaman tanımlamıyor ve yüklenemiyor. Elinde S4 uyumlu Batman linkleri olan özelden temasa geçebilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: by__onder

6 aydır i9500 16gb kullanıyorum.6 ay daha kullansam darbesiz,çiziksiz kaça satabilirim sizce? 1000tl olması mümkün mü ?

Yanında iki üç tane güzel kılıf ile satarsan 1000 TL eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nbce

quote:

Orijinalden alıntı: rapperasi

Pili masaya koyun. Cevirin 2 3 turdan fazla atiyorsa sismistir. Cok gecmeden duruyorsa sismemistir. Eger fildir fildir donuyorsa garantiye verin degisim alirsiniz. Sisme yoksa sorun kalibrasyon kaynaklidir..

1 tur atıyor. Telefonu kapatıp açtığımda kapattığım şarj yüzdesinde bulamadığım için şişmiş dedim. Sağlıklı bir batarya neden böyle yapsın?

Kardeşim saçmalama direk servise git benim telefonumda şişme sorunu yok %25 bile dönmüyor telefon. Dediğim gibi direk servis...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cgty1212

stock romlardan en iyisi nedir beyler bi fark varmıdır türkiye sürümünü kulanıyorum 4.4.2 rusya 4.4.2 geçsem mi bi fark varmıdır .? şimdiden teşekkürler

Türkiye sürümü daha iyi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdaminTeki

quote:

Orijinalden alıntı: nbce

quote:

Pili masaya koyun. Cevirin 2 3 turdan fazla atiyorsa sismistir. Cok gecmeden duruyorsa sismemistir. Eger fildir fildir donuyorsa garantiye verin degisim alirsiniz. Sisme yoksa sorun kalibrasyon kaynaklidir..

1 tur atıyor. Telefonu kapatıp açtığımda kapattığım şarj yüzdesinde bulamadığım için şişmiş dedim. Sağlıklı bir batarya neden böyle yapsın?

Kardeşim saçmalama direk servise git benim telefonumda şişme sorunu yok %25 bile dönmüyor telefon. Dediğim gibi direk servis...

Hocam birkaç gün daha kullanayım diyorum bir daha öyle bir şey olursa aynen servise gideceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ya arkadaşlar benim telefonda uzun konuşurken görüşme yarıda kaldı kesiliyor rus 4.4.2 yüklü ikinci sürüm yüklü çiçek romu yani duvar kağıtları komple değişmiş ama pil iyi fakat ekran ışığı bazen kendi kendine açılıyor arada birde problem nedir acaba
  • Stock rehber ve arama uygulamasinin yerine tavsiye edeceginiz uygulama var mi ?

• quote:

quote:

S5 in kapağındaki ve kasasındaki sıvıdan tozdan korumaya yönelik olan plastik şerit St ün içindede var.Board un yerleştiği kısımda ve ara kapaktada bu plastik şeritten zaten var.Dediğin gibi basit ıslanmalarda falan bu cihazlara hiçbirşey olmaz,youtube ki dayanıklılık testlerindede adamlar s4 ü su dolu kaba çalışır vaziyette bıraktıkları zaman bile cihaz çalışmaya devam ediyor.Onun için yağmurdan falan endişe etmeye gerek hiç yok...

Bende ayni seyden bahsediyorum zaten yagmur altinda acil durum oldugu icin cekinmeden kullandim. Ayni seyleri soyluyoruz aslinda..

Peki üst tarafta bulunan delikten sorun olmadı mı, yani kulaklığın girdiği yer....

• quote:

Orijinalden alıntı: catil

quote:

quote:

Peki üst tarafta bulunan delikten sorun olmadı mı, yani kulaklığın girdiği yer....

Kulaklik deligine kurdan sokup deneyin. Ileriye gitmeyecektir. Orasi ici kapali bir delik :) su orada kalir iceriye gidemez.

• quote:

Orijinalden alıntı: qitarist-_-cocuq

quote:

Değişiklik iyi geldi,hoşuma gitti bu tema tlf nu aldığımızdan beri aynı arayüz sıkmaya başlamıştı
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

Aynen karde cok guzel duruyor bakalim 4.4.2 icin s5 launcher ve su kulaklik sesini arttirma olayini buldkmu ne s5 e nede iphoneun kulaklik sesine gerek yok :)

Beklemekteyiz ..

Edit: Gerci rappeRasi reis 4.2.2 de oldgu icin ve i9500 cihazinda diye simdiden hepsini yapabiliyor :)

Hocam nasıl geçtiniz s5 ara yüzüne?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Gecmis sayfalarda anlattim kardes

• arkadaşlar 4.3 yüklü bende. 4.4 yüklemeye değer mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: qitarist-_-cocuq

Gecmis sayfalarda anlattim kardes

Hmm galiba root la yapılıyor, cihazı satacağım için hiç bulaşmayayım garanti dışı kalmasın , teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sadece kulaklık ama değer baya bi fark ediyor

teşekkürler cevabın için. kulaklık kullanmıyorum :)
  • S5 tochwizide kurdummm supeer olduuuu :))))

• quote:

Orijinalden alıntı: metalmania_11

Arkadaşlar merhaba
    Telefona ilk aldıgımda elimde bulunan 8 gb hafıza kartını takmıştım. şimdi daha kaliteli (class 10 oluyor galiba) 16 gb hafıza kartı takmak istiyorum. Fakat haliyle Sd kartın bellegine yuklenmiş uygulamalar ve fotograflar var. Nasıl değiştirmeliyim? Eski kartın içindekileri olduğu gibi kopyala yapıştır desem direk sorunsuz okur mu telefon?

Bilen yok mu arkadaşlar daha önce hiç değiştirmediniz mi
  • i9500e kurabiliyor muyuz kardeş
  • quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba
    Telefona ilk aldıgımda elimde bulunan 8 gb hafıza kartını takmıştım. şimdi daha kaliteli (class 10 oluyor galiba) 16 gb hafıza kartı takmak istiyorum. Fakat haliyle Sd kartın bellegine yuklenmiş uygulamalar ve fotograflar var. Nasıl değiştirmeliyim? Eski kartın içindekileri olduğu gibi kopyala yapıştır desem direk sorunsuz okur mu telefon?

Bilen yok mu arkadaşlar daha önce hiç değiştirmediniz mi

Uygulamalari telefona tasi sonra tak bence

• JellyBrain kullanıcısına yanıt
    aynı AA serisinden bi bataryada bende var aynı sorunları yaşıyorum. BD Serisi bataryam şiştiğinde Promtec garantisi yollamıştı. sanada mı promtec yolladı? ben sahte olduğundan şüpheleniyorum. Benim 20 liraya aldığım çakma batarya 3 saat ekran süresi verirken AA serisi orjinal batarya ile 2 saati göremiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thekodz -- 26 Nisan 2014; 0:04:30 >
  • 
Sayfa: önceki 27262727272827292730
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.