Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (2710. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27082709271027112712
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ram'i otomatik temizleyen bir program varmı manuel temizlemeye ugrasmasak..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar bugun mavi 16gb samsung türkyie garantili s4 ü alarak aranıza katılmış bulunuyorum 4.3 ile geldi şuan güncelliyorum 500mb dosya indiriyor ama indirirken hafif bi ısı var kameranın orda normal midir bu ?
  • Normaldir..

• ilhan3535 kullanıcısına yanıt
    Çok gerekli değil bence ram'i temizlemek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stannis Baratheon

merhaba arkadaşlar bugun mavi 16gb samsung türkyie garantili s4 ü alarak aranıza katılmış bulunuyorum 4.3 ile geldi şuan güncelliyorum 500mb dosya indiriyor ama indirirken hafif bi ısı var kameranın orda normal midir bu ?

patlayabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NIGRA

quote:

Orijinalden alıntı: AKOCAK2008

S4 almayı düşünüyorum fakat bazı sorularım olacak;
    1. takılma donma gibi sorunlar oluyor mu?
    2. oyun çok oynarım oyun performansında sıkıntılar varmı?
    3. kitkat güncellemesi iel cihazın daha kötü olduğu söyleniyor doğrumu?
    4. bataryası bir günü çıkarıyor mu?
    5. S4 alınırmı?
    Biliyorum buna benzer bir sürü konu var ama güncelleme gibi fiyat gibi unsurlar değişti ondan yani tekrar soruyorum. kızmayın yani...

1-hayır
    2-oyun oynamadığım için bu soruna oyun oynayan arkadaşlar cevap verir
    3-kitkat ile herhangi bir kötüleşme olmadı. aksine bir çok şey çok daha stabil bir hal aldı.
    4-bana hertürlü 1 gün çıkartıyor. bazen 2 bazen 2buçuk.
    5-yine telefon alacak olursam şahsen yine s4 alırım. şimdi birde kılıfsız kullanıyorum. çok harika geliyor bana.

Slm yaziniza aynen katiliyorum.Suanda sorunsuz kullaniyorum.tek sıkıntım cok aktif kullandigim icin sabah 10 gibi acarsam aksam 23 civari %10 kaliyor.2.el almistim ekraninda igrenc bi koruyucu mat jelatin vardi.hemen söküp seffafini yapistirdim harika oldu.birde arkasini ve cerceveyi saran incecik silikon kılıf taktim.Çok memnunumm.birde arkadasimdan 2.el tr garantili ve orj.flip cover 900tl ye telefoncularin aldigi fiyata aldim.hesapli aldigimi düşünüyorum. Son olarak bugün S5i inceledim s4 daha kibar ve hafif ayrica S4üm olduğu için bana hiç çekici gelmedi...

• Telefonu alırken taktıkları jelatin bu mu yoksa bu farklı mı?
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)
  • AKOCAK2008 kullanıcısına yanıt
    Alma S4 Sorunlu Cihaz
  • Merhaba telefona ikinci bir batarya almayı düşünüyorum gittigidiyordan biraz baktım 3030 mAh!lık gold bataryalar var nasıldır sizce? yedek batarya olarak kullanmayı düşünüyorum birde batarya şarj cihazı alarak. Birde Galaxy s4 3 kat güçlü diye satılan bir batarya buldum MAX POWER markası boyut olarak orjinal bataryadan büyük sanıram arka kapakta gönderiyorlar yanında. İlanda 6000mah olduğu yazıyor sizce iyi midir? Kargo dahil 49.90 fiyatı.
  • nero67 kullanıcısına yanıt
    Orjinal batarya alip kullanmanizi tavsiye ederim.
    Ya da en azindan momax anker 2600 luk batarya.
    Diger bataryalarin aldigi darbe sonucu ne olacagi belli olmaz.
    Gecenler de biri s5 parcalarken bataryaya vurdu.
    Batarya gaz cikarmaya devam etti.
    Siz belki ayni seyi yapmayacaksiniz.
    Fakat orjinaller belli testlerden gecmis oldugu kesin.
    Sadece bir oneri.
    Bende alacaktim vazgectim.
    Samsung 3000.3100 mah batarya cikarmasini umit ediyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bu grenifyle sistem uygulamalarini filan nasil uyutacacaz xposed filan yapamadim ben

• quote:

Orijinalden alıntı: serhat1971

quote:

Orijinalden alıntı: muratxxlarge

Arkadaşlar,teyzeoğlum arkadaşından, Samsung Galaxy S4 16Gb.almayı düşünüyor.Bugün öğleden sonra karar vermesi gerekiyor.

Telefon;yaklaşık bir yıllık,bir yıllık garantisi de devam ediyor,söylendiğine göre temiz kullanılmış.

Normal kutu içeriklerinin yanında 4 adet çeşitli kılıf ve 1 adette şarjlı kılıf veya onun gibi birşeyden bahsettiler.

Bu özellikte ve akseuarlarla birlikte 750tl.'ye anlaşmaya çalışıyorlar.Samsung telefonlara yabancı olduğum için sizlere sormak istedim.

Telefon temizse,fiyatı nasıl,uygun mu?

Slm S4 ü 750tl ye almaya çalistigini yazmişsiniz.Bahsettiğiniz aksesuarlarida göz önüne alirsak bedava gibi diyebilirim.Ancak Bende 15 gün önce bir bayan arkadaşimdan S4 ünü satmak istemesi uzerine ankaradaki üç telefoncu arkadasiminda fikrini aldim.ikisi 900 tl birisi ise 1000 tl ye kadar alabilirsin almazsan bize getir aliriz dediler.Suan piyasada 1500-1600tl.. telefonun alt iki koşesinde minik darbe soyulma var ama belli belirsiz diger taraflar temiz.yaninda 99 tl ye alinmis orjinal flip cover var ama kavunici renk oldugu icin kullanmiyorum.Ben 900 tl ye aldim suan kullaniyorum.Siz hangi sehirdesiniz bilmiyorum ama burada telefoncular S4 ü en kotu 900 tl ye aliyorlar.Bence 750 tl ye alirsa öpsün başina koysun. :) Ama arkadaşıda olsa iyice arastirip oyle alsin faturasini istesin.Aksesuarlariyla beraber bana bayaği düşük geldi.ucuz etin yahnisi olmasin yani...

Teşekkürler.Telefonu kendisi gördü,karar kendisinin artık.İyi günler.

• nero67 kullanıcısına yanıt
    Zerolemon marka 3000 mah bataryalar var cihazıda kalınlaştırmıyor. Bende araştırıyorum alırsam birtek bu markayı alırım. Diger markalara güvenim yok. Alırsan bunu al derim.Kullanan varsa daha da yardımcı olabilir.
  • 4.4.2 de bir çok şey düzelse bile hala rehber açılış hızına deli olanlar

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.modoohut.dialer

kullanmanızı tavsiye ederim gerçekten çok hızlı..program bi hafta deneme sürümüyle geliyor 8 tl gibi bi fiyatı var ister alırsınız isterseniz full apk sını bulup yüklersiniz tercih sizin

• Dostum bu kalibrasyon yapa yapa telefon kafayı yedi Pil kullanımına bakıyorum en cok yiyen cihaz bosta 2 saat ekran süresi % 50 şarj

• arkadaşlar rus 4.4.2 sürümü yüklü bende rehberde bir değişiklik bişi yazarken falan rehber durduruldu gibi bir uyarı veriyor ama yaptığım değişikliği kaydediyor bu nedendir bilen varmı
  • güzel kılıf görmeyince uzun süre kılıfsız kullandım.Spigen Galaxy S4 Case Neo Hybrid kılıfını çok beğendim ama o da pahalı gelmişti almamıştım. sonunda geçen hafta paraya kıyıp aldım kılıfı.

kılıf çok güzelmiş.telefona ayrı bir hava kattı.kalınlığını pek arttırmadı ama maalesef genişliği arttı.gören arkadaşlar note 2 kadar olmuş diyorlar(o kadar değil tabi )

ben beyaz s4e petrol mavisi aldım.açıkçası beyaz renge pek gitmedi.daha açık renkler muhtemelen daha güzel durur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C0LDWAVE

Hocam bu grenifyle sistem uygulamalarini filan nasil uyutacacaz xposed filan yapamadim ben

Greenify donated apk seklinde aratin ilk link **** orada tr anlatimida var linkleride var. Full surum yapip deneysel ozelliklerden sistem uygulamalarini uyut tikini vermeniz gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: C0LDWAVE

Dostum bu kalibrasyon yapa yapa telefon kafayı yedi Pil kullanımına bakıyorum en cok yiyen cihaz bosta 2 saat ekran süresi % 50 şarj

Ben 3 4 günde 1 yapiyorum. Ekran surem 5 saatten assagi inmiyor.

• metalmania_11 M kullanıcısına yanıt
    Zerolemon 3000 gerçekte 2800mah değere sahip nfc yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 27082709271027112712
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.