Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (268. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla 32 ufukta gözükmüyor önce turkcell satacakmış. ama cihaza kefilim rakibi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmengn

Ben hediye formunu doldurdum arkadaşlar. Sonra hemen mail geldi. Audio dock 7 iş günü içerisinde gelecekmiş. Dağıtım firması da İs-mail dağıtım hizmetleri diye bi yermiş. Sanki hiç adam gibi kargo firması yok gibi burayla anlaşmışlar. Bakalım alabilecek miyiz

nereye mesaj geldi hocam cep telefonuna mı geldi bende doldurdum şimdi bana birşey gelmedi.
  • siteden ön kayıt yapanlar şu an giriş yapabilir imei lerini. 19.00 itibarı ile açıldı site.www.yenigalaxys4.com üzerinden ulaşılabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeytAn87

Dün Ankara'dan kuzenim aracılığı ile aldırttım Galaxy S4'ü.Gece sularında elime geçti. Kutuyu ilk ben açtım bir kaç fotograf çektim kutu içerisindeki s4'ün sonra telefonu elime alıp bi baktım Güç tuşunun önünde bulunan metal şeritte ezilme var. Şaştım bu gün Telefonu aldığım yeri aradım yeni bir ürünle değiştiremezlermiş telefon mağazalarında açılmadığı için servise götürdüm dış yüzeyde hasar olduğu için büyük ihtimalle kullanıcı hatası olarak işlem görür dediler. Ben böyle şansın diyorum başka birşey demiyorum. Servise bıraktım telefonu nihai sonucun çıkmasını bekliyorum. Herhalde servise gönderen ilk şanslı kişi ben olmuşumdur.

İade et yenisiile degistirsinler. Tamirat i kabul etme kesinlikle. Bu senin en dogal hakkin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mail geldi tamamdır.
  • Persembe gunu alicam cihazi Turkcell'den kontratli olarak.

Hediye veriyolar mi kontratli alanlara bilginiz var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Emir

ne zamana çıkar sizce

Yani hocam onu kestirmek zor.http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Suya-ve-toza-dayanikli-Galaxy-S4-modeli-onumuzdeki-haftalarda-satisa-sunulacak.htmBen bu linkin yalancısıyım.Ama şahsi kanaatim şu anki mevcut S4 satışlarını baltalamamak adına tıpkı siyah ve beyaz renkler dışındaki telefonların sonbahar-yılsonu gibi piyasaya sürdükleri gibi bu dayanıklı S4'ü piyasaya sürmekte acele etmeyeceklerini yönünde.Ama tabi bu görüşler tahminden öteye geçemez.Mesela Samsung Octa çipsetine LTE modem yerleştiremediğinden 4G destekli ülkelerde Snapdragon 600 kullandı olayıda Güney Koredeki cihazlarda hem Octa hemde dahili LTE modemli S4'lerin piyasaya sunulmasıyla ayrı bir şekle girdi.Hiçbirşey kestirilemiyor malesef.Misal;daha yüksek saat hızlı dahili LTE'li Octa çipset+3 GB Ram ve daha iyi bir GPU'lu+Su ve Toz geçirmez özellikli S4 varyantı çıkar demek,şu durumlara bakıldığında çokta hayalcilik anlamına gelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkcombil -- 29 Nisan 2013; 19:29:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: vamp

Ekranın efsane olacağından bahsetmiştim. Hatta inanılmaz detay göstereceğini birkaç videoda belirtmiştim. Beyazların daha güzel göründüğünü ve en iyi ekranın s4 te olacağını söylemiştim. Dediklerim bir bir çıkıyor. NE yapacaksın işte :) Forumda sakalımız yokki dediklerimiz doğrudur diye kanıtlayalım :) Pentile ekran diye bilnçsizce alay etmeye kalkanlarda oldu bu forumda. Umarım giderler canlı canlı bir s4 incelerlerde zamanında yazdıkları yorumlar için gelecekte bu hatalara düşmemeleri için kendi şahısları adına bir değerlendirmede bulunurlar.

Ekran konusuna katılıyorum :)

Sadece o ekran ıcın alınır cıhaz ya :D

Dun aksam Izmır / Gaziemır / Optımum da MediaMarkt ta sıyah ve Beyaz modelı ınceledım :D Delı ekran hocam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: CoMMaNDeRCX

quote:

Dün Ankara'dan kuzenim aracılığı ile aldırttım Galaxy S4'ü.Gece sularında elime geçti. Kutuyu ilk ben açtım bir kaç fotograf çektim kutu içerisindeki s4'ün sonra telefonu elime alıp bi baktım Güç tuşunun önünde bulunan metal şeritte ezilme var. Şaştım bu gün Telefonu aldığım yeri aradım yeni bir ürünle değiştiremezlermiş telefon mağazalarında açılmadığı için servise götürdüm dış yüzeyde hasar olduğu için büyük ihtimalle kullanıcı hatası olarak işlem görür dediler. Ben böyle şansın diyorum başka birşey demiyorum. Servise bıraktım telefonu nihai sonucun çıkmasını bekliyorum. Herhalde servise gönderen ilk şanslı kişi ben olmuşumdur.

İade et yenisiile degistirsinler. Tamirat i kabul etme kesinlikle. Bu senin en dogal hakkin.

Telefonu orada açmadığım için öyle bi hakkım yokmuş dediklerine göre. İşin kötüsü Konya'da oturuyorum olmadı haftasonu Ankara'ya gidip mağza yetkilisi ile yüz yüze konuşacağım. Olmadı tüketici mahkemesine gideceğim. İşin enteresan tarafı kutuda darbe yok. Demekki üretim yerinde bu hasarla konulmuştu. Servis notuna telefonun hiç açılmadığını eklettim belki burdan bi avantajım olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeytAn87 -- 29 Nisan 2013; 19:37:25 >

• kayıt olurkenn telefonuma onay kodu gelmişti. dün yanlışlıkla sildim mesajı acaba bi çözümü yok mudur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murataslan55 -- 29 Nisan 2013; 19:36:51 >
  • quote:

quote:

Hocam o değilde cihazı mağazada bile açsanız ve bu durumla karşılaşsanız mağazadaki yetkililerde durumu görüp ''Aaaa şanssızlığa bak,durun size hemen yeni bir kutu açalım''DEMİYORLAR.Mağazada o kadar şahit gözün önünde açılıp kusurlu çıkmış ürünü geri almak için direkt sizi servise sevkediyorlar.Siz o an 2000'e yakın bir meblayı çatır çatır saydığınız telefoa siftah yapmadan servislik oluyorsunuz.Ve ülkemizdeki servislerin durumu da malum.Her türlü cihazüzerindeki fiziksel hasar=kullanıcı hatası.İstediğiniz kadar yırtının,ağzınızla kuş tutun olmuyor.Mağaza da servisten değişim raporu gelmeden yeni ürün vermediğinden öyle kalakalıyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: KuzeyRüzğarı

quote:

Orijinalden alıntı: ugrcan1

abi ne 1630 tl si s4 oldugundan emınmısın cihazın :s banada söle hemen gidip alıcam peişn olarak

https://store.donanimhaber.com/da/ec/aa/daecaa2dd4334ba6863b8d53dc423207.jpg

Vatan bilgisayarin 5-6 dakikalik hatasindan yaralanip alan 3-5 kişi. Vatan hata yaptik deyip bu kişilerin sipariş ini iptal edebilirdi. Ama marka saygınlığı bozulurdu.

• Cihazı kullananlar inceleme videosu yapıp bizlerle paylaşabilirler mi?
  • beyler istanbulda olanlar istiklal caddesi samsung mağazasına gelsin çay ısmarliyim cihazı söküp bakalım soru işareti kalmasın. :D
  • TEKRAR DOLDUR
  • quote:

Orijinalden alıntı: aburhanb

TEKRAR DOLDUR

tekrar doldurma tarihi geçti, bu saatten sonra sadece hediye alınabiliyo. yoksa öyle değil mi
  • Arkadaşlar cihazı alma süresi 6 mayısa kadar uzatılmamışmıydı. Şu an sitedeki kampanya koşullarında hala 27-28 nisan yazıyor. ilginç...
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkcombil

quote:

quote:

Hocam o değilde cihazı mağazada bile açsanız ve bu durumla karşılaşsanız mağazadaki yetkililerde durumu görüp ''Aaaa şanssızlığa bak,durun size hemen yeni bir kutu açalım''DEMİYORLAR.Mağazada o kadar şahit gözün önünde açılıp kusurlu çıkmış ürünü geri almak için direkt sizi servise sevkediyorlar.Siz o an 2000'e yakın bir meblayı çatır çatır saydığınız telefoa siftah yapmadan servislik oluyorsunuz.Ve ülkemizdeki servislerin durumu da malum.Her türlü cihazüzerindeki fiziksel hasar=kullanıcı hatası.İstediğiniz kadar yırtının,ağzınızla kuş tutun olmuyor.Mağaza da servisten değişim raporu gelmeden yeni ürün vermediğinden öyle kalakalıyorsunuz.

Ugrasacaksin birader. Gerekirse hakeme bile git. Sikayetvarada yaz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: berkcombil

quote:

quote:

Ugrasacaksin birader. Gerekirse hakeme bile git. Sikayetvarada yaz.

Hakem heyetine basta para odemenede gerek yok artik.

• Buda hasar. Güç tuşunun üstüne bakarsanız görünüyor net şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeytAn87 -- 29 Nisan 2013; 19:44:49 >
  • 
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.