Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (259. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: vamp

quote:

Orijinalden alıntı: Okan9455

quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

http://www.youtube.com/watch?v=CJmgIpArXxk Direkt güneş ışığında yine iphone 1 adım önde.

inceleme siteleri s4 ün parlaklığının daha fazla olduğunu söylüyorlardı ama hiçte öyle görünmüyor.samsung şu parlaklık işini bir türlü çözemedi(aslında maliyet yüzünden çözmedi)

Bunun maliyetle ilgisi yok. Amoled ekranlar en pahalı ekranlardır zaten. Kullanılan teknoloji güneş ışığında zayıf kalmasını sağlıyor. LCD ekranlar arkadan aydınlatmalı olduğu için böyle gözüküyor. Amoled ekranın ışıklandırma sistemi daha farklı. Bununla ilgili birsürü döküman okuyabilirsin

hayır bal gibide maliyet ile ilgili.samsung japan displayin yaptığı gibi rgbw (w,white pikselleri temsil ediyor buda ekranın çok daha parlak olmasını sağlıyor) ekran yapsa bu parlaklık sorunu ortadan kalkacak.samsung isteseydi şimdiye çoktan rgbw süper amoled ekran yapardı.ama üretim zorlukları,maliyet gibi nedenlerden dolayı samsung bunu yapmıyor.samsung 300 ppi ın üzerine rgb alt piksel diziliyle çıkamadığımız için pentile ekran kullanıyoruz diyor.ama şimdi note 3 büyük ihtimalle 350 ppi lık bir rgb amoled ekranla piyasaya sürülecek.sonrada çıkıp'artık rgb ekranlarla daha yüksek ppi seviyelerine ulaştık' diyecekler.s3 kullanıyorum ancak samsungun bazı politikalarından hiç hoşlanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: JrMaster

İstinye Park ta onlarca s4 var inceledim ve beğenmedim malzeme kalitesiz ayrıca radio yok göz takibi kafa takibi gibi olmuş ekran güzel kamera da iyi abartıldigi kadar değil.

bazı arkadaşlar tel hafif olunca malzeme kalitesiz, hissine kapılıyorlar, umarım sen onlardan değilsindir, neresi kalitesiz malzemenin ben anlamadım, göz takibi konusundada kafanızı oynatmayın, teli hafif aşağı yukarı meyillerdimeniz yeterli, ayrıca gözünüzü çektiğinizdede duruyor, birde rehberdeki gecikme devam ediyor deniyor kusura bakmayın ama ben s3 dekine benzer bir gecikme göremedim, gayet iyi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 29 Nisan 2013; 15:22:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KuzeyRüzğarı

quote:

Orijinalden alıntı: maho2306

http://www.spigen.com/cell-phone/samsung/galaxy-s4-cases/galaxy-s4-case-slim-armor.html

http://www.spigen.com/cell-phone/samsung/galaxy-s4-cases/galaxy-s4-case-neo-hybrid.html

Şu iki kılıfta harika eğer sipariş geçen olursa banada geçebilirmi yurt dışı alışveriş yapmaya çok sıcak değilim üstüne emeği için karınıda koyabilir

hocam ben senin 1. linkte verdiğin ürünü şu adresten satın aldımhttp://www.amazon.com/SPIGEN-SGP-Samsung-Protective-Protection/dp/B00BYJXGP2/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1367163226&sr=8-3&keywords=spigen+s4 41 tl ye geliyor karda istemem dua et yeter almak istersen yardımcı olurum

Hocam yardımcı olabilirmsnz ?

• Samsung Galaxy S4 Genpa-Telpa Ve Kvk satışları Mayısın İlk haftasında başlıyor. Onun için şuan her yerde cihaz bulmak sıkıntılı gerçekten. 1 Haftaya heryerde olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: psyshock

quote:

Orijinalden alıntı: ercyas

Merhaba arkadaşlar ben şuanda s3 kullanıyorum fakat bu rehbere falan girişteki yavaşlık vs sebebiyle s4 e geçmeyi düşünuyorum. S4 de bu problem devam ediyor mu ? S3 ten s4 e geçmeye değer mi sizce

Rehbere gec girme sorunu devam ediyor. Ama rehberi kapatmayarak yada exdialer kurarak bu sorunu her samsung telefonda cozebilirsin zaten

Hocam sence S3 ten S4 e geçmeye gerek var mı ? Fikrin nedir?
  • Benim cihazda geldi. Turkcell mağaza dan almıştım. Ekran harika.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KuzeyRüzğarı

quote:

Orijinalden alıntı: maho2306

http://www.spigen.com/cell-phone/samsung/galaxy-s4-cases/galaxy-s4-case-slim-armor.html

http://www.spigen.com/cell-phone/samsung/galaxy-s4-cases/galaxy-s4-case-neo-hybrid.html

Şu iki kılıfta harika eğer sipariş geçen olursa banada geçebilirmi yurt dışı alışveriş yapmaya çok sıcak değilim üstüne emeği için karınıda koyabilir

hocam ben senin 1. linkte verdiğin ürünü şu adresten satın aldımhttp://www.amazon.com/SPIGEN-SGP-Samsung-Protective-Protection/dp/B00BYJXGP2/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1367163226&sr=8-3&keywords=spigen+s4 41 tl ye geliyor karda istemem dua et yeter almak istersen yardımcı olurum

Hocam sarı renk neo hybrid beyaz renkte slim armor siparişi verirsen hem duamı hemde emeğinin karşılığını verebilirim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maho2306 -- 29 Nisan 2013; 14:02:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TuRaN.z

quote:

İstinye Park ta onlarca s4 var inceledim ve beğenmedim malzeme kalitesiz ayrıca radio yok göz takibi kafa takibi gibi olmuş ekran güzel kamera da iyi abartıldigi kadar değil.

bazı arkadaşlar tel hafif olunca malzeme kalitesiz, hissine kapılıyorlar, umarım sen onlardan değilsindir, neresi kalitesiz malzemenin ben anlamadım, göz takibi konusundada kafanızı oynatmayın, teli hafif aşağı yukarı meyillerdimeniz yeterli, ayrıca gözünüzü çektiğinizdede duruyor, birde rehberdeki gecikme devam ediyor deniyor kusura bakmayın ama ben s3 dekine benzer bir gecikme göremedim, gayet iyi...

Bu arada alan arkadaşlara bir soru, telefonlarınızın üretim yeri neresi, bendeki Çin menşeili , ilk partinin hepsimi çin, yoksa kore,vietnam v.b. olanlarda varmı...

hafif olması çok iyi olmuş ama malzeme kalitesi cidden vasat hocam performans olarak iyi
    hafiflik ile alakası yok
    home tuşuna kadar her şey vasat plastik olarak ne koydular neyle karıştırıp koydular bilmiyorum ama cidden bir şeyi yeteri kadar koymamışlar ama ney bilemedim dediğim gibi

s2 gibi bir cihazım varken performans olarak değil ama tasarım olarak cezbede bilecek bir telefon istediğime karar verdim

o kadar paraya bu telefona dökmek 3 ay sonra 1250tl felan bulmak ciddi sıkıntı oluru fiyatına geldiği zaman alırmısın evet radiolu bir versiyonu gelirse :D

şuan sıfırdan telefon alacak yada dandik bir telefonu olan için çağ atlatır ama benim gibi iyi bir telefonu olan ve belli kriterlere ciddi takan kişiler için şuan gereksi masraf ilerde ihtiyaç o zamana kadar da yeni bir çok cihaz gelir

Öyle abartılacak bir cihaz olmadığının görünce ve kullanınca da yarattığı his bende mutluluk vermedi ögle yemeğini bırakıp 45dk kullandım telefonu video felan çekecektim salladım

• quote:

Orijinalden alıntı: TuRaN.z

quote:

Bu arada alan arkadaşlara bir soru, telefonlarınızın üretim yeri neresi, bendeki Çin menşeili , ilk partinin hepsimi çin, yoksa kore,vietnam v.b. olanlarda varmı...

malzeme kalitesi 5 üzerinden 4.99 hocam illa alüminyum kasa kaliteli olacak diye birşey yok koskoca samsung firması bunu hesap edemiyor mu? Adamlar öyle bir cihaz yapıyor ki hafiflik için plastik malzeme kullanmışlar ama elinize aldığınızda anlıyorsunuz kaliteyi ayrıca kenarlardaki metal çerçeve müthiş görsellik katmış telefona fanboy falan değilim yanlış anlaşılmasın 4s te kullandım note 2 de..

• Hocam hangi kargo ile çalışıyorlar acaba. Kaç günde geldi. Ve audio dock gönderdilermi. teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagrimir

Benim cihazda geldi. Turkcell mağaza dan almıştım. Ekran harika.

hayırlı olsun elinde paralansın diyecem ama yok demiyim:) güle güle kullan
  • Bu testte çıkan sonuc ne kadar az ise o kadar iyidir.İphone ve s3 1900 civari almisti. @Anıl27
  • yeni alan arkadaslar söyleyebilirmi arka kapakta altta galaxy S 4 diye o çirkin yazı var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dtümit

Hocam hangi kargo ile çalışıyorlar acaba. Kaç günde geldi. Ve audio dock gönderdilermi. teşekkürler

Cumartesi kargoya verildi. Pazartesi geldi. Inter global kargo. Dock gelmedi, gelmez de.

• Arkadaslar samsungda 3.asama formu doldurabilen varmi

• arkadaşlar linkteki kılıfı 1-2 arkadaşa aynı fiyattan alayım dedim ama çok isteyen onun için isteyen arkadaşlara kapılarına kadar ürün gelecek kargo dahil 50 tl ye yardımcı olabilirim

Not: mavi kenarlı olan ürün bugün satışa çıktı takriben 10 günde gelir diğer renkler 15 mayısta satışa çıkacak ona göre alın ve mesaj atın arkadaşlar

http://www.amazon.com/SPIGEN-SGP-Samsung-Protective-Protection/dp/B00BYJXGP2/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1367163226&sr=8-3&keywords=spigen+s4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Reaver -- 29 Nisan 2013; 14:31:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: opxah93

yeni alan arkadaslar söyleyebilirmi arka kapakta altta galaxy S 4 diye o çirkin yazı var mı ?

yok.. kameranın altında samsung yazısı var kabartmalı krom rengi
  • MERHABA ARKADAŞLAR SAMSUNG SİTESİNDEN IMEI GİREREK HEDİYE TALEBİNDE BULUNAN ARKADAŞIMIZ VAR MI ?
  • Gayet guzel ekran kaydırma el değmeden. Millet yerden yere vurdu. Enteresan olmuş. Gayet iyi çalışıyor. Daha iyi de olur.

• 
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.