Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (1459. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14571458145914601461
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    rehberi en sağlıklı yedekleme yöntemi nedir ? gmail, hotmail, samsung account ? yeni kişi eklediğimde otomatik senkronize olsun istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: talo_22

beyler yanlislikla ana ekrana cok fazla widget sayfayi actim onlari nasil kaldirabilirim ben bulamadim da

dostum widgetların üstüne basılı tut ve telefon titrediğinde ekranın üstünde çöp kutusu çıkacak widgeti oraya sürükleyip bırak
  • Okan9455 kullanıcısına yanıt
    widgetlari demiyorum hani ana ekranda widget sayfalari varya ilkte 4 tane oluyor yanlislikla arkadasim acmis simdi cok var bos sayfa onlari nasil kaldiricam
  • quote:

widgetlari demiyorum hani ana ekranda widget sayfalari varya ilkte 4 tane oluyor yanlislikla arkadasim acmis simdi cok var bos sayfa onlari nasil kaldiricam

ana ekrandayken bir parmağını yukardan bir parmağını aşağıdan birbirine yakınlaştırınca (internetteki zum hareketinin tersi) sayfalar küçültülmüş bir şekilde çıkacak.fazla sayfaları yine üzerine basılı tutup çöp kutusuna sürükleyebilirsin.
    cok tesekkur ederim son sorum olucak mesajlarda klavye cikarken hafif kasma oluyor onun sebebi nedir veya bi ayarlari falan mi var sayfa gecislerinden falan
  • Demin bir güncelleme geldi bana yüklüyorum şuan..
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem300 -- 2 Ağustos 2013; 14:05:32 >
  • quote:

cok tesekkur ederim son sorum olucak mesajlarda klavye cikarken hafif kasma oluyor onun sebebi nedir veya bi ayarlari falan mi var sayfa gecislerinden falan

rica ederim.mesajlar eğer arka planda değilse klavye evet biraz geç geliyor ama eğer arka planda (cache) çalışıyorsa mesajlara girmede çok hızlı oluyor klavyenin gelmeside kısa sürüyor.
    dediginizi anlamadim s3 te sayfa gecislerinden ayarlamistim onu ben (slayt gecis gibi) o ayarlari bulamiyorum o ayarlar var mi acaba
  • 3 gün önce galaxy s4 aldım ve ilk kez android telefon kullanıyorum. Sorum şu 2 gecedir uyku modunda sabah kalktığımda %50-%55 şarj yiyor telefon herşeyi kapattım güç tasarruf modu açık ekran parlaklığı düşük wi-fi kapalı neden böyle oluyor ?
  • quote:

dediginizi anlamadim s3 te sayfa gecislerinden ayarlamistim onu ben (slayt gecis gibi) o ayarlari bulamiyorum o ayarlar var mi acaba

animasyon hızını ayarlamak istiyorsan s4 te geliştirici seçenekleri gizli.aktif etmek için ayarlar-diğer-hakkında-yapım numarasına 7 kere üst üste bas.popup çıkıp geliştici seçenekleri aktif edildi diyecek.sonra geri gelince ayarlarda geliştirici seçenekleri görünecek.ona girip pencere animasyon ayarı,geçiş animasyonu ve animatör süre ölçeğini zevkine göre ayarlayabilirsin :))
  • Sürüm bu oldu ilk farkettiğim şey yazılar sanki kalınlaşmış biraz..Belkide çoğunuz çoktan yüklemiştir..
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)
  • Arkadaşlar Kies'ten Üretici Yazılımı Yükseltmesi ve Başlatma Durumuna Getirme'ye bastığımda 'GT-9500' başlatma durumuna getirmeyi desteklemiyor hatası alıyorum nedir çözümü ?
    tesekkurler bakalim olucak mi:)
  • quote:

tesekkurler bakalim olucak mi:)

rica ederim :))
    sayfa gecislerini nereden ayarlicam (slayt gibi) orda yok oyle bisey
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_Herdogan

quote:

Orijinalden alıntı: Talk2MyHand

buyrun fifa 12 1.8.00 apk s4 ile uyumlu
    http://www.speedyshare.com/U27CV/FIFA12.v.1.8.00.b.9999.crk.LVL.Auto.Removed.apk
    deneyin bakalım çalışıcak mı

hocam çalıştı oyun gayet hoş, oynanabilirlik bakımından kolay playstore da ücretli olupta apk sı olan oyun varsa başka atarsanız svinirim hocam fifa için teşekkürler

hocam böyle dataları direk kendi yükleyen lnkleri nerden buluyosunuz dataları kendim yükleyince hata veriyo hep

• Hocam arkadasda s4 replika var nasıl root yapılır yardımcı olurmusunuz linkde atabilirsinz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkans

quote:

Orijinalden alıntı: maho2306

Arkadaşlar cihazımda iki tane e mail hesabı tanımlı gmail ve hotmail hotmail mailleri push oarak geliyor gmail mailleri önceden push gelmese bile 1-2 akka içinde düşerdi şimdi girip yenileme yapmadan düşmüyor sıkıntı nedir acaba

Senkronizasyonu kapadınızmı ? Bıldırım cubugunda senkr yazan yerın aktıf olması gerekıyor

Teşekkürler yanlışlıkla kapanmış.
  • Onceki sayfalarda bi arkadas fifa 2012 linki paylasmisti oyun sorunsuz calisiyor takilma vs yok. Hatta saka gelecek ama yarim saat oynadim isinma adini bisey yok. Baska basit oyunlarda bile yanan telefon gram isinmadi. Oyundaki gordugum tek hata bazen seyirci seslerinin kesilmesi. Bunun disinda hersey super. PES fln hikaye fifa yaninda. Yapabildikleriniz cok fazla ve gercek bir futbol oyun deneyimi sunuyor. Bildigim kadariyla markette su an icin yok. Gelsin parasini verip alacagim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • samsung galaxy S4 fotoğraf çekim kısmını 13 mega piksele getirip resim çektiğimde nerdeyse 5 mb lık resimler elde ediyorum
    ben bu resimleri firma tanıtım dosyama atmam gerekiyo fakat boyutlar çok fazla
    böyle büyük boyuttaki dosyanın boyutunu nasıl KB lara düşürürüm. en güncel haliyle en çabuk şekilde hangi programla yapabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 14571458145914601461
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.