Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (1447. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78.250
Cevap
355
Favori
3.291.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14451446144714481449
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kies dışında olan ODIN updateleri garanti sorununu çıkartır mı ?
  • Onu bilmiyorum işte hocam
  • Arkadaşlar güncellemeyi kurdum daha sonra @berkans'ın videosundaki "rootsuz telefonlarda yedekleme ve fabrika ayarı" yaptım fakat geri yükleme yaptığımdan beri Facebooktan mesaj geldiğinde baloncuk çıkardı şimdi ne baloncuk geliyor nede geldiğine dair bir uyarı veriyor. kaldırıp yükledim uygulamaları reset attım telefona fakat hiç bir değişiklik olmadı.
  • odin mantıklı ve iyi bişey değil kasmaya gerekyok bekleyin kies i temiz temiz güzel güzel yapın güncellemenizi... Bu arada mea dan sonraki son güncellemede hala gözle görülür bir fark yok bence yeni ek bişey değişen bişey göremedim
  • Internet paketim yok. 3g yi aktif ettikten sonra arka plandaki programlar baglantiyi kullanabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibraxi

Kies dışında olan ODIN updateleri garanti sorununu çıkartır mı ?

Çıkarmaz diye biliyorum. Benden duymuş olma.

• Utku TEZCAN kullanıcısına yanıt
    odinin kies ten çok daha güvenli bir program olduğuna emin olabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: justings

Arkadaşlar merhaba.Samsung s4 i9505 kullanıyorum.Pasaport kaydını daha yapmadım.Bazı sitelere girdiğimde flash player yükleyiniz diye videoyu açmıyor ne yapmam gerekir.Birde telefonu yeni kullanmaya başladım,daha önce samsung w i8150 kullanıyordum,hattım aveaydı,istanbuldayım,hiç şebeke sorunu yaşamıyordum.Dünden beri bu telefonuma geçtim şebeke sinyal çekiş gücünde azalma oldu acaba nedendir.Yardım ve görüşlerinizi bekliyorum saygılarımla

Buradan ;

http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/archived-flash-player-versions.html Flash Player for Android 4.0 archives bölümünden en güncel sürüm olan Flash Player 11.1 for Android 4.0 (11.1.115.69) indirin kurun telefonunuza

Sonra Google Play'den Adobe AIR ve son olarak Boat Browser'ı indirip kurun.

Şuan bildiğim sadece Boat Browser ve Maxhton Browser'da çalışıyor Flash Player

• Beyler şuna dikkat ettimde sorunu olanlar genelde hep paralel ithalat olanlar
  • Bugün aldım telefonu, beyaz renk. Çok hoş ya. Şarj %20 yalnız, akşama dışarı çıkmam gerekecek ilk şarjda önemli napacam bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghost911

quote:

Orijinalden alıntı: justings

Arkadaşlar merhaba.Samsung s4 i9505 kullanıyorum.Pasaport kaydını daha yapmadım.Bazı sitelere girdiğimde flash player yükleyiniz diye videoyu açmıyor ne yapmam gerekir.Birde telefonu yeni kullanmaya başladım,daha önce samsung w i8150 kullanıyordum,hattım aveaydı,istanbuldayım,hiç şebeke sorunu yaşamıyordum.Dünden beri bu telefonuma geçtim şebeke sinyal çekiş gücünde azalma oldu acaba nedendir.Yardım ve görüşlerinizi bekliyorum saygılarımla

Buradan ;

http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/archived-flash-player-versions.html Flash Player for Android 4.0 archives bölümünden en güncel sürüm olan Flash Player 11.1 for Android 4.0 (11.1.115.69) indirin kurun telefonunuza

Sonra Google Play'den Adobe AIR ve son olarak Boat Browser'ı indirip kurun.

Şuan bildiğim sadece Boat Browser ve Maxhton Browser'da çalışıyor Flash Player

Hayır kardeşim mozilla hepsini açıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ByPhatgit

Bugün aldım telefonu, beyaz renk. Çok hoş ya. Şarj %20 yalnız, akşama dışarı çıkmam gerekecek ilk şarjda önemli napacam bilmiyorum.

%20 yeter fazla oynamazsanız akşam takar sabaha kadar şarj edersiniz
  • Telefonun uygulamaları yüklerken hafıza kartına yükle diye sormaması beni bitiriyor onun için 32 gb mı alıcaz ya bazı uygulamalar tasınıyor ama bazıları tasınmıyormus
  • quote:

Orijinalden alıntı: psyshock

odinin kies ten çok daha güvenli bir program olduğuna emin olabilirsin.

Arkadaşım neden daha güvenilir olsun bi taraftan genel olan kullanılması gerekli olan bi programdan bahsediyoruz diğer yandan farklı yollarla rom vb. yüklemeye yarayan bi programdan bahsediyoruz
  • samsung xxubmg1 sürümünde ve sonrasında flash player desteğini kaldırmış.stok tarayıcıda flash çalışmıyor.ben boat browser kullanıyorum ama ondada çalışmıyor.flash ın çalıştığı browser bulsam çok iyi olacak.
  • Bir önceki güncellemeyi Wifi üzerinden yapmıştım.

Bunda wifiden yapamıyorum.

Mecburmuyum ben kiesten yapmaya. Niye bunu wifiden yapamıyorum?
  • hamıgo H kullanıcısına yanıt
    1- kies odinin 3 dakikada yaptığı şeyi 2 saatte yapıyor.
    2- zaten çoğu zaman telefonu göremiyor güncellemeden sonra bu telefon bu kiesle eşleştirilemez dediğini çok gördüm
    3-güncellerken takıldığı çok olur ayrıca

kısaca çok kötü yazılmış bir programdır evet normali o diyebilirsin ama rezalet olduğu için sorunlu.

ilk seçenek ota olsun beklemek istemeyen de odin le yapsın derim. kies görüp görebileceğin en sorunlu programlardan biri olabilir o kadar net söylüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdalergul

quote:

Orijinalden alıntı: noblexfurkanaslan

bende güncelleme gözükmüyor

CSC kodunu değiştirirsen gözükür. Senin CSC MID onu TUR yaparsan güncellemeleri kiesten alırsın.

nasil deistircem

• welowis kullanıcısına yanıt
    Olsun dostum teşekkürler yinede.
  • ]nere baktiysam ne yaptysam bir türlü csc kodunu öğrenemedim nasl öğrenicez bilen varmi!?!

• 
Sayfa: önceki 14451446144714481449
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.